XBOX 360 vs. PS3

Xbox, Playstation, Nintendo a další...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
domson98
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 364
Registrován: červen 12
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

XBOX 360 vs. PS3

Příspěvekod domson98 » 27 říj 2012 15:12

Čau,
Chci se vás zeptat na váš názor jestli si myslíte ,jestli je lepší XBOX nebo PS3 a popřípadě co byste mi poradily abych si koupil ??
Díky za odpověď

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: XBOX 360 vs. PS3

Příspěvekod X » 27 říj 2012 15:22

Měl by ses rozhodnout na exkluzívních titulech, tedy hrách, které existují pouze na onom systému ...

Uživatelský avatar
the ProtoType
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1437
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: XBOX 360 vs. PS3

Příspěvekod the ProtoType » 27 říj 2012 15:39

Já bych šel do Xboxu, hrál jsem u kámoše, a musím říct za ty prachy se to vyplatí. Ta grafika, na ovládání si zvykneš. Taky si myslím že výhoda je Xbox Live. Ale tohle je můj názor.
Rád se naučím něco nového, takže jenom do mě. :D


Google taky dobře poradí, stačí chvilku hledat...

Uživatelský avatar
Darth Vader
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 887
Registrován: září 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: XBOX 360 vs. PS3

Příspěvekod Darth Vader » 27 říj 2012 15:40

Tak s těma exkluzivitama to neni zas tak horký. Přecijen se to tak nějak vyrovnává Gears of War a Killzone, Forza a GT.. jde spíš o to co od toho chceš - dřív jsem měl PS3 a teď mám Xbox, a oboje jsou to naprosto odlišný mašiny.

PS3 je skvělá věc nejenom na hraní her ale i jako multimediální centrum. Hry sice vypadají hůř než na Xboxu (to je prostě fakt), na druhou stranu je služba pro hraní online zdarma (i když už se to prej taky nějak pomalu zpoplatňuje) a co se týče multiplayeru, myslim že ostatní hráči online jsou "kvalitnější". Dřív byl teda docela problém s voice chatem, kdy se zvuk tak lagoval, že byl téměř nepoužitelnej.
K těm médiím - výhoda proti Xboxu je v tom, že hudbu a videosoubory (seriály, filmy,..) si můžeš ukládat na interní paměť, což je skvělá věc (dokonce můžeš kopírovat soubory z PC na interní paměť PS3 přes FTP, ale jen když ho máš flashnutý). Další super věc je webovej prolížeč, ve kterym fungovaly i některý flashový přehrávače, takže se dalo koukat třeba na Simpsonovy online. A taky bylo možný stahovat soubory, takže sis bez zapnutí kompu stáhnul film z netu přímo do konzole. Možná oceníš i Blu-Ray přehrávač.
S pohybovym ovládánim Move jsem neměl tu čest, ale myslim že to nebude žádná výhra.
Jestli si chceš stahovat hry, tak bych asi doporučil právě PS3, protože flash je (snad ještě pořád) jednoduchá záležitost na doma která zabere pár minut. Instalace her je potom taky jednoduchá, nemusíš nic vypalovat a dokonce se daj kopírovat hry přes FTP.
Ještě ke vzhledu - PS3 je mnohem hezčí než Xbox. Měl jsem PS3 80GB FAT a měl jsem v ní 320GB HDD. Ty Slimka už tak hezký nejsou.

Výhoda Xboxu je v lepší grafice her, vyšší kvalitě online služeb a v pohybovym ovládání. Kinect je prostě super. Na druhou stranu si za hraní online musíš platit, filmy a hudbu si pustíš jenom z externího hdd a ta konzole sama o sobě je prostě hnusná.
Momentálně mám Slim 250GB s Kinectem a na hry je to skvělá věc, přesto občas trochu nostalgicky vzpomínám na PS3.
Jinak co jsem tak vypozoroval tak navzdory tomu co se říká je Xbox o něco hlučnější než PS3 (FAT) a dost topí.
Nevýhoda je i v internetovym prohlížeči (jen když máš zaplacené online hraní, nepodporuje stahování, nepřehraješ žádné online video). Další nevýhoda je, že jestli chceš hrát stažený hry, tak je to prostě složitější než na PS3 (doma to sám nezvládneš, hry budeš muset vypalovat a ještě jsou tam další nepříjemnosti).

Snad jsem ti trochu pomoh a doufám, že nejsi jenom flamer, když už jsem se tu tak rozepsal :D
„Vždycky než něco udělám, ptám se sám sebe: Udělal by tohle idiot? A když ano, nedělám to.” -Dwight Schrute
__It's time to #switch!__ |


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Přechod z Xbox One na Xbox Series X - hry
    od Zabral68 » 15 čer 2023 17:58 » v Herní konzole
    7
    2887
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    16 čer 2023 12:36
  • XBOX X - doporučte hru pro deti Příloha(y)
    od michal84 » 04 pro 2023 18:08 » v Herní konzole
    27
    9392
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 18:10
  • XBOX hry - pár obecných dotazov
    od michal84 » 30 bře 2024 12:25 » v Herní konzole
    9
    2757
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    16 dub 2024 12:33
  • Klávesnice a myš pro XBOX za 1000/500Kč
    od michal84 » 22 úno 2024 13:09 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    559
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    22 úno 2024 13:09
  • PS5 nebo XBOX ? (aj pre menšie deti) Příloha(y)
    od michal84 » 18 lis 2023 11:30 » v Herní konzole
    29
    7967
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    29 pro 2023 20:09

Zpět na “Herní konzole”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host