Vrátenie tovaru do 14 dní

Problematika reklamací a vše kolem nich, rady a zkušenosti spotřebitelů...

Moderátor: Mods_senior

mikesvyzral
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Vrátenie tovaru do 14 dní

Příspěvekod mikesvyzral » 24 pro 2017 21:35

petr22 píše:Demokracie znamena pouze to, ze se mensina podridi vuli vetsiny - o tom, ze se to bude snazit nekdo oje..t v definici demokracie nic neni.

"Tak to je zvlastne velmi, pretoze peniaze som dostal v tej minute co som tam aj bol na pobocke, skontrolovali si to, ci to nie je poskodene."

Grafickou kartu musis aktivne nekolik hodin testovat, abys overil ze neni poskozena.

Pokud neni neco spaleneho nebo ulomeneho, co myslis, ze ten clovek co tu kartu od tebe prebira uvidi? Muzes mu dat znicenou kartu a obratem to schyta dalsi zakaznik, ktery ji dostane - a tomu uz ji nemusi vzit zpet s tim ze ji poskodil on.

Pokud od tebe prodejce prevezme osobne zbozi a ihned vrati penize, tak to znamena, ze ti veri ze se ho nesnazis podvest. Obykle to ale takhle nefunguje, penize se vraci do 2 tydnu na ucet.


OK. Opravuji, moje chyba... Máme svobodu. :) Jinak nedávno jsem vracel nerozbalenou grafiku v Alze. Prodavač byl překvapen, že není ani rozbalená a tak jí rozbalil sám :D Peníze jsem dostal na ruku i s poplatkem za osobní vyzvednutí, což mě potěšilo...

Reklama
Menarini
Level 1
Level 1
Příspěvky: 92
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vrátenie tovaru do 14 dní

Příspěvekod Menarini » 24 pro 2017 22:13

Ja to nerobim, len sa pytam. Lebo jeden yt to robi a prechadza mu to. Ono ja vseobecne to ani nemam v plane robit. Len ma to zaujalo z pravneho hladiska

Added in 7 minutes :
Lebo v lete na reflexe islo, ze eshopy placu, pretoze si ludia poobjednavaju kamery, fotaky, gopro urobia si pekne fotky a potom to vratia a dostali plnu sumu.
CPU: Intel Core i5-7500
HDD: Seagate Barracuda HDD 1 TB
RAM: Kingston 16GB DDR4 SDRAM 2400MHz CL12 HyperX Savage Black
MB: MSI B250 PC MATE
CASE: SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black
PSU: Corsair CX550
Monitor: 27" AOC i2781fh


Zpět na “Reklamace a zákony”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti