Hladam skuseneho programatora

Nabídka pracovních pozic

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

zajosvk
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Hladam skuseneho programatora

Příspěvekod zajosvk » 21 úno 2012 19:46

Zdravim hladam programatora ktory ma skusensti, no ani neviem poriadne ake by mal mat .... :huh: ,ale ide oto ze chcem spravit hru realtimovu na webe ako su ikariam, the-west, ogame.... Mozu byt aj dvaja lebo to nieje lahke, to viem a skusenost bude treba ci uz zo zaciatkom programovania, prepocty... ako aj koncom a to nastavenie servera aby to slo az po prepojenie uctom ....
A teraz omne :) som grafik, ale viac menej kreslim a to sci-fi rozne mesta, tanky, vesmirne lode .... takze fantaziu mam a co bude treba navrhnut a spravit to nebude problem. Ludia tvrdia co vydeli moje krezby, ze som profik. Takze clovek ktori by siel so mnou do toho, tak na konci by nevidel amatersku pracu ak to zase nespacka programator a nebude to fungovat.
Co za to ? No to ze sa stane zakladatelom hry a jej popripadnej uspesnosti sa zacne zarabat ... a prave preto to, to musi fungovat tip top.Takze clovek musi to byt taky co vie do coho ide.
Ale ocakavam, ze nebudem len navrhovat grafiku, ale aj sposob ako by to malo fungovat samozrejme plati opak...

Obrazky a viac info kolo toho dam tomu kto bude mysliet vazne a preukaze, ze je ten pravy. Toto je sanca ako sa posunut o level vyssie k svojim cielom :bigups:
Naposledy upravil(a) Ltb dne 22 úno 2012 13:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Hledal jsi ve špatné sekci, přesunuto...

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Hladam skuseneho programatora

Příspěvekod guest » 22 úno 2012 12:24

IMHO prokazovat by ses měl ty. :-)

zajosvk
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hladam skuseneho programatora

Příspěvekod zajosvk » 22 úno 2012 16:38

to ano, no neviem ako dat obrazky tu, tak ma este napadol link jeden kde som niekolko ich dal na jednu web

http://fineartamerica.com/art/all/viktor+zajac/all


Zpět na “Nabídka práce”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host