phpBB a spamy

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Luke608
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

phpBB a spamy

Příspěvekod Luke608 » 11 lis 2006 09:05

ahoj lidi. mám problém. mám phpBB forum, jako je zde, a máme problém se spamy. Už jsme udělali opatření - opisování kódu z obrázku - i to nepomohlo, a tak jsem se chtěl zeptat, zda by nešlo, aby mi někdo dal tip, jak se to řešilo tady na webu - náhodná otázka. Nemáte k tomu i zdroják pls? Mohli byste ho kdyžtak poslat na Luke@hilaryduff.cz

Možná bych uvítal i nějaké tipy, jak zařídit, aby k nám na web nechodily spamy...

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 11 lis 2006 12:22

Protože ses tady na fórum zaregistroval, musíš vědět, jak to máme zařízeno.
Protože ti nepomohlo ani vkládání kódu z obrázku, měl bys postoupit na další "level" v ochraných prvcích a to je aktivace přes email.
Znamená to, že při registraci se uživateli odešle na zadanou adresu automatický email a adresou, na které se dokončí aktivace účtu nebo kód pro úspěšné ukončení registrace.

Ale pozor, některé adepty na registraci to může odradit.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Luke608
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luke608 » 11 lis 2006 16:02

mikel píše:Protože ses tady na fórum zaregistroval, musíš vědět, jak to máme zařízeno.
Protože ti nepomohlo ani vkládání kódu z obrázku, měl bys postoupit na další "level" v ochraných prvcích a to je aktivace přes email.
Znamená to, že při registraci se uživateli odešle na zadanou adresu automatický email a adresou, na které se dokončí aktivace účtu nebo kód pro úspěšné ukončení registrace.

Ale pozor, některé adepty na registraci to může odradit.


jj vím jak to tady máte zařízeno. tu funkci bych i dokázal napsat, to s tou aktivací přes mail je dobrý nápad, a jelikož mám na stejném principu fungující coppermine fotogalerii, je pravda, že to odradí sem tam nějakého toho adepta... zkusím, napíšu.


Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti