Ahoj, hledám někoho, kdo by zvládl udělat logo - obrázek jednoho předmětu, ať už nadšence, co si někdy dělal například banner nebo někoho, kdo se tím živí.
Odměna na dohodě.
Obrázek se musí opravdu nakreslit od píky.
Více podrobností přes SZ.
Díky.
Hledám někoho na logo
Moderátoři: Mods_senior, Mods_junior
-
Karrex
- Elite Level 10

- Příspěvky: 9624
- Registrován: 15 lis 2008 16:30
- Bydliště: Brno
Hledám někoho na logo
Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club
