Úpravy instalačního disku Windows XP

Moderátor: Mods_senior

Prosím oznámkujte tento článek jako ve škole. Jak vám článek pomohl?

1 - Výborný
3
50%
2 - Chvalitebný
1
17%
3 - Dobrý
1
17%
4 - Podprůměrný
0
Žádná hlasování
5 - Brak škoda to číst
1
17%
 
Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Úpravy instalačního disku Windows XP

Příspěvekod Jan Pašek » 19 črc 2010 20:57

Úpravy instalačního disku Windows XP a neb bez znalostí to nejde

Tagy: nLite; Service Pack 3; SP3; Slipstreaming; optimalizace Windows XP; Driver Pack; WinXP_Nlite_pack

Prolog:
Každý operační systém poměrně rychle stárne. Obdobně je na tom i Hardware. Aktualizace a pohodlná instalace jsou jedním z hnacích momentů, které mě donutili zabývat se úpravou instalačního disku operačního systému.
Po té co jsem se několik dní potýkal s výrobou upraveného instalačního disku Windows XP přináším formou studijních poznámek a odkazů na zdroje i vám svoje poznatky.
Následující řádky proto berte spíše jako doplnění a opakování z odkazované literatury. Toto není návod který vezmete, přečtete a všechno víte musel bych opisovat odkazované články.
Na druhou stranu pomocí balíčku, který jsem během svého snažení připravil by jste mohli docela snadno okopírovat úpravu instalace tak jak sem si jí upravil já.
Pokud si ale myslíte že úpravu instalačního disku Windows v plné šíři zvládnete během několika minut Pak jste expert v oboru IT a již máte potřebné znalosti. Já na to potřeboval zhruba 30 pokusů než jsem byl s instalací spokojen. ÚPRAVA INSTALAČNÍHO DISKU POKUD NEJSTE IT ODBORNÍK CHCE ČAS A TRPĚLIVOST.
Výsledkem mého snažení je úprava originálního instalačního disku Operačního systému Win XP s integrovanými SATA ovladači a ovladači ostatních periferií pro můj PC. Instalace také obsahuje ovladače ostatních mnou užívaných programů pokud nejsou součástí instalátoru k danému programu. Dále se nainstalují částečně bez nutnosti zásahu i veškeré programy, které užívám. Operační systém se nastaví tak jak jsem na něj zvyklý aby s jeho následným nastavením bylo co nejméně práce. Jako finále se při dokončení instalace zobrazí návod na „Dokončovací práce“ aby se zapomnělo na co nejméně zbylých nastavení.
Dá se říci že jsem vytvořil kombinaci bezobslužné instalace a instalačních dialogů programů, které dialog vyžadují.
Mám 32 bit verzi Windows® XP Home a úpravu jsem dělal především pro sebe pro 64 bit verze tu toho není tolik ale i tak by vám text a distribuční balík mohl pomoci.
Spousta věcí popisovaná v textu níže by možná šla udělat jinak a lépe spokojil jsem se s funkčností a znovu podotýkám že nejsem profesionál v oboru IT.

Hledání zdrojů:
  1. Ne každý návod na nLite (nástroj pro úpravu instalačních disků Win XP, Win 2000, Win 2003) nalezený na internetu je dostatečně podrobný nebo napsaný tak aby byl k pochopení.
  2. Pokud nejsem dostatečný znalec operačního systému, který chci upravovat. Budu potřebovat další studijní materiál, který mi osvětlí skrytá zákoutí operačního systému.
  3. Teprve postupným pročítáním studijního materiálu zjistíte co všechno budete potřebovat. Jako prémii přináším kompletní balík nástrojů a všeho dalšího co by se vám mohlo hodit k úpravě instalace.
Mnou nalezené vyhovující návody a základní studijní materiál:
Aplikace pro usnadnění práce:

Windows Updates Downloader – Snadné stažení aktualizačních balíčků a záplat.
Driver Genius Professional – Snadné vytažení ovladačů ze stávajícího systému jejich záloha a aktualizace
NLite
    Opravdu fungující program pro odstranění stálých součástí Windows jako jsou WM player, Internet Explorer, Outlook Express, MSN Explorer, Messenger a pod a vytvoření instalačního CD již bez těhto aplikací.
    nLite umožňuje vyjmout tyto komponenty a poté vytvořit bootovací obraz instalačního cd, ze kterého kdykoli můžete instalovat Windows, nebo si obraz vypálit již bez vámi odebraných součástí.
Add-On Maker:
Nlite vyžaduje pro svůj chod NET_Framework:
Balíčky ovladačů pro windows: http://driverpacks.net/driverpacks do nLite nejdou načíst tak jak je stáhnete musíte je nejprve rozbalit.
ISO Buster:
      Užitečný nástroj pro záchranu vašich dat z poškozených CD nebo DVD disků. Podporuje většinu běžných CD a DVD mechanik a všechny typy medií včetně DVD-ROM, DVCD, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW atd.
    Download: http://www.slunecnice.cz/sw/isobuster/
Osobní poznámky a poznatky:
  • Pro instalaci SP3 je však v praxi nutné mít alespoň SP1.
  • SP3 podporuje jakoukoli 32-bitovou verzi Windows XP, tedy i Media Center Edition Windows XP x64 jsou jiná vývojová větev, na ty se SP3 nevztahuje.
  • Bohužel, SP3 neobsahuje, Internet Explorer 8 ani Windows Media Player 11
  • Jeden důležitý poznatek během testování se mi povedlo poškrábat si originál instalační disk Win XP udělejte si kopii a pracujte s ní! Nechám na vás jestli to bude obraz disku uložený na HDD nebo jen prostá kopie dat uložená ve složce na HDD nebo jestli si vypálíte kopii na CD. Krabicovou verzi Win XP (jako soukromá osoba) už nikde neseženete proto chraňte svůj originální disk jak můžete. Mě se naštěstí povedlo lehké poškrabání obejít pomocí programu ISO Buster. Bez něj ale instalační disk Win XP vypisoval při čtení chybu „Cyklická redutantní kontrola“.
  • Veškeré ovladače a programy, které chcete integrovat si uložte na pevný disk vašeho PC pokud pak načtete při opravě nepovedeného instalačního disku systému poslední relaci v nLite načtou se též. Ušetříte si opětovné hledání a práci s vložením.
  • Pokud si připravujete instalační soubory z instalačního CD na HDD nezapomeňte zapnout zobrazení skrytých souborů. Já sem takto prováděl o jeden pokus instalace z disku upraveného nLite navíc, protože sem u instalace Microsoft Office zkopíroval jen viditelné soubory. Jako kontrolu doporučuji sečíst velikost nakopírovaných souborů a porovnat jí s původním diskem. Na původním disku jdi: Disk – Vlastnosti a zajímat vás bude obsazené místo . V novém umístění označte všechny soubory i ty normálně skryté PC by měl ve stavovém řádku zobrazit součet. Nebo klikněte na takto označené soubory pravým a z nabídky vyberte vlastnosti.
  • Při práci s NLite se vyvarujte vytváření cest a názvů adresářů se znaky s diakritikou dále vynechejte v názvech mezery mezi slovy (pokud to musí být užijte odtržku “_“) a pokud si chcete být 100% jisti platností cesty neměl by název adresáře, souboru, přesáhnout délku 8 znaků.
  • Upozornění pro uživatele motivů (themes) třetí strany: Protože Windows XP samy o sobě podporují pouze originální podepsané motivy. (3 základní jsou součástí instalace a další cca 4 se dají stáhnout na webu Microsoft)
    Motivy třetích stran modifikují systémové soubory (de facto crackují knihovnu uxtheme.dll). Instalace SP3 je vrací do původního stavu, takže motivy třetích stran přestanou fungovat. (Nicméně můj balík obsahuje 6 podepsaných motivů ale 5 z nich si bohužel před instalací budete muset upravit.) Ještě je tu jedna možnost nLite obsahuje nastavení pro „ckrack“ takže pokud chcete často měnit vzhled operačního systému doporučuji nastavit. Já osobně jsem toto nastavení netestoval. Nemohu tedy říci jestli na 100% funguje.
  • Seznam služeb systému Win XP a doporučení k jejich vypnutí v článku „Pokročilá optimalizace Windows XP - první část“ odkaz viz výše
  • Rozhodně se vyplatí, než si vytvoříte definitivní verzi instalace, ukládat do nLite poslední relaci a použít DVD – RW + vypalovat přímo z nLite na toto DVD (dostatek místa, obraz disku pro CD nevypálíte na DVD) nebo pro testování využívat virtuální PC
  • Než se pustíte do instalace z upraveného disku připravte si zadní vrátka k opětovnému spuštění původního operačního systému doporučuji Ultimate Boot CD. Další cesta jak znovu spustit původní operační systém je vyvolat menu pro spuštění Win v nouzovém režimu u mě je to stisk klávesy F8 těsně před začátkem bootování nepovedené instalace. Menu Vám též nabídne start v poslední známé funkční konfiguraci.
  • Zálohujte si původní soubor Boot.ini původního operačního systému. Pokud chcete přepsat nový Boot.ini starou zálohou je třeba nejdříve u nového souboru zrušit atribut pouze pro čtení a po nahrazení zálohou tento atribut opět vrátit.
  • Pokud upravený instalační disk nemáte odzkoušený rozhodně nepřepisujte původní operační systém. Doporučuji instalaci provádějte na samostatnou partion HDD nebo na virtuální PC.
  • Pořád jsem nemohl rozluštit jaké ovladače integrovat zdali operační systém NT4 nebo NT5 Na Anglické Wikipedii je krásná tabulka, která vám pomůže převést technické označení na obchodní název operačního systému http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_NT Jinak Win XP jsou NT 5.1
  • Jak získat ovladače? Je několik způsobů:
    1. Z DriverPack, které obsahuje mnou sestavaný a níže uváděný „WinXP_nLite_Pack“
    2. Aktualizací a následným vytažením z původního operačního systému například pomocí doporučovaného „Driver Genius Professional“
    3. Z instalačního disku k Vaší základní desce a z disků, které jste obdrželi k dalšímu HW vašeho PC, jako např. Grafická karta
    4. Stažením z webu výrobce konkrétního HW Vašeho PC.
    5. Stažením nových aktuálnějších balíčků z http://driverpacks.net/driverpacks
  • Pokud nejste borci a s úpravou instalace Win XP teprve začínáte postupujte po krocích nejprve integrace SP3 a ovladačů a teprve pokud se Vám povede zkušební instalace přidejte další kroky.
  • Bezobslužná instalace odebere z instalačního disku přístup k „Repair“ konzoly a možnosti opravy WinXP
  • Do instalace se dají přiřadit i programy třetích stran jen je třeba instalaci řádně upravit, vytvořit tzv. „Addons“ tj. upravená instalace požadovaného programu zabalená jako *.cab soubor. Takto se pomoci nLite do instalace integrují také IE8. Při úpravě disku pomocí nLite se „Addons“ načtou k opravným balíčkům a aktualizacím. K úpravám programů se používá Add-On Maker, který také najdete v mém „WinXP_nLite_Pack“. Návod na práci se zmiňovaným programem je součástí odkazů ve složce „Navody_Co je dobre vedet“ v „WinXP_nLite_Pack“. Nebo můžete využít odkazy z tohoto textu výše.
  • Při tvorbě vlastních „Addons“ se mohou lišit příkazy pro skrytou (Silent) instalaci pro program ze kterého vytváříte „Addons“ k tomuto účelu slouží v „Add-on Maker“ rozvírací nabídka nebo pokud tam není požadovaný program obsažen je k dispozici řádek pro editaci příkazů pro skrytou instalaci. Obecně lze ale říci že povětšinou stačí parametr „/s“. U některých programů se dají instalační parametry zjistit tak že do řádku „Start – Spustit“ napíšete cestu k instalátoru a název instalátoru za nějž přidáte jako parametr „/?“ Příklad příkazu: "C:\WinXP_nLite_Pack\IntegrovatPoSpusteni\DirectX\dxwebsetup.exe" /?
  • Při tvorbě vlastních „Addons“ nesmíte mít více instalátorů od více programů v jedné složce. Na každý program vlastní složka.
  • Programy, které doporučuji k úpravě jako „Addons“ pro bezobslužnou instalaci by měli mít tyto vlastnosti: Nevyžadují vložení „Product Key“ během instalace. Bez vložení „Product Key“ se instalace zasekne a nepokračuje. Instalátor nenabízí společně s programem instalaci dalšího programu (různé „Tooblary“, Automatické nastavení výchozí stránky prohlížeče a p.) Instalátor nenabízí spuštění průvodní dokumentace. Instalátor nenabízí spuštění právě instalovaného programu. Pokud se vám povede k instalátoru dohledat parametry, které vypnou při skryté instalaci výše zmiňované vlastnosti nebo tyto vlastnosti vypne samotná skrytá instalace pak je možné takový program upravit jako „Addons“ a použít jej v bezobslužné instalaci. Z toho co je tu napsáno také vyplývá že „Addons“ na některé programy prostě na internetu nenajdete.
  • Při integraci internetového prohlížeče třetí strany můžeme prohlížeč integrovat jako „Addons“ nebo integraci prohlížeče vypustit a místo toho integrovat balíček KB976002, který po startu Win spustí stránku s výběrem prohlížečů internetu třetích stran. (Čili ať si každý uživatel vybere co jeho jest)
  • Pokud si sami nechcete vyrábět „Addons“ pro Českou lokaci Firefoxu ..Stáhněte a integrujte hotový „Addons“ Firefoxu v Anglické lokaci pomocí doplňku „Locale_switcher“ a samostatného lokalizačního balíčku „cs.xpi“ jej přepnete do Češtiny.
  • Adon IE8: Zdroj
    Popis: „Přidána aktualizace KB974455 (kumulativní pro IE8) Vše funguje i po instalaci OS - vyzkoušeno!
    Stahujte zde - (Addon je součástí „WinXP_nLite_Pack“ a naleznete jej ve složce „Add-on“)
  • „Addons“ s anglickými nebo Multilangues verzemi programů lze je stáhnout například na webu winaddons.com nebo na MSFN fórech, případně na RyanVM fóru. V případě, že vaše aplikace neexistuje jako addon, můžete si z ní addon vytvořit pomocí prográmku nLite Add-On Maker. Návod na tvorbu vlastních addonů je například zde.
  • Pro integraci WMP11 je třeba do adresáře kam jste instalovali Nlite přidat spouštěcí soubor WMP11_Slipstreamer.exe (V „WinX P_nLite_Pack“ je pouze instalátor nejprve nainstalovat. Instalátor najdete ve složce „nLite+Pomocné programy“)
  • Programy, které se mají instalovat až při prvním spuštění Windows se přidávají až před vytvořením bootovatelného obrazu CD po dokončení procesu příprav k vypálení je dole v dialogu pro vypálení tlačítko „Rozbalit.“
  • Programy, které nemají instalátor a stačí je pouze rozbalit a vytvořit zástupce jsou součástí kopírování při prvním spuštění operačního systému a mám je všechny zabalené do SFX archivu WinRar. (Samorozbalovací archiv) Do instalace je přesouvám příkazem zadaným do okna nLite integrace po spuštění. Nápovědu pro extrakci pomocí příkazu z příkazového řádku obsahuje Česká nápověda WinRar (Otevřít WinRar, Striknout F1) Jdi: Samorozbalovací moduly – SFX moduly s grafickým rozhraním: Přepínače z příkazového řádku.
  • Po rozličných testech vypadá struktura mého upraveného instalačního disku následovně: Vše co jsem otestoval a běží bezobslužně je integrováno jako „Addons“ při prvním spuštění se integruje: Vše z čeho se mi nepovedlo vyrobit „Addons“ nebo jako „Addons“ otevíralo nějaký dialog, NetFramework, Programy bez instalátoru, doplňují se zástupci na plochu, instalují se programy s licencí s potřebou vložit produktový klíč.
  • Instalace prohlížeče Gogole Chrome je integrována do instalace Avast5, kterou také spouštím až při prvním spuštění Win XP (Možná že by šla jako „addons“ ale párkrát mi při testování selhalo takže raději takto. Instalaci Google Chrome jsem netestoval já ujíždím na Firefoxu)
  • Při instalacích se mi nepovedlo integrovat podepsané motivy vzhledu většinou chyběla alespoň tapeta na ploše. Po hloubkovém hledání jsem nalezl motiv „Black Zune Theme“ upravený jako „AddOns“ a návod jak se úprava dělá. (Podepsané motivy vzhledu najdete v„WinXP_nLite_Pack“ ve složce „WinXP_Theme“, upravený motiv ve složce „Add-on“, návod ve složce „Navody_Co je dobre vedet“)
  • Ještě poznámka k motivům vzhledu XP. Některé motivy mění také systémové zvuky. Po změně motivu pár systémových zvuků zkuste přehrát. Ať Vás nečeká nemilé překvapení .. „co to na Vás houká“ a vy nevíte co se stalo, protože jste k určité události v PC zvyklí na konkrétní zvuk.
  • Pro integraci při prvním spuštění Win nebo pro úpravu zástupců kopírovaných na plochu nové instalace se Vám mohou hodit systémové proměnné Win XP. Zobrazit si je můžete následovně: Jdi Start – Spustit – napiš CMD – stiskni Enter – napiš SET – stiskni Enter. Například pokud budu přidávat zástupce programu umístěného ve složce programů standardně C:\Program Files upravím cesty k programu v zástupci tak že začátek cesty C:\Program Files nahradím systémovou proměnnou %ProgramFiles% Takto upravený zástupce je pak funkční při instalaci na libovolný systémový disk a bude fingovat také pokud při instalaci přejmenujete složku s programy.
  • Dále by se vám mohli hodit dávkové příkazy. To co provádí integraci např. „NetFramework“ při prvním spuštění WinXP je vlastně dávkový soubor, který spoluvytváříte příkazy zadanými do nLite Přístup k nápovědě jdi: Start – Spustit – napiš CMD – stiskni Enter – napiš Help – stiskni Enter Nápověda pro jednotlivý příkaz jdi: Start – Spustit – napiš CMD – stiskni Enter – napiš příkaz a přidej mezera, normální lomítko, otazník – stiskni Ester (pokud ti text přeteče použij svislý posuvník)
  • Doporučuji alespoň integraci balíčku KB898461 – Instalátor balíčků aktualizací. KB balíčky najdete v „WinXP_nLite_Pack“ ve složce „KB pack“. Po integraci balíčku KB898461 pokud máte nastaveno je systém schopen automaticky postahovat aktualizace až do datumu instalace. (Zda-li bude stahovat i nové po datu instalace nemám odzkoušeno)
  • Já osobně jsem integroval z opravných balíčků jen SP3, KB898461, Balíček KB974455 jež je součástí Addons IE8 (zmiňováno výše) a KB939683 k WMP11 zbytek nechávám stáhnout po instalaci Win XP (Již sem neměl sílu na to zjišťovat pořadí aktualizací v instalaci a k tomu zjišťovat pokud máte „toto“ nainstalujte „tamto“, pokud vám „toto“ chybí vynechejte z instalace „tamto“)
  • Při opravě chybného instalačního disku nezapomeňte než spustíte nLite vymazat pracovní složku během předcházejících úprav byly soubory originál instalace změněny a pak vyrábíte opravu z úpravy takže výsledná opravená instalace nejspíše selže.
  • Během instalace Win XP je PC jednou až dvakrát restartován. Do dokončení instalace nevyndáváme instalační disk a během restartu se nedotýkáme klávesnice.
  • Moje PC má schválně v nastavení Bios zakázáno bootovat s CD (Pokud náhodou zapomenu vyndat CD s SW je menší riziko že si ihned po zapnutí PC poškodím operační systém.) Abych spustil instalaci z CD bez toho abych měnil nastavení Bios je třeba číst úvodní Bootovací obrazovku ta vám napoví, kterou klávesu stisknout na začátku Bootování aby se vám spustilo Boot menu pro výběr disku. Bootovací obrazovka lze zastavit klávesou Pause a rozběhnout stiskem libovolné klávesy. Já boot menu přivolávám stiskem F8.
  • VLC player nepotřebuje kodekový balíček oproti tomu WMP11 se bez něj obejde ale pak bude mít značně omezenu možnost přehrávání videa. Nějaké kodeky totiž obsahují i samotné Windows. V balíku je připraven kodekový balíček „XP Vista Pack“ jako „ProgramAddons XP Vista Pack“
  • Na úplný závěr jsem do balíku přidal složky: „Presets“ s poslední konfigurací nLite, MojeDrivers s ovladači které jsem použil a soubor „HwCfgMyPC.txt“ s Hardware konfigurací mého PC a video „nLiteInstalFinal.mp4“ ke presentuji výsledek.
  • Dále jsem byl mile překvapen. „Poslední relace“ tj. nastavení úpravy v nLite se dají vyměňovat a sdílet jako soubor pomocí internetu aniž by jste zveřejnili svůj „Procuct Key“ Win XP a jiné citlivé informace. nLite má dva soubory „Poslední relace“ přičemž soubor označený „Poslední relace (datum)_u.ini“ obsahuje citlivé údaje. Soubor „Poslední relace(datum).ini“ můžete sdílet s kamarády. Navíc pokud kamarádovi pošlete i data jako např. ovladače a on si je nahraje do stejného umístění jako vy. Budou po načtení kamarádovi poslední relace načteny do nLite i tyto ovladače. Takže máte-li s kamarádem stejné nebo podobné PC (Hardware konfigurace) ten druhý už může mít úpravu instalačního disku Win XP téměř bez práce.
  • Během testování jsem zjistil že mohu z původní instalace odebrat prvek NetFramevork protože instalační disk obsahuje jeho starší verzi a já pří prvním spuštění Win XP integruji novější.
  • Po dokončení nastavení pokud provozujete PC se dvěma operačními systémy je třeba upravit čas zobrazení výběru operačního systému ze 30 sekund na 3 sekundy v souboru „Boot.ini“. Pro výběr to stačí a zrychlí to náběh přednastaveného operačního systému.
  • Upravený nainstalovaný systém dobře zabezpečte a při serfování na internetu se řiďte zásadami pro bezpečnost. Pokud do takto vyladěného systému chytíte virus a pro jeho odstranění budete nuceni použít ComboFix je část vaší práce ztracena neboť Combofix vrací některá nastavení do defaultního stavu a zakazuje automatické bootování z CD a USB
Prémie Download balíku je bohužel již nefunkční!
Trvalo mi nejméně dvě hodiny než sem z internetu postahoval a hlavně našel vše co budu potřebovat k úpravám instalačního disku operačního systému Win XP.
Připravil sem pro Vás „WinXP_nLite_Pack“ stahovat lze z jednoho místa a pouze jednou vše co potřebujete by již balíku mělo být. Jen tu instalačku Win XP s vlastním sériovým číslem si musíte přidat sami. V balíku je také připraven prázdný adresář „Puvodni_Inst_disk“ kam si můžete nahrát svoji původní instalaci.
Bohužel musím se také omluvit balík nebudu aktualizovat a nechám aktualizaci a přidání odkazu na download na Vás.

Balík prověřen antiviry: MBAM – bez nálezu, Avast – Bez nálezu

Upozornění:
  1. Návod na práci s balíkem zcela záměrně vynechává kroky v NLite kdy balík nepotřebujete proto se nejprve seznamte s návodem na práci s NLite a s textem v tomto návodu!
  2. Předpokládá se že máte 32 bit Windows (neplatí pro ovladače a NetFramework)
  3. Předpokládá se že pro integraci ovladačů použijete NLite jiný postup není popisován
Návod na práci s balíkem „WinXP_nLite_Pack“
  1. Balík stáhněte a rozbalte na kořen disku C: (pokračování návodu bude vycházet z tohoto umístění)
  2. Pokud jste ještě neprostudovali skrytá zákoutí Windows eventuálně potřebujete návod na práci s některým programem z balíku. Využijte buď odkazy z tohoto článku nebo ty samé odkazy uložené jako zástupce najdete „C:\WinXP_nLite_Pack\Navody_Co je dobre vedet“
  3. Pokud ještě nemáte instalujte potřebné programy dle vámi předem získaných znalostí. (Podle rozsahu úprav nutně není třeba instalovat vše) Instalace se nachází: „C:\WinXP_nLite_Pack\nLite+Pomocné programy“
  4. Pokud budete integrovat WMP11 přesuňte soubor „WMP11 Slipstreamer.exe“ ze složky kam jste jej nainstalovali do složky kam jste instalovali NLite
  5. Pokud máte stejnou nebo podobnou konfiguraci PC jako já nebo pokud chcete vidět jak sem nLite nastavil během úprav já nakopírujte si ze složky balíku „Presets“ do „c:\Program Files\nLite\ Presets“ soubor poslední konfigurace. Nebo lze tento soubor prohlížet a číst v poznámkovém bloku.
  6. Připravte si potřebné ovladače v balíku je najdete „C:\WinXP_nLite_Pack\DriverPack“ popis obsahu je pak ve složce umístěn jako zástupci internetových adres. Pokud budete integrovat ovladače pomocí NLite nesmí být zabaleny v archivu naopak DPs_BASE_1006 archiv vyžaduje.
  7. Rozhodněte se jak, jaké a jakým programem budete integrovat nové ovladače viz Windows XP is not dead - instalačka s DriverPacks a poznámky výše. Pokud jste akceptovali bod 5 a máte WinXP_nLite_Pack instalován na kořen disku „C:“ načtou se vám ovladače ze složky „MojeDrivers“
  8. Překontrolujte a dle svých potřeb upravte obsah složky „C:\WinXP_nLite_Pack\Add-On“ (Smažu co nepoužiji nebo to alespoň někam přesunu [pro tyto účely máte připraven adresář „Odložené Addons“ve kterém jsem nechal mnou naposled nepoužité „Addons“]. Dohledejte „Addons“, které Vám chybí pomocí zástupců obsažených ve stejné složce nebo pomocí odkazů obsažených výše v tomto textu nebo vyrobte „Addons“ co jste nenašly pomocí programu „Add-On Maker“)
  9. Překontrolujte obsah složky a popřípadě upravte dle vlastních potřeb „C:\WinXP_nLite_Pack\IntegrovatPoSpusteni“ Zde se nacházejí i programy, které neběží jako bezobslužná instalace například vyžadují vložení produktového klíče. Dále programy, které nemají instalátor a stačí je pouze nakopírovat do složky programů (SFX arxhiv „ProgramFiles“ klik pravým vyber otevřít ve WinRar). Najdete tu SFX archiv „ExtrahujNaPlochu“, který obsahuje: Složku „Kopíruj na plochu“ se zástupci jednotlivých programů a uvnitř složkou „Udržba PC“, která obsahuje: Zástupce programů jak je užívám při údržbě počítače. Složka „C:\WinXP_nLite_Pack\IntegrovatPoSpusteni“ dále obsahuje: SFX archiv „Tapety“ (obsah no comment) s parametry 1600x1200 pix 99x99 dpi. Archiv tapety se při instalaci rozbalí do složky Windows. U programů, které vyžadují vložení produktového klíče založte v poznámkovém bloku soubor (pro každý program samostatně) kam poznamenáte produktový klíč daného programu. Dále pokud máte vlastní instalační disky pro tiskárnu, Microsoft Office a další programy, které chcete instalovat při prvním spuštění Win XP nahraďte a doplňte obsah složek. Placené programy jsou záměrně poškozeny nebo k nim chybí produktový klíč na PC-Help.cz nepodporujeme warez.
  10. V závislosti na úpravách v bodě 8 otevřete a upravte, odstraňte a doplňte příkazy v souboru „C:\WinXP_nLite_Pack\Příkazy pro integraci po spuštění otevři a po jednom kopíruj“ (význam příkazů, popřípadě upřesnění k aktuálnímu stavu popsáno níže) Pokud již máte v nLite poslední relaci lze na příslušné místo Poslední relace nLite zkopírovat příkazy z výše zmiňovaného souboru najednou Do nLite budou načteny pokud načtete tuto poslední relaci. (součástí balíku je také moje poslední relace pokud se chcete opičit)
  11. Spusťte NLite
  12. Do složky „C:\WinXP_nLite_Pack\Puvodni_Inst_disk“ nahrajte pomocí NLite původní instalační disk (nejlépe z kopie tak jak je to zmiňováno již v poznámkách výše)
  13. Dle info NLite podokončení kopírování se rozhodněte zdali integrovat Service Pack 3 ten najdete v balíku v umístění „C:\WinXP_nLite_Pack\WinXpServicePack3“
  14. Integrujte programy třetích stran upravené jako „Addons“. „Addons“ najdete v balíku v umístění „C:\WinXP_nLite_Pack\Add-on“ Dále integrujte IE8 jako „Addons“. Dle vašeho uvážení integrujte WMP11, který v balíku naleznete v umístění „C:\WinXP_nLite_Pack\KBpack\Windows Media Player 11“ K WMP11 naleznete ve stejném umístění také „HotFix“. Integrujte opravné balíčky dle vašeho uvážení v balíku je najdete v umístění „C:\WinXP_nLite_Pack\KBpack“ Ještě poznámečka k výše zmíněnému je třeba použít selský rozum v pořadí jak naskládat „Addons“ a další výše zmíněné. Nelze opravovat a aktualizovat něco co ještě nebylo nahráno. Dále některé „Addons“ sem si dělal sám a jsou schválně udělány tak aby neběžely jako skrytá instalace (Silent). Např.u Total Comanderu je default instalace na kořen disku C: pokud ale instaluji na jiný disk nebylo by možné při skryté instalaci toto změnit. V posledních testech instalací sem „NoSiled Addons“ z instalace vynechal a programy přesunul do instalace po prvním spuštění. Po natažení do NLite vřele doporučuji číst popisky než půjdete dál. Protože jsem dělal „Addons“ především pro sebe obsahují také programy, které vyžadují „Product Key“ ten si bohužel budete muset sehnat samy. Product key pro Everest Ultimate doplňte do souboru DokoncovaciPrace.txt v archivu „Po spuštění“. „Addons“ lze integrovat jednotlivě nebo pomocí klávesy Shift a myši nebo Ctrl+myši po skupinách.
  15. Integrujte předem připravené ovladače. (pokud jste nakopírovali poslední konfiguraci nLite měly by se ovladače dle ní načíst)
  16. Proveďte redukci součástí Windows dle vašeho uvážení a předem získaných znalostí. Já například určitě nepotřebuji Korejskou klávesnici. (odebral jsem také NetFramework v zápětí instaluji novější)
  17. (Pokud jste nakopírovali „Poslední relaci“ Nlite měli by se níže uváděné příkazy načíst z ní) Integrace NetFramevork35 - Bezobslužná instalace záložka první spuštění. Otevřete textový soubor „C:\WinXP_nLite_Pack\Příkazy pro integraci po spuštění otevři a po jednom kopíruj“ Zkopírujte první příkazy „start /wait notepad %SOURCE%FrameworkInstInfo.txt“ – Info o delší době instalace NetFramewok a „start /wait %SOURCE%\NET_Framework35\dotnetfx35.exe /q /norestart“ – samotná instalace NetFramewok
  18. Integrace DirectX 9.24 (poznámka instalátor pokud máte funkční připojení k internetu postahuje také aktualizace pro tento prvek) Zkopírujte příkaz start /wait %SOURCE%DirectX\dxwebsetup.exe /Q přičemž parametr „/Q“ zajištuje skrytí dialogu instalace aktualizace zůstane viditelná.
  19. Nakopírujte příkazy
      „start /wait %SOURCE%Tapety.exe -d"%SystemRoot%\" –s2“
      „start /wait %SOURCE%ProgramFiles.exe -d"%ProgramFiles%" –s2“
      „start /wait %SOURCE%PoSpusteni.exe -d"%USERPROFILE%\Nabdka~1\Programy" –s2“
      „start /wait %SOURCE%Lokace_doplnky.exe -d%SystemDrive%\ -s2“
      „start /wait %SOURCE%ExtrahujNaPlochu.exe -d"%USERPROFILE%\Plocha" -s2“

    Tyto příkazy kopírují zástupce a vše co nemá instalátor do požadovaných umístění nové instalace. (Bylo již zmiňováno výše.) S tím že kopírování proběhne pouze tehdy pokud jsou soubory k nimž se vztahují tyto příkazy umístěny na instalačním disku. Parametr „-s2“ zajišťuje vynechání dialogu při extrakci a povolí zobrazení průběhu extrakce.
  20. Nakopírujte příkazy „start /wait %SOURCE%BluSolInstInfo.txt“ – info o instalaci BlueSoleil start /wait %SOURCE%BlueSoleil\BlueSoleil3228\setup.exe /S /S instalace programu pro BluTu MSI v anglické verzi (poslední verze do které lze sehnat čeština) parametr „/S“ zajišťuje skrytou instalaci xcopy %SOURCE%BlueSoleil\CRACK\* " %ProgramFiles%\IVT Corporation\BlueSoleil\" /V /L /U /Y přepsání hlavního souboru (povolí přenést více jak 5MB Soubor není součástí balíku a musíte si jej najít a nakopírovat do složky) parametr „/V“ ověří nakopírovaný soubor, parametr „/L“ zobrazí soubory které byli zkopírovány, parametr „/U“ zkopíruje pouze soubory které již existují v cíli kopírování, parametr „/Y“ potlačí výzvu k přepsání již existujícího souboru
    start /wait %SOURCE%BlueSoleil\BlueSoleil3228_CZ\BlueSoleil3228_CZ.exe /S nainstaluje češtinu do programu, parametr „/S“ zajišťuje skrytou instalaci
  21. Integrace Avast Free Antiviru + Google Chrome –zkopírujte příkaz „start /wait %SOURCE%\Avast\AvastFree50545.exe /norestart“ instalace antiviru „Avast“
  22. Nakopírujte příkazy
      „start /wait notepad %SOURCE%Inst_Info_TCM.TXT“ upozornění na záludnosti instalace Total Commanderu
      „start /wait %SOURCE%TotalComander\tcmd755.exe“ /norestart instalace Total Commanderu
      „start /wait notepad %SOURCE%Inst_info_WDC.TXT“ upozornění na záludnosti instalace Wise Disk Cleaner
      „start /wait %SOURCE%wise_disk_cleaner\WDCFree533.exe“ instalace Wise Disk Cleaner
      „start /wait notepad %SOURCE%WRC_INST_INFO.TXT“ upozornění na záludnosti instalace Wise Registry Cleaner
      „start /wait %SOURCE%WiseRegistryCleaner\WRCFree535.exe“ instalace WRC
    Příkazy postupně spouští upozornění a instalaci o postupně se stará parametr „/wait“ (počkat)
  23. Nakopírujte ostatní příkazy jejichž význam je snad k pochopení z předchozího textu a z textu který obsahuje samotný příkaz. Dále můžete využít např. nápovědu pro dávkové příkazy. Parametr %SOURCE% = Disk a vytváří jej samotná dávka
  24. V nLite dokončete další návazné operace
  25. Spusťte v nLite proces integrace odpovědí „Ano“ na dotaz „Spustit proces?“
  26. Otevřete složku „C:\WinXP_nLite_Pack\IntegrovatPoSpusteni“ ve vztahu k příkazům zadaným do NLite pomocí CTRL+Myš vyberte adresáře a soubory pro kopírování do pracovní složky v dialogu vypalování stiskněte tlačítko „Rozbalit“ a zkopírujte. (Pokud si nejste jisti zkopírujte vše pokud chybí příkaz nenainstaluje se ale na instalačním disku to bude obsaženo. Dále pozor na přetažení myší na stejné „partion“ HDD = přesun. Tím si zlikviduji soubory ve zdrojové složce a při další opravě čumím jak husa do flašky kam se ty soubory poděly a připravuji si je všechny znovu)
  27. Kompilaci vypalte. Nechte po vypálení otestovat. (zatržení příslušného políčka v dialogu vypalování nLite)
  28. Proveďte zkušební instalaci
Zde si můžete prohlédnout obsah balíku:
Dir „Add-on“

Kód: Vybrat vše

Dir „No silent“,
Dir „Odlozene Addons“,
IE8_CZ_Addon_10_2009.7z,
ProgramAddons Ant Movie Catalog 3.5.1.2.cab,
ProgramAddons Defraggler 1.20.201.cab,
ProgramAddons EverestUltimate50_MakeProductKey.cab,
ProgramAddons Firefox 3.6.6.cab, ProgramAddons GSpot 2.70a.cab,
ProgramAddons HijackThis 2.0.2.cab,
ProgramAddons Java Runtime Environment 6 Update 21.cab,
ProgramAddons PSPad 4.5.4.cab,
ProgramAddons Recepty3.73.cab,
ProgramAddons Skype 4.2.32.169.cab,
ProgramAddons VisualTaskTips34.cab,
ProgramAddons VLC 1.0.5.cab,
ProgramAddonsWinRar393CZ.cab,
Ricks_ZuneThemeAddOn.rar,
"File" http://www.addons.wordpress.com-addons-.url,
"File" http://www.winaddons.com_nlite-addons.url

Dir „Add-on“ - Dir „No silent“ - POZOR ANI JEDEN Z TĚCHTO „ADDONS" NEBYL POUŽIT V ZÁVĚREČNÉ ÚPRAVĚ INSTALAČNÍHO DISKU POMOCÍ Nlite Programy byly přesunuty k instalaci po prvním spuštění WinXP.

Kód: Vybrat vše

ProgramAddons CCleaner_NoSilendInstall.cab,
ProgramAddons directX9.24.cab,
ProgramAddons TotCmd755CZ_NoSilendInstall.cab,
ProgramAddons WDCFree533.cab,
ProgramAddons WRCFree535.cab,

Dir „Add-on“ - Dir „Odlozene Addons“ – Připravený pro „Addons“, které nechcete instalovat. Já zde nechal ty „Addons“, které jsem otestoval ale nepoužil při poslední funkční úpravě pomocí nLite

Kód: Vybrat vše

ProgramAddons Unlocker 1.8.5.cab,
ProgramAddons RocketDock 1.3.5.cab,
ProgramAddons XP Vista Pack.cab,

Dir „DriverPack“

Kód: Vybrat vše

DP_Chipset_wnt5_x86-32_10052.7z,
DP_CPU_wnt5_x86-32_1005.7z,
DP_Graphics_A_wnt5_x86-32_1005.7z,
DP_Graphics_B_wnt5_x86-32_1005.7z,
DP_Graphics_C_wnt5_x86-32_1005.7z,
DP_LAN_wnt5_x86-32_10051.7z,
DP_MassStorage_wnt5_x86-32_1006.7z,
DP_Runtimes_wnt5_x86-32_10061.7z,
DP_Sound_A_wnt5_x86-32_1006.7z,
DP_Sound_B_wnt5_x86-32_1006.7z,
DP_WLAN_wnt5_x86-32_10051.7z,
DriverPack Chipset 10.05.2 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack CPU 10.05 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack Graphics A 10.05 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack Graphics B 10.05 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack Graphics C 10.05 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack LAN 10.05.1 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack Mass Storage 10.06 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack Sound A 10.06 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack Sound B 10.06 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url,
DriverPack WLAN 10.05.1 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url

Dir „IntegrovatPoSpusteni“ - POZOR ADRESÁŘE S PLACENÝMI PROGRAMY NEOBSAHUJÍ KOMPLETNÍ PROGRAMY MUSÍTE OBSAH SLOŽKY NAHRADIT Z VLASTNÍHO ZDROJE pokud je necháte bezezměny při instalaci najedou až po zadání licenčního klíče takže lze vytvořit zkušební demo.

Kód: Vybrat vše

Dir „Avast",
Dir „BlueSoleil“,
Dir „ccleaner“,
Dir „DirectX“,
Dir „Epson4400DX“,
Dir „ICQ“, Dir „NERO7014“,
Dir „NET_Framework35_CZ“,
Dir „Office11“,
Dir „TotalComander“,
Dir „WiseRegistryCleaner“,
Dir „wise_disk_cleaner“,
File „CCLEANER_INST_INFO.TXT“,
File „ExtrahujNaPlochu.exe“,
File „ICQ_INST_INFO.TXT“,
File „Inst_Info_TCM.txt“,
File „Inst_info_WDC.txt“,
File „Lokace_doplnky.exe“,
File „NeroProductKey.txt“,
File „OfficeProductKey.txt“,
File „OvladaceJsouIntegrovany.txt“,
File „PoSpusteni.exe“,
File „ProgramFiles.exe“,
File „Tapety.exe“

Dir „KBpack“

Kód: Vybrat vše

Dir „Critical Updates“,
Dir „Windows Media Player11“

Dir „KBpack“- Dir „Critical Updates“

Kód: Vybrat vše

IE8-WindowsXP-KB971961-x86-CSY.exe,
IE8-WindowsXP-KB978207-x86-CSY.exe,
IE8-WindowsXP-x86-CSY.exe, msxml4-KB954430-enu.exe,
WindowsMedia9-KB969878-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB898461-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB923561-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB941569-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB946648-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB950762-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB950974-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB951066-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB951376-v2-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB951748-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB952004-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB952954-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB953155-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB954459-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB955069-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB956572-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB956744-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB956802-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB956803-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB956844-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB958469-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB958644-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB958869-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB959426-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB960225-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB960803-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB960859-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB961501-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB967715-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB969059-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB969947-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB970238-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB970483-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB971468-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB971657-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB972270-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB973039-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB973354-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB973507-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB973815-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB973869-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB973904-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB974112-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB974318-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB974392-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB974571-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB975025-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB975254-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB975560-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB975561-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB975713-x86-CSY.exe,
windowsxp-kb976002-v5-x86-enu_f82f6fd007f13f4f268e0261e6b5c8830204fe85.exe,
WindowsXP-KB977165-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB977914-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB978037-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB978251-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB978262-x86-CSY.exe,
WindowsXP-KB978706-x86-CSY.exe,
WindowsXP-WindowsMedia-KB952069-v2-x86-CSY.exe,
WindowsXP-WindowsMedia-KB954155-x86-CSY.exe,
WindowsXP-WindowsMedia-KB968816-x86-CSY.exe,
WindowsXP-WindowsMedia-KB973540-x86-CSY.exe,

Dir „KBpack“- Dir „Windows Media Player11“

Kód: Vybrat vše

File „wmp11-windowsxp-x86-CS-CZ“,
File „WindowsMedia11-KB939683-x86-CSY“

Dir „MojeDrivers“TYTO DRIVERS LZE POUŽÍT POUZE V PŘÍPADĚ ŽE MÁTE PODOBNOU NEBO STEJNOU hw cfg pc JAKO JÁ

Kód: Vybrat vše

Dir „AD1888_V512015150“,
Dir „ATK0110 ACPI UTILITY“,
Dir „LG L1919S“,
Dir „MotherBoard“,
Dir „NVIDIA“,

Dir „MojeDrivers“ – Dir „MotherBoard“

Kód: Vybrat vše

Dir „Chipset“,
Dir „Lan“

Dir „Navody_Co je dobre vedet“

Kód: Vybrat vše

Dir „Jak vyrobit Addons Theme“,
Dir „UltimateBootCd“,
File „Instalace WinXP a sp3 na míru.url“,
File „Návod NLite.url“,
File „Pokročilá optimalizace Windows XP - druhá část .url“,
File „Pokročilá optimalizace Windows XP - první část.url“,
File „Upravte si instalaci Windows XP + palte v TotalCommanderu.url“,
File „Uzpůsobení instalačky Win XP a neb bez znalostí to nejde.doc“,
File „Uzpůsobení instalačky Win XP a neb bez znalostí to nejde.htm“,
File „Wiki_eng-NLite Návody (Google translate).url“,
File „Windows XP is not dead - instalačka s DriverPacks.url“,
File „Windows XP Service Pack 3 jak na něj.url“,
File „WMP11 Slipstreamer.url“,
File „Upravte_si_Windows_na_dalsich_200_zpusobu.pdf“

Dir „Navody_Co je dobre vedet“ – Dir „Jak vyrobit Addons Theme“

Kód: Vybrat vše

File „FGCBA_Test.avi“,
File „Zune_Part1.avi“,
File „Zune_Part2.avi“,
File „Zune_Part3.avi“,
File „Zune_Part4.avi“,
File „Zune_Part5.avi“,
File „Zune_Part6.avi“,
File „Zune_Part7.avi“,

Dir „Navody_Co je dobre vedet“ – Dir „UltimateBootCd“

Kód: Vybrat vše

File „Diskuse na http://www.pc-help.cz.url“,
File „Návod - http--www.emag.cz-ultimate-boot-cd-posledni-zachrana-.url“,
File „UB_CD_ISO_www.stahuj.cz.url“

Dir „nLite+Pomocné programy“

Kód: Vybrat vše

Dir „Add-On Maker“,
Dir „DPs_BASE_1006“,
Dir „Driver Genius Professional 9.0.0.190“,
Dir „NET_Framework35_CZ“,
Dir „nLite“,
Dir „WinUpdateDownloader“,
Dir „WMP11 Slipstreamer“,

Dir „Presets“

Kód: Vybrat vše

File „Poslední relace.ini“

Dir „Puvodni_Inst_disk“ – Prázdný pro kopii Vašeho instalačního disku Win XP
Dir „WinXpServicePack3“

Kód: Vybrat vše

File „WindowsXP-KB936929-SP3-x86-CSY“

Dir „WinXP_Theme“

Kód: Vybrat vše

File „CeskeHradyAZamky.msi“,
File „Irish Theme.msi“,
File „MotivJaro.msi“,  File „MotivLeto.msi“,
File „Nature_Theme_1-Animal_EN.msi“,
File „ZuneDesktopTheme.msi“, 

File „HwCfgMyPC.txt
File „Příkazy pro integraci po spuštění otevři a po jednom kopíruj.txt“


Odkazy na download Balíku:
Parametry downloadu:
    Archivy:
      2*999MB, 1*441Mb
      ..stažené z různých serverů lze kombinovat
    Pro rozbalení vyžaduje 2,62 GB volného místa na disku
    Archiv pro rozbalení nepožaduje heslo (bez hesla)
Obrázek

Kód: Vybrat vše

http://www.multiload.cz/stahnout/251539/winxp_nlite_pack-part1-rar/
http://www.multiload.cz/stahnout/252757/winxp_nlite_pack-part2-rar/
http://www.multiload.cz/stahnout/252791/winxp_nlite_pack-part3-rar/

Obsahuje odkazy na následující servery:
Obrázek
MWSnap002.jpg
MWSnap002.jpg (4.16 KiB) Zobrazeno 9010 x

MWSnap003.jpg
MWSnap003.jpg (5.25 KiB) Zobrazeno 9010 x
Obrázek
Obrázek

Odlehčená verze balíku:
Obsah odlehčeného balíku:

Kód: Vybrat vše

I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Add-on
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\DokoncovaciPrace.txt
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Lite_pack.txt
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\nLiteInstalFinal.mp4
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Omluva.txt
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Presets
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Pýˇkazy pro integraci po spuçtŘnˇ otevýi a po jednom kopˇruj.txt
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Add-on\www.addons.wordpress.com-addons-.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Add-on\www.winaddons.com_nlite-addons.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack Chipset 10.05.2 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack CPU 10.05 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack Graphics A 10.05 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack Graphics B 10.05 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack Graphics C 10.05 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack LAN 10.05.1 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack Mass Storage 10.06 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack Sound A 10.06 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack Sound B 10.06 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Driver pack\DriverPack WLAN 10.05.1 for Windows 2000-XP-2003 (x86).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Instalace WinXP a sp3 na mˇru.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\N vod NLite.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Pokroźil  optimalizace Windows XP - druh  ź st .url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Pokroźil  optimalizace Windows XP - prvnˇ ź st.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\UltimateBootCd
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Upravte si instalaci Windows XP + palte v TotalCommanderu.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Upravte_si_Windows_na_dalsich_200_zpusobu.pdf
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Uzp…sobenˇ instalaźky_Win_XP_a_neb_bez_znalostˇ_to_nejde.doc
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Uzp…sobenˇ instalaźky_Win_XP_a_neb_bez_znalostˇ_to_nejde.mht
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Wiki_eng-NLite N vody (Google translate).url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Windows XP is not dead - instalaźka s DriverPacks.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Windows XP Service Pack 3 jak na nŘj.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\WMP11 Slipstreamer.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme\FGCBA_Test.avi
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme\Zune_Part1.avi
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme\Zune_Part2.avi
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme\Zune_Part3.avi
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme\Zune_Part4.avi
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme\Zune_Part5.avi
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme\Zune_Part6.avi
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\Jak vyrobit Addons Theme\Zune_Part7.avi
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\UltimateBootCd\Diskuse na www.pc-help.cz.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\UltimateBootCd\N vod - http--www.emag.cz-ultimate-boot-cd-posledni-zachrana-.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Navody_Co je dobre vedet\UltimateBootCd\UB_CD_ISO_www.stahuj.cz.url
I:\Stazeny SW\WinXP_nLite_Pack_lite\Presets\Poslednˇ relace (2010.07.12-20.22.11).ini

Download:

Kód: Vybrat vše

http://www.multiload.cz/stahnout/253126/winxp_nlite_pack_lite-rar/


//Ltb: přidáno do PC-HELP rozcestníku
Naposledy upravil(a) Jan Pašek dne 05 bře 2011 01:45, celkem upraveno 3 x.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Úpravy instalačního disku Windows XP

Příspěvekod guest » 23 črc 2010 21:03

Jendo, klobouk dolů - to je tedy kus práce!
Naposledy upravil(a) guest dne 24 črc 2010 10:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Úpravy instalačního disku Windows XP

Příspěvekod Jan Pašek » 23 črc 2010 23:05

Nějaký čas budu ještě archivovat původní balík po zaslání SZ je možný reupload .

to BlueSpirit dík
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Tvorba instalačního usb s Windows 11.
    od PaPetr » 13 led 2024 15:03 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    857
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    13 led 2024 20:00
  • Win 11 - kontextové menu úpravy
    od Zbynek1 » 02 úno 2024 19:23 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1084
    od Zbynek1 Zobrazit poslední příspěvek
    13 úno 2024 09:13
  • Soubor personal.xlsb je uzamčen pro úpravy
    od VOM » 04 říj 2023 14:33 » v Kancelářské balíky
    3
    3857
    od VOM Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 16:12
  • Aktivace Windows po změně disku Příloha(y)
    od JanC » 15 říj 2023 20:32 » v Windows 11, 10, 8...
    24
    4077
    od JanC Zobrazit poslední příspěvek
    08 lis 2023 08:19
  • Windows 11, AMD - zvětšující se DUMP soubor na disku
    od Sheriff » 08 kvě 2023 16:57 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1410
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    18 kvě 2023 17:36

Zpět na “Software články”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host