Prosím ohodnotit článek.

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod memphisto » 14 kvě 2013 13:38

Čti recenze her a taky klasickou četbu pro rozšíření slovní zásoby...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod Žbeky » 14 kvě 2013 19:13

Čti cokoliv co tě bude bavit. Tvůj text je opravdu jak z překladače. Jeden příklad za vše:

Vím že Google toho je plná habaděj -> "Vím, že je toho Google plný", případně "Vím, že na Googlu je toho habaděj", ale ne ta slátanina.

Takto určitě nemluvíš ;)
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
fatalfanatic
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod fatalfanatic » 14 kvě 2013 19:17

Ok zkusím ti recenze a nějakou tu křizovku na vylepšení slovní zásoby. A pak se vrhnu na čtení php programováni to by mi mohlo trochu pomoct a snad bych si u toho naučíl to php konečně :) díky všem :wink:

Teda u php jen ty popisy a návody ne ty kódy.
[spoiler=Files]Moje tvorba

>> Here <<

Soubory, jsou bezpečné bez virů a ostatní havěti. Pamětní místo se nachazí na DropBox. Otázky,info případně SZ.[/spoiler]

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod guest » 14 kvě 2013 19:25

Bez nějaké ironie Tě upozorňuji, že je to běh na dlouhou trať. Pokud už dneska začneš, pak na Vánoce dobrý článek nenapíšeš.
Musíš fakt hodně číst; a jeden, nebo tři články denně nejsou hodně. Křížovky jsou super, ale ve tvém případě asi mimo, protože to možná po 3. křížovce vzdáš.

Jen pro ilustraci. Mám tu kamarádku, Ukrajinku, která když sem přijela neuměla česky ani slovo. Dělala barmanku a já ji tam vytrvale visel na baru a učil ji česky. Pak jsme zkusili křížovky. Dnes už je tu možná 10 let, ale nepoznalo by se že je to ukrajinka. Ale byla to makačka.

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod Tholus » 14 kvě 2013 20:05

Něco takovýho jsem psal, když mi bylo 13. Má to sotva pár vět, které jsou ještě k tomu nesrozumitelný a plný hrubek. Řekl bych, že tudy tvoje cesta nevede.

Uživatelský avatar
fatalfanatic
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod fatalfanatic » 14 kvě 2013 20:31

Tholus píše:Něco takovýho jsem psal, když mi bylo 13. Má to sotva pár vět, které jsou ještě k tomu nesrozumitelný a plný hrubek. Řekl bych, že tudy tvoje cesta nevede.



Jde o stručný úvod na webu proto tak malý. Ale stejnak tak bych později chtěl napsat určitě delší. Byl to první stručný článek nemyslím si že je to konec psaní nebo přemýšlení pochopitelně uvidím po nějakým čase toho čtení.
[spoiler=Files]Moje tvorba

>> Here <<

Soubory, jsou bezpečné bez virů a ostatní havěti. Pamětní místo se nachazí na DropBox. Otázky,info případně SZ.[/spoiler]

Uživatelský avatar
Babis
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1885
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod Babis » 14 kvě 2013 20:38

Jak můžeš psát články, když totálně nezvládáš jakýkoliv gramatický pravidla..? Nechci tě od toho nějak odrazovat, ale vážně by sis měl nejdřív prostudovat Pravidla českýho pravopisu, než začneš psát články. To je jako by si 100-kilový prase duplo a rozhodlo se, že začne běhat sprinty.

Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod Arha » 14 kvě 2013 20:39

Studuji Český jazyk a literaturu (kvůli žurnalistice) a takhle ne :) Bál bych se to vůbec prezentovat. Vážně tě ty chyby nebijí do očí?
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.

Uživatelský avatar
fatalfanatic
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod fatalfanatic » 14 kvě 2013 20:45

Nechápu od začátku ste psali drobné nebo sem tam chyby a teď dupe 100 Kilový prase. Tak na rovinu čeština je pro mě cizí nikdy mě nebavila, ale lidi se lepší od špatně udělaných věcí. Řeknu to takle zkusím to i když teoreticky na to nejsem stavenej a možná nedokážu. Nic za to nedám :wink:
[spoiler=Files]Moje tvorba

>> Here <<

Soubory, jsou bezpečné bez virů a ostatní havěti. Pamětní místo se nachazí na DropBox. Otázky,info případně SZ.[/spoiler]

Uživatelský avatar
fatalfanatic
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod fatalfanatic » 14 kvě 2013 20:48

Arha: trochu ti to závidím jenže neberu to psaní na velké cíle jen bych chtěl třeba 1 do měsíce nějaký článek a upload na web.
[spoiler=Files]Moje tvorba

>> Here <<

Soubory, jsou bezpečné bez virů a ostatní havěti. Pamětní místo se nachazí na DropBox. Otázky,info případně SZ.[/spoiler]

Uživatelský avatar
Babis
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1885
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod Babis » 14 kvě 2013 20:53

Očividně si nepochopil, co jsem se ti snažil říct. Každej má talent na něco jinýho. Mě jdou třeba jazyky, ale pokulhávám v matematice - jsem rád, že si spočítám, kolik mi má vrátit prodavačka. Dá se říct, že počítám jak šesťák a matematik ze mě vážně nikdy nebude. Ty tak píšeš. Myslíš, že z tebe bude žurnalista? Jak už jsem psal, nechci tě od ničeho odrazovat, ale podle mě se budeš jenom trápit a jestli to nevzdáš, tak tě něco nebo někdo donutí.

Uživatelský avatar
fatalfanatic
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím ohodnotit článek.

Příspěvekod fatalfanatic » 14 kvě 2013 21:24

Nevzdám se už jsem takový možná to vzdám ale za pár měsíců zas začnu neumím si říct dost. I když se u toho strhnu stejnak budu tvrdohlavý a zas si řeknu zkusím to :grin: žurnalistu ze sebe nehodlám udělat a ani netvrdím že někdy budu. Mám toho málo dohromady co umím a hodně co bych chtěl umět a vím že to nebude snadný boj. Když do toho dám veškeré síly aspoň budu mít dobrý pocit " zkusil sem to" naopak když to potom budu ovládat tím to bude lepší a řeknu si pár lidí mi řeklo vzdej to,neudělaš to nebo jdu špatným krokem potom si už jen řeknu "haha to vidíte kde sem teď"..
[spoiler=Files]Moje tvorba

>> Here <<

Soubory, jsou bezpečné bez virů a ostatní havěti. Pamětní místo se nachazí na DropBox. Otázky,info případně SZ.[/spoiler]


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Prosím nacenění
    od DarF » 18 kvě 2023 10:18 » v P: Hardware
    7
    1983
    od Baggy Zobrazit poslední příspěvek
    20 kvě 2023 20:31
  • Prodej PC - prosím o nacenění
    od bereline » 18 črc 2023 20:46 » v P: Hardware
    2
    2110
    od bereline Zobrazit poslední příspěvek
    19 črc 2023 11:10
  • Prosím o kontrolu - PC Na fortnite pro borce (11 let)
    od jkorner » 02 lis 2023 14:15 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    16
    1319
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    03 lis 2023 15:01
  • Nové herní PC, prosím o vyjádření
    od Andrewek » 14 úno 2024 08:21 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    17
    1205
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    16 úno 2024 11:46
  • Nové herní PC do 45k, prosím o kontrolu
    od JohnyyGO » 15 úno 2024 20:42 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    13
    1050
    od JohnyyGO Zobrazit poslední příspěvek
    16 úno 2024 16:00

Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti