Komunita pařmenů- Vaše názory

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

showpayne
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 136
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Komunita pařmenů- Vaše názory

Příspěvekod showpayne » 16 říj 2023 23:04

Dobrý den / Ahoj,
předem tohoto vlákna se chci omluvit moderátorům a adminům. Psal jsem PM i email adminovi LTB, ale bohužel mi nikdo neodepsal. Pokud tedy poruším dnes nějaké pravidla tak mne prosím omluvte a vlákno klidně odstraňte.


Jmenuji se Pavel a můj největší sen nebylo mít PC ani jezdit v BMW. Můj sen byl vždy vytvořit si vlastní blog o hrách. Jsem si vědom, že konkurence v tomhle odvětví je obrovská a jsem si toho vědom. Nicméně mám obrovské plány i dobré nápady přinést i něco, co například v ČR zatím nikdo nemá nebo jsem to u nikoho neviděl. Bohužel moje nápady se realizují v PHP kódu a nejsou dokončeny. Přesto všechno jsem se rozhodl vytvořit vlastní blog o hrách nosící název Ráj Hráče. Webové stránky nejsou ještě dokončeny a mají nějaké menší mouchy, které v následujících dnech doladím. Toto vlákno jsem zde vytvořil, abych měl zpětnou vazbu od čtenářů PC-Help. Je mi jasné, že bude převažovat kritika, ale já jsem na tuto kritiku připraven, jelikož právě kritika je něco co mi může pomoci. Mám 4 děti, často v práci, ale nemohu v noci spát a proto mne tento projekt baví a chtěl bych ho po novém roce posunout na nový lvl.

Webové stránky jsou na https://rajhrace.cz/
S přátelským pozdravem Pavel

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Vaše doporučení na velikost monitoru
    od Tvrbar » 15 lis 2023 15:01 » v Vše ostatní (hw)
    16
    3137
    od Tvrbar Zobrazit poslední příspěvek
    22 lis 2023 14:56

Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů