Playstation 4 pro zarytého PC

Xbox, Playstation, Nintendo a další...

Moderátor: Mods_senior

SleepyHollow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod SleepyHollow » 30 bře 2017 12:52

To, že to někdo neumí :D neznamená, že se to nedá hrát :D

Reklama
Uživatelský avatar
Kaendak
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 144
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod Kaendak » 30 bře 2017 13:19

Jo a kolik jsi toho na tom nahrál ty? Jako u tanků ještě možná, ale letadla na vyšších tierech než jsou tier 1 a 2 se prostě nedají. Tam už jsou lidi, co už mají něco nahráno a vědí, jak lítat. A nejvíc co mě tam štve je že musíš začít od začátku a nedá se použít účet z pc.

SleepyHollow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod SleepyHollow » 30 bře 2017 13:24

Když začneš hrát na PS4, tak proč si přenášet účet?? nechápu.. no nic.. každej má něco no :D

Uživatelský avatar
Kaendak
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 144
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod Kaendak » 30 bře 2017 13:33

Tak jelikož na ps4 ta hra je o dost kratší dobu, tak předpokládám, že hodně hráčů to má rozehraný na pc a začínat znova na ps4 už se jim prostě nechce.

SleepyHollow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod SleepyHollow » 31 bře 2017 10:04

Jako zas tak o moc kratší dobu to nebude :). Třeba já jsem si koupil teprv před vánocema PS4 Pro a hraju to od začátku, má to taky něco do sebe :)

Uživatelský avatar
Hikorust
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 258
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod Hikorust » 25 dub 2017 22:57

Po půl roce na PS4 jsem se vrátil zpět ke hraní na PC. Měl jsem zaplaceno PS plus na rok. Hry nic moc. Většina šla mimo mne, ale to je dost otázka vkusu. Pokud jde o knihovnu her, kterou jsem vlastnil, tak jsem hrál všechny God of War, Shadow of Mordor, Assassins Creed, Tekken, Marvel vs Capcom, Battlefront, Overwatch, Uncharted - všechny díly. To jen tak na okraj. Ve většině her jsem měl kolem 70h +- . Battlefront a Overwatch 120+ .

Ve finále je to o tom, jaký žánr her tě baví. PSko je čistě jen o penězích. Konzole je relativně levná oproti PC, ale na druhou stranu to musíš vrazit do her, který nejsou kdo ví jak levný.

U mne zvítězila všeobecná použitelnost PC oproti PSku, kde je problém přehrát i stažený film. Většina her, které hraju, tak jsou stejně onlinovky, jsou většinou zadarmo a FPSka se hrají lépe s myší. Takže nulová investice oproti PS, kde si musíš platit za připojení. Většina ostatních her se dá s gamepadem zahrát i na PC.

Pokud jde o exkluzivky, tak tam je to horší. Ty hry jsou úžasné a Sony moc dobře ví, proč ty hry nepouští mimo PSko. Takže jak jsem psal. Pokud nejsi časově omezenej, tak jdi do PSka a odehraj všechny exkluzivky, který půjdou, protože ty hry za to stojí. A zbytek si můžeš zahrát na PC.
Jelikož nemám tolik času, tak jsem dohrál co mne zajímalo a PS prodal. Peníze jsem investoval do lepší sestavy a jsem spokojenej. Konzoli a PC prostě doma nevyužiju.
CoolerMaster H500M + 5xNoctua A15, i9 9900k + Noctua NH-D15, RTX 3080 Asus ROG Strix OC, Asus Z390 ROG Maximus XI Hero, Patriot Viper RGB 4133 - 16GB, Corsair HX1200, Samsung 980 PRO 2tb, PM863 - 960GBx4, Toshiba EP2-KB960 - 960GB

LG C1 48 - 120Hz, Corsair Scimitar PRO, HyperX Alloy Elite, Oculus Rift S

MeridiusZN
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod MeridiusZN » 10 kvě 2017 14:15

K těm fps nutno rovněž poznamenat, že 30 fps na konzoli je něco jiného, než na PC, kde to už většinou není vončo.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod petr22 » 10 kvě 2017 14:21

Ono to neni vonco ani na te konzoli.

Jenze co s tim, kdyz je v tom tak slaby procesor a grafika od AMD, ze nejenom ze to nezvladne ani tech 30 fps, ono je potreba i snizovat rozliseni na 800 radku aby ta hra byla aspon trochu plynula.

A to na konzolich byly hry vzdy nadherne plynule, to jen PS4 a XBOX One maji od zacatku slaby hardware s vykonem o polovinu mensim nez nejlacinejsi I3.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod X » 10 kvě 2017 15:11

Xbox Scorpio může být obratem přebit Playstation 5

Dosud byl nejrychlejší očekávanou herní konzolí Xbox Scorpio, kterého se dočkáme ve druhé polovině roku. Jak dlouho zůstane nejrychlejší po svém vydání, je otázkou. Konkurence totiž nikdy nespí ...

http://diit.cz/clanek/playstation-5-jiz-v-roce-2018

Obrázek

MeridiusZN
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod MeridiusZN » 10 kvě 2017 18:57

petr22: trošku to dramatizuješ. Na PS4 je až na drobné výjimky vše v 1080p/30...řada her 1080/60fps.

viz http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_v ... Framerates

Problémy jsou...třeba takový last guardian ač má nic moc grafiku, tak tam dropy jsou. Samozřejmě některé používají dynamické rozlišení popřípadě dávají přednost běhu v 60 fps a třeba 900p.To, o čem píšeš, je spíš doména xboxu, ale i na něm jsou exkluzivity často v 1080p/60.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod petr22 » 10 kvě 2017 19:10

To je logicke ze na PS4 je to lepsi kdyz ma o polovinu vykonnejsi grafiku.

Pred vydanim PS4 a XBOXu One se nestalo, ze by na konzole byly vydany hry, ktere by dany hardware nestihal a bylo nutne dynamicky snizovat rozliseni hry (!).

Je jedno kolikrat se bude opakovat ze 30p vypada na konzolich vypada jinak nez na PC, na faktu ze 30p je proste malo to nic nemeni. Pred 20 lety bezely vsechny konzolove hry na 50 nebo 60 fps a zadny problem nebyl. Kdyz srovname dnesni zavodni hry treba se zavodnima hrama od Segy, tak ty vic nez 20 let stare hry jsou vrchol plynulosti.

A pak se najdou taci, kteri kvuli vlastni lenosti zamknou fps na 30 i na PC. Tfuj.

Luking
Level 2
Level 2
Příspěvky: 230
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Playstation 4 pro zarytého PC

Příspěvekod Luking » 10 kvě 2017 20:38

PS4 a slim jsou stejne. PRO ma lepší grafiku snese 4K rozlišení a ma vyšší paměť, ale rozdíl bez příslušné televize nepoznas osobně jsem kupoval 20th anniversary edici a stačí. Počítač je, ale počítač no

Dodatečně přidáno po 1 minutě 18 vteřinách:
Každopádně doporučuji ti spíš nový XBOX vzhledem k internetu a hrám.
Photoshop, AutoCAD, Excel - Kontingenční tabulky, WebDesign
Jestli potřebuješ poradit, neváhej napsat, když bude v mých silách ti pomoct? Rád pomůžu :evil:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Monitor pro playstation 5
    od Myerina » 15 úno 2024 08:05 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    933
    od Myerina Zobrazit poslední příspěvek
    20 úno 2024 06:17
  • PlayStation 5 Pro verzia 2
    od ShadowWord:Pain » 03 srp 2023 15:30 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    621
    od falco_dee Zobrazit poslední příspěvek
    03 srp 2023 18:31

Zpět na “Herní konzole”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů