Moje recenze o Windows 7 RC (jazyky eng, sk, cz)

Moderátor: Mods_senior

Jak se vám líbí moje recenze o Windows 7 beta?

Líbí a informace jsou aktuální
76
69%
Líbí, ale informace nejsou aktuální
8
7%
Nelíbí
4
4%
Chybí mi zde některé informace (upřesněte v diskuzi prosím)
2
2%
Nečetl/a jsem
20
18%
 
Celkem hlasů: 110

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Moje recenze o Windows 7 RC (jazyky eng, sk, cz)

Příspěvekod Romaine » 03 úno 2009 21:23

Recenze Windows 7 english

Jsem naprosto běžný uživatel PC, takže nečekejte žádné zázraky, ale řekla sem si, že bych mohla napsat svůj osobní názor a zkušenosti s Windows 7 beta, za dobu každodenního měsíčního používání. Třeba přidají názor a zkušenosti i ostatní (v což doufám, protože by mě to zajímalo). Chtěla bych na tento systém definitivně přejít jakmile bude oficiální finální česká verze, takže by mě zajímaly tak nějak všechny zkušenosti - ať už pozitivní či negativní.

Pokud si nejste jisti, zda váš pc/notebook zvládne W7, použijte tento nástroj: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/626 ... .26MB.html Zjistí vám, jak na tom jste.


1. Začnu instalací:

Ta byla naprosto jednoduchá a strašně rychlá (oproti instalaci Win Xp snad o 1/3 rychlejší) a to včetně zformátování disku.
I když je systém v angličtině, tak jsem se docela dost rychle zorientovala a nastavila takový ty základní věci jako tapetu, vizuální styl, spořič, nastavení ikon v oznamovací oblasti (což pak ještě i postupně později), stejně tak nabídku start apod.


2. Ovladače si systém stáhl sám, jen u grafiky ATI sem instalovala nějaké, co mi byly doporučeny jedním uživatelem zde, takže žádné starosti. Tyto ovladače na ATI najdete zde: ATI ovladače

ATI Catalyst Windows 7 Preview Driver Package 32/64-bit (Build 8.55)

Balík je použitelný pouze pro následující modely:
Radeon™ HD 4000 Series; Radeon™ HD 3000 Series; Radeon™ HD 2000 Series; Mobility Radeon™ HD 4000 Series; Mobility Radeon™ HD 3000 Series; Mobility Radeon™ HD 2000 Series; AMD 780G; AMD 780V; AMD 790GX

ATI Catalyst Beta driver package for Windows 7 - includes the ATI Catalyst Beta driver for Windows 7, and the ATI Catalyst™ Control Center (with limited feature support).

Pokud máte problém s ovladači, tak zkuste stáhnout jejich nejnovější verzi - zeptejte se na fóru, jistě vám poradí, kde je najít.


3. Instalace programů:

Jako první jsem nainstalovala antivir Eset Smart Security, nový IE 8 jsem použila na stažení Firefoxu 3 a hodila hned do něj všechny své záložky a stáhla doplňky, takže jsem mohla plně fungovat na internetu a stahovat programy, které jsem měla na Win XP a neměla k nim instalační soubory.

Samotná instalace programů byla téměř u všech bez problémů - opět rychlá.

Pokud program nejde nainstalovat, tak stačí:
- kliknout pravým tlačítkem myši
- vybrat Troubleshoot compatibility a zde:
    - odkliknout první obrazovku kliknutím na NEXT
    - vybrat: the program worked in earlier version...
    - vybrat systém ve kterém jste program používali
    - dobrat se tlačítkami NEXT k automatickému spuštění instalace programu (s tabulkou troubleshoot nic nedělejte):
    a) pokud instalace a spuštění programu proběhlo úspěšně, tak v tabulce troubleshoot vyberte možnost save;
    b) pokud při instalaci nebo spuštění programu se chyba opět vyskytla, tak zkuste dát možnost change settings a postupujte stejně, jen v první tabulce zaškrtněte ještě poslední možnost, že problém se tady nevyskytuje (toto pomohlo vždy)

Programy fungují normálně, dokonce jsou rychlejší, stejně jako systém. A co mě překvapilo, tak když něco kopíruju z WinRARu na plochu, tak sem v XP nemohla normálně pracovat s ikonama na ploše (třeba otevřít Tento počítač) a tady v pohodě, ani to nezpomalí otevírání dalších aplikací :o

Programy, které mám instalované (fungují):
    Ad-Aware 2008, Advance System Care, CCleaner, ESS, Registry Repair, Spyware Terminator, Error Repair Professional, TuneUp 2009, Driver Scanner, Everest, HJT, K-Lite Codec Pack, Recover my Files, ICQ, Skype, ABBY PDF Transformer, ABBY FineReader, AIMP2, ANY DVD Converter, Burning Studio 2008, Photo Commander 7, ATF, ConvertXtoDVD 3, DVDFab, Easy GIF Animator, ePSXe 1.6, FlashGet 1.9.6, Marine Aquarium 2.6, Microsoft Office 2007, My Phone Explorer 1.7, Nero 8, PC Translator, Photo Artist, PhotoFiltre Studio, Picture Resize Genius, Power Director, Power DVD8, Rainmeter, ToYcon, WebSite X5 Evolutions, WinRAR, Acrobat Reader 9 a mnohé další.

Software pro HP C3180 (včetně Centrum řešení HP, nutno přes Troubleshoot a instalační CD musí být pro Visty a v Troubleshoot Compatibility zvolit Vistu) a také software pro můj mp3 přehrávač ZEN V.

Deamon Tools již v nejnovější verzi funguje na W7.


4. Osobní hodnocení:

Líbí se mi/jsem spokojená:
- se vzhledem
- rychlostí
- hodně dostupných nastavení
- nová hra Mahjong již v systému a celkově nový vzhled nejen her
- moc se mi líbí Gadgets, počasí hlavně

Gadgets
Líbí se mi především, že je nemusím mít v sidebaru - teda já používám jen počasí. Pro Win Vista možnost stáhnout zde:
http://www.softpedia.com/get/Windows-Wi ... ther.shtml. Nevím, jestli lze zprovoznit i pro Win XP.

A ještě sem si přidala z jiné aplikace (Rainmeter) kalendář. K tomu všemu i vypnutý UAC.


5. Návody:

Chyběl klasický panel rychlého spuštění. Takže kdo jako já postrádal panel rychlého spuštění, tak tady je návod:

Panel rychlého spuštění: http://www.mydigitallife.info/2009/01/14/how-to-enable-or-disable-quick-launch-bar-toolbar-in-windows-7/

Až to dokončíte, tak budete mít panel rychlého spuštění vlevo a to je dost blý, takže musíte mít odemknutý taskbar a posunout takové ty dělící čárky co nejvíc vlevo. Potom tu čárku, co je u startu - na ni kliknete a přetáhnete za Quick launch toolbar. Musíte to vzít jakoby spodem. Pak už máte klasický panel rychlého spuštění a můžete si tam dát cokoli budete chtít!. Já sem teď moc spokojená.


Občas se stane, že i přes použití Troubleshoot compatibility vyskočí hláška Explorer has stop working. Tady je řesení od Microsoftu (přes Action Center):

To solve this problem, follow these steps:

    - Click the Start button , click All Programs, and then click Accessories.
    - Right-click Command Prompt, and then click Run as administrator. In the User Account Control window, verify that Program name is Windows Command Processor, and then click Yes.
    - In the Administrator: Command Prompt window, type or paste the following text at the prompt:
    - reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\DisabledSessions /va /f
    - Press Enter to install the solution.

If The operation completed successfully displays, close the Administrator: Command Prompt window to complete this procedure. If "ERROR: Access is denied" displays, repeat this procedure from the top, making sure you clicked Run as administrator in step two."

Nezkoušela jsem.

Převzít vlastnictví složky + plně průsvitná okna: http://www.edisk.cz/stahni/56171/P_evz_ ... .61KB.html

JAK NAINSTALOVAT češtinu, případně jiný jazyk do W7:
- do vyhledávání v nabídce start zadejte jazyky (v anglickém systému = languages) a vybrat položku instalovat nebo odinstalovat.. (eng = install or uninstall...) pak už vás to navede. Vybrerete si staženou složku cs-cz a cca 5 min to veme, restart a je to.


Návody v diskuzi:
Na str. 18, 5. příspěvek je návod jak upgradovat ze staršího buildu na RC verzi.
Na str. 22, 9 příspěvek je návod jak zprovoznit Aero a DreamScene.


6. Na závěr
Windows 7 sice stále používám na starším disku a na hlavním mám Win XP (přece jen jistota je jistota a Windows 7 jsou stále jen beta), ale od doby co používám W7 (nyní je to začátkem května 4 měsíce) jsem ho zapla jen aby jsem koukla, co sem tam měla všechno za programy, když sem ještě neměla vše ve W7 neinstalované :lol: Už se těším, až bude ofiko česká verze - až na to nové instalování všech programů a nastavování :evil: To mě strašně nebaví!

Aktuálně: Už asi měsíc používám v pc pouze W7, nyní RTM a pár dní i na notebooku Compaq mini 110. Na obojím naprostá spokojenost. (07.08.2009)

Jediný problém byl, když sem si změnila TuneUpem 2009 vzhled bootovací obrazovky a uvítací obrazovky - build 7000, v novějších sem to nezkoušela. Máte zkušenosti? To pak systém vůbec nenajel, takže sem ho musela reinstalovat. Proto jsem zatím znova nezkoušela. Ale vzhled balíčku ikon mám změněný a to je v pořádku. Takže si myslím, že změna těch dvou prvků vadila třeba jen betě, ale po pravdě se mi i začla startovací a uvítací obrazovka líbit, takže stejně měnit nebudu, navíc to zpomaluje start.


7. Stáhnutí:

NEW! NEW! NEW!

Pište SZ.


Windows 7 forum v angličtině: http://windows7forums.com/


8. Upgrade:
Pokud máte verzi beta 7000 (nebo jiné) a chcete novou verzi beta, stačí ji stáhnout, vypálit, a spustit z dvd. Vyberete upgradovat a pak už jen čekáte. Programy a soubory zůstanou zachovány (přesto z důvodu bezpečnosti doporučuji důležité soubory zálohovat na flash disk nebo dvd).

Upgrade jsem několikrát provedla bez problémů, ovšem doporučuji začít dřív. Zabralo mi to více jak hodinu - jelikož nešlo o čistou instalaci, ale musel zachovat i programy a soubory. Čím více souborů a programů v pc máte, tím déle to bude trvat. Ale také záleží na výkonnosti pc. Samotná instalace W7 trvá cca 15 minut. Já mám obsazeno cca 45 z 80 GB.

Po upgradu mi naskočila plocha s mou tapetou a nastavením. I ostatní nastavení zůstalo zachováno. Dokonce odstraněné feedback odkazy v oknech a gadgety fungují nadále s vypnutým UACem. Jediné, co sem musela stejnou cestou jak předtím smazat byl watermark na ploše s informací, že se jedná o build verzi.

Po upgradu mi blbnul Eset smart security - nefungoval nějak hrubě firewall, ale pomohl reinstal. Na ostatní programy, které by mohly být nefunkční jste iinformováni před upgradem - pro mě FineReader - musel být reinstal. Jinak vše funguje jak předtím.

Aktuálně: Upgrade je možný pouze mezi nižšími verzemi W7. Od RC verze je nutný čistý install.


9. Novinky:

12.8.2009
7.8.2009
26.7.2009
    Dostupná FINAL RTM včetně jazykového balíčku CZ i SK!!! Pokud chcete vyzkoušet, tak pište SZ.


24.7.2009
    Dokončeny práce na Windows 7, které nyní jdou do výroby!

23.6.2009
    Zjištěné info o vydání RTM verze:
    The final roadmap for Windows 7 got leaked. Wzor says the details are valid for both client and server releases. The sign-off of the gold builds of Windows 7 is set for July 13th, 2009.

    01.06 – 19.06 BUILDING RTM ESCROW – already assembled RTM ESCROW.

    22.06 – 10.07 RTM RECALL – assembly and search for candidates to the final RTM release.

    10.07 WINDOWS 7 RTM FINAL BUILD TARGET – build day “gold code”.

    13.07 WINDOWS 7 RTM SIGN-OFF – the date of signing the final RTM release!

14.6.2009
    Upozornění! Další buildy po verzi RC nebudu uveřejňovat. Pokračovat v recenzi budu od oficiální RTM verze. Jinak je recenze platná. Případné dotazy přes SZ.

23.5.2009
    Do recenze přidány odkazy na stažení pre-RTM verze 7127 + cz jazykové balíčky pro verzi 32 i 64 bit. opět stáhnete notepad z edisku, kde máte linky ke stažení.
    Přidáno do návodů jak převzít vlastnictví jakékoli složky či souboru ve windovw7 a jak si udělat plně průsvitná okna. návod najdete v notepadu - odkaz na edisk.

30.4.2009
    Dnes přidán odkaz na stažení W7 RC Slovensky!


27.4.2009
    Do recenze přidány linky na stažení Win7 Rc 7100, která je opět stabilnější, rychlejší a jde v ní nejnovější Deamon Tools, který podporuje Win7! Upgrade jde provést pouze z vyšších verzí bety. Pokud máte verzi, ze které nejde provést upgrade, tak postup jak ho udělat najdete na str. 18 v příspěvku od xalfons2!

20.3.2009
    Zjistila jsem, že multimediální klávesy na klávesnicích by již měly fungovat.

7.3.2009
    Největší novinka v nové betaverzi 7048 - jde odebrat IE8!!! A to ve Start - hledat: Windows Features - Turn Windows Features on or off. Po odebrání IE se počítač 2X restartuje a IE je pryč bez problémů - neověřeno osobně. On i IE se může občas hodit. Člověk nikdy neví. Každopádně tam jde obedrat hodně věcí.


//Ltb: přidáno do PC-HELP rozcestníku
Přílohy
Plocha W7.jpg
W7 Plocha + start.jpg
Naposledy upravil(a) Romaine dne 16 srp 2009 14:23, celkem upraveno 51 x.
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Reklama
Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod Romaine » 04 úno 2009 18:59

Recenze Windows 7 RC1 SK

Na 1. máje jsem provedla instalaci W7 RC se slovenštinou. Nyní bych chtěla napsat krátkou recenzi o této verzi, nebude tak rozsáhlá, jako předešlá recenze, ale jen základní info. Ostatní je stejné jako u eng verze.

Instalace
Aby jste mohli používat W7 RC ve slovenštině, je bohužel nutná čistá instalace. Upgrade NENÍ možný!

Takže, pokud stojíte o slovenskou verzi, tak doporučuji zálohovat veškeré soubory na flash či dvd disk a hurá na to - zálohovat můžete i přímo z prostředí W7 a to pomocí Windows Easy Transfer, kterou najdete v Accesories - System Tools. Návod, jak zálohovat tímto veškeré soubory a např i nastavení změněných ikon různých složek - nezachová nainstalované programy:

Copy files using Windows Easy Transfer
    1. Insert the Windows 7 DVD while running Windows XP. If the Windows 7 installation window opens automatically, close it.
    2. Open Windows Explorer by right-clicking the Start menu, and then clicking Explore.
    3. Browse to the DVD drive on your computer and click migsetup.exe in the Support\Migwiz directory.
    The Windows Easy Transfer window opens.
    4. Click Next.
    5. Select An external hard disk or USB flash drive.
    6. Click This is my old computer. Windows Easy Transfer scans the computer.
    7. Click Next. You can also determine which files should be migrated by selecting only the user profiles you want to transfer, or by clicking Customize.
    8. Enter a password to protect your Easy Transfer file, or leave the box blank, and then click Save.
    9. Browse to the external location on the network or to the removable media where you want to save your Easy Transfer file, and then click Save.
    10. Click Next. Windows Easy Transfer displays the file name and location of the Easy Transfer file you just created.

Nyní provedete čistý instal systému.

A zase zpět do nově instalovaného systému:
    1. If you saved your files and settings in an Easy Transfer file on a removable media such as a UFD rather than on a network share, insert the removable media into the computer.
    2. Click Start, click All Programs, click Accessories, click System Tools, and then click Windows Easy Transfer.
    The Windows Easy Transfer window opens.
    3. Click Next.
    4. Click An external hard disk or USB flash drive.
    5. Click This is my new computer.
    6. Click Yes, open the file.
    7. Browse to the location where the Easy Transfer file was saved. Click the file name, and then click Open.
    8. Click Transfer to transfer all files and settings. You can also determine which files should be migrated by selecting only the user profiles you want to transfer, or by clicking Customize.
    9. Click Close after Windows Easy Transfer has completed moving your files.

Instalace, je velmi jednoduchá a jelikož se jedná o čistou instalaci, tak i rychlá.


Informace
    - V RC verzi můžete vypnout UAC a přesto vám budou fungovat Gadgets - microsoft se polepšil.

    - Přeloženo je vše - kromě nápověd.

    - Licenční čísla fungují stále ty univerzální od MS (viz recenze eng verze).

    - Licence vyprší 2. 3. 2010!

    - Jediné, co mě překvapilo je, že VLOŽIT se jmenuje ve slovenštině PRILEPIŤ - jsem to celkem hledala :D

    - pro odstranění watermarku na ploše (starý odstraňovač nefunguje kvůli jinému jazyku) použijte toto: http://www.edisk.cz/stahni/14110/Docume ... .63KB.html



Obrázky ze systému


Obrázek

Pokud chcete zobrazit tuto tabulku, tak si do vyhledávače dejte slovo "winver" a stisknie enter!



Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Máte nějaké otázky? Ptejte se.
Naposledy upravil(a) Romaine dne 17 kvě 2009 19:28, celkem upraveno 4 x.
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod mike007 » 04 úno 2009 19:12

Zajímavá recenze, díky :thumbsup:
Taky se mi líbí wallpaper, který používáš. Nechceš mi ho poslat, sííím? :lookround:
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod simPod » 04 úno 2009 19:16

ten wallpaper se mi taky libi :blush:
jinak w7 pouzivam a jedou docela bez problemu, akroat co se tyce tech gadgetu, tak kdyz si vypnu UAC tak mi nefungujou :-/ na normalnim uzivatelskem uctu... to pak musim resit aktivaci a pouzivanim Administratora

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod Romaine » 04 úno 2009 19:18

Děkuji!

Tady ji máš:
http://romaine.rajce.idnes.cz/Ruzne/

//Díky moc
//mike007
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod Romaine » 04 úno 2009 19:19

Simon P40 píše:akroat co se tyce tech gadgetu, tak kdyz si vypnu UAC tak mi nefungujou :-/ na normalnim uzivatelskem uctu... to pak musim resit aktivaci a pouzivanim Administratora


Zkus použít návod v mé recenzi!
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod simPod » 04 úno 2009 19:21

aha, na me je to moc dlouhy, abych to jen tak cet, jen jsem to prelit. tak se omlouvam, jdu to poctive precist :blush:

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod amaroun » 04 úno 2009 19:33

Musím tedy říci, že recenze je z mého pohledu exkluzívní, pomalu jak od dealera microsoftu :lol: , mimochodem obrázek na ploše je také zajímavý.

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod simPod » 04 úno 2009 19:37

tady mas chybku:
Ad. Gadgets
Líbí se mi především, že je nemusím mít v sidebaru - teda já používám jen počasí. Pro Win Vista možnost stáhnout zde. Nevím, jestli lze zprovoznit i pro Win XP.

ten link je 404

jinak na ten patch trochu bacha :) jsem to pacthnul a hodilo to hlasku ze se wokna vypnou za 1minutu... :evil: :lol:


k ty tapetce:
nejak mi to z rajcete neslo vytahnout vetsi nez 700px × 468px
tak tu: http://www.myconfinedspace.com/wp-conte ... -robot.jpg

ale kdyby se vam tenhle pandulak jako me lbil, tak tady je jich docela hodne:
http://www.flickr.com/photos/calonyr11/ ... 06/detail/
a to by se ve w7 dalo nastavit jako sada wallpaperu... :) dekujeme Romaine
Naposledy upravil(a) simPod dne 04 úno 2009 19:57, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Magnat
Level 3
Level 3
Příspěvky: 493
Registrován: listopad 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod Magnat » 04 úno 2009 19:38

Dík za recenzi, mám jen otázku k formátování disků při instalaci. Podle obrázků jsem usoudil, že již grafické rozhraní dostálo nějakých změn, tak mě napadlo, jestli i funkce dostáli nějakých změn. Vždycky mi vadilo, že jsme si nemohl s formátováním a rozdělováním disků krapek "hrát". Totiž, vždycky, když jsem u Woken naformátoval jednotku, rovnou se přešlo na instalaci, aniž bych mohl ještě pracovat s ostatními oddíli. Je to tak i nyní, nebo si můžeš v klidu formátovta a rozdělovat a až pak samovolně přejít na instalaci?
"Pro zdravé jsou největším nebezpečím nemocní, silným hrozí zkáza nikoli od silnějších,nýbrž od těch nejslabších"

-Friedrich Nietzsche-

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod Radix » 04 úno 2009 19:43

Používej skvělý program na dělení disků a formátování GParted.

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Moje "recenze" o Windows 7

Příspěvekod Owner » 04 úno 2009 19:45

Pro takové hrátky bych ti doporučil spíše Gparted ,ale Win 7 co jsem aspoň zkoušel (formát , rozdělení disku na dva oddíly ,každý jiná velikost ) ,tak to zvládlo. :bigups:
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Moje sestava + RTX 4070 Super Příloha(y)
    od COYG14 » 07 úno 2024 22:42 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    14
    1586
    od nl635 Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 19:21
  • Asus ROG Delta Core - Recenze
    od KingGustavo » 03 říj 2023 14:28 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    4420
    od ShadowWord:Pain Zobrazit poslední příspěvek
    06 říj 2023 18:27
  • Recenze ASUS ROG STRIX Radeon RX 6650 XT V2 OC Edition
    od winycz » 27 čer 2023 22:57 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    13612
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    27 čer 2023 23:00
  • Popis (recenze) Asus ROG Strix Z790-A Gaming WIFI II
    od KingGustavo » 27 lis 2023 19:48 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5
    1439
    od KingGustavo Zobrazit poslední příspěvek
    28 lis 2023 16:14
  • Windows XP emulátor na Windows 10 Příloha(y)
    od propi » 08 dub 2023 13:56 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    2707
    od propi Zobrazit poslední příspěvek
    10 dub 2023 19:47

Zpět na “Software články”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti