Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0800

Problematika reklamací a vše kolem nich, rady a zkušenosti spotřebitelů...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9595
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod Karrex » 18 led 2015 23:54

Ti lidé tu byli jednou, jen aby to sem napsali, tak mi napiš na mail, co uvádí v jejich postech.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Reklama
koudak8
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod koudak8 » 19 úno 2015 11:01

Zloděj - 3198888319/0800 !!!

Dobrý den,
byl jsem podveden ban. účtem 3198888319/0800.
Přišel jsem o 4500 Kč. Chci se zeptat, zda tu někdo bude podávat trestní oznámení, popřípadě už podal. Rád bych se přidal. Kontakt na mě je: koudak8@seznam.cz
Děkuji

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod Ltb » 19 úno 2015 11:32

Je potřeba vždy uvádět i VS, protože teprve podle toho se určí, komu peníze vlastně přitečou....tento účet je bohužel zcela anonymní. Trestní oznámení je podáno již mnoha lidmi, bohužel celá věc je zatím stále ještě dost anonymní...

MartinImr85
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod MartinImr85 » 05 kvě 2015 20:12

Ahoj, přidávám svojí zkušenost s číslem účtu 3198888319/0800:
Inzerát na bazoši na xbox one za 7200,- http://pc.bazos.cz/inzerat/47383781/Xbox-One.php
VS při platbě tedy telefonní číslo dotyčného 735861980, jistý pan Kamil Braha i s naskenovanou občankou, který ale ve skutečnosti vůbec není pan Braha, skutečný Braha o ničem neví, xbox neprodává, ale byl taky okraden...včetně občanky :D

Platba včera večer odeslána. Dnes ráno jsem volal na zákaznickou linku BLESK peněženky kde sem situaci nahlásil a podal reklamaci. Po chvíli přišel od nich mail, že potřebují sepsat žádost o vrácení platby a doklad o provedení platby. Opět po pár hodinách odpověď, že reklamace byla uznána a peníze po přečtení na jejich účet bude vrácena - trvá totiž cca 3 dny než je platba zpracována a odeslána přímo na koncový účet zloděje.

Takže kdo poslal peníze na blesk peněženku podvodníkovi je tu ještě možnost peníze dostat zpět pokud se to chytne včas! V případě co je to připsaný už definitivně podvodníkovi nevim jestli to půjde tímhle způsobem. Trestní oznámení podáno i tak :) :)

Dymak
Level 3
Level 3
Příspěvky: 421
Registrován: srpen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod Dymak » 06 kvě 2015 12:46

Takový lidi by zasloužili něco nehezkého pokud je k tomu nedohnalo opravdu něco vážného. Kdyby si radši našli práci ...

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod petr22 » 06 kvě 2015 12:55

Obavam se ze tohle provozuji lidi, kteri se jinak zivit nedokazi. Nebudou ani prilis inteligentni, kdyz jim nedojde jak snadne je na ne prijit.

Nicmene to same si myslim o kazdem, kdo posle penize dopredu cloveku ktery neco prodava za polovicni cenu a jehoz pouhym zadanim do Googlu lze zjistit ze je to podvodnik.

A pri poctu lidi ktere firmy vyhodi ve zkusebni dobe protoze se flakaji, kradou a podobne jich bude pomerne dost. Clovek by rekl, ze kdyz mame pul milionu lidi bez prace ze budou za praci vdecni - jenze spolehlive zamestnance clovek hleda tydny.

mikikoz
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod mikikoz » 11 kvě 2015 14:52

Dobrý den,
na sbazar.cz jsem si koupil iphone 5 za 4.200,-
Kontaktoval jsem jistého Pavla Hladíka s číslem účtu 3198888319/0800 a VS 721336524
Domluvil jsem se s ním, že mu polovinu pošlu na účet a zbytek ať to pošle na dobírku. Od té doby se mi nehlásí.
Myslíte si, že je to podvodník ?

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9595
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod Karrex » 11 kvě 2015 14:57

Samozřejmě. Nechápu, jak můžete vůbec na bazarech, kde nevíte vůbec nic o nikom a není tam žádná ochrana, posílat tolik peněz jen tak na blind.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
Riviera kid
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1167
Registrován: květen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod Riviera kid » 11 kvě 2015 15:00

mikikoz píše:Dobrý den,
na sbazar.cz jsem si koupil iphone 5 za 4.200,-
Kontaktoval jsem jistého Pavla Hladíka s číslem účtu 3198888319/0800 a VS 721336524
Domluvil jsem se s ním, že mu polovinu pošlu na účet a zbytek ať to pošle na dobírku. Od té doby se mi nehlásí.
Myslíte si, že je to podvodník ?


Nic neplať a pošli ho do patřičných míst.
"Voda je mokrá, nebe je modrý, ženský mají tajemství."

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod petr22 » 11 kvě 2015 15:07

Iphone 5 za 4200 Kc :-)

To je jedno z tech lakadel ktera jsou tak silna ze clovek prestane pouzivat mozek a neoveri si ani prodavajiciho pres Google.

To je srovnatelne snad jen s tim nekomu poslat vlastni prihlasovaci udaje k bankovnictvi. Tady jsou vsechny zakony bohuzel kratke.

Pritom na Ebay prodavajici ruci za to, ze se dostane ke kupujicimu - kdyz nedorazi, musi mu nahradit plnou cenu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod karlos » 12 kvě 2015 07:50

Nevím, jak je to konkrétně na E-Bay, ale u Aliexpress běží ochranná lhůta po jejímž uplynutí převedou peníze prodávajícímu (nebo ihned, jak potvrdíš převzetí), pokud během této doby zboží nedorazí, můžeš vstoupit do sporu, kdy prostředník výplatu peněz zmrazí po dobu, než prodávající uvede věc do pořádku, nebo ti peníze vrátí. Zatím jsem v Číně nakoupil asi za 20 tisíc, od položek za pár centů po asi padesátidolarové drobnosti. Zatím vždy vše perfekt a k mé plné spokojenosti (a nas.anosti pošťačky). Jeden čas jsem kupoval poměrně často na Aukru a díky své podezřívavosti jsem nikdy nekupoval od nikoho, kdo měl méně, než deset prodejů, nebo měl nějaké negativní hodnocení. I kdybych věc tisíckrát chtěl a nabízeli jí za cenu, více než příznivou, odpustil jsem si ji, pokud nebyl prodávající "čistý". Možná proto se mi nestalo ani jednou, že bych si naběhl. Podobně postupuji při nákupu na E-shopech. V první řadě si kontroluji, jestli má obchod i kamennou prodejnu, ověřím si, jestli na deklarované adrese opravdu existuje a jestli na netu panuje obecná spokojenost s obchodem. Google ví opravdu hodně, jen se ho umět zeptat... ;-)
Vždy mě udivuje, kterak zejména zástupci mladší generace, brojí proti maturitám a zbytečnosti mnoha témat, když všechno se dá přeci dohledat na netu a pak pláčí, že je někdo okradl, protože si nebyli schopní najít informace, aby nepřišli o peníze... :-(
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9595
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pozor na podvodné prodeje v bazarech - účet 3198888319/0

Příspěvekod Karrex » 12 kvě 2015 11:03

Je to tak no.

Je to tu i nahoře popsané:

Platba včera večer odeslána. Dnes ráno jsem volal na zákaznickou linku BLESK peněženky kde sem situaci nahlásil a podal reklamaci. Po chvíli přišel od nich mail, že potřebují sepsat žádost o vrácení platby a doklad o provedení platby. Opět po pár hodinách odpověď, že reklamace byla uznána a peníze po přečtení na jejich účet bude vrácena - trvá totiž cca 3 dny než je platba zpracována a odeslána přímo na koncový účet zloděje.

Takže kdo poslal peníze na blesk peněženku podvodníkovi je tu ještě možnost peníze dostat zpět pokud se to chytne včas! V případě co je to připsaný už definitivně podvodníkovi nevim jestli to půjde tímhle způsobem. Trestní oznámení podáno i tak :) :)
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zdrojový kód - Podvodné webové stranky
    od 28nitro28 » 26 srp 2023 11:50 » v Vše ostatní (sw)
    10
    2183
    od 28nitro28 Zobrazit poslední příspěvek
    27 srp 2023 09:33
  • Hacknutej suspendovanej účet na FB - obešel i dvoufázy přes tel
    od CrazyManer » 24 dub 2023 15:21 » v Vše ostatní (bezp)
    4
    1965
    od CrazyManer Zobrazit poslední příspěvek
    25 dub 2023 19:23

Zpět na “Reklamace a zákony”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti