Semovolné vypínání PC Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s BSOD (tedy pády Windows do tzv. modré smrti)

Moderátoři: Mods_senior, BSOD team

rezz1
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Semovolné vypínání PC

Příspěvekod rezz1 » 20 úno 2014 13:43

Zdravím, již dva týdny se mi samovolně vypíná pc nezavisle na tom zda jsem pouze na internetu nebo hraji nějaké složitější hry. Poprvé když se vypl, otevřel jsem ho a vše vyčistil, byl totalně zaprasený a plný prachu, nejhůře na tom byl větrák u procesoru ten byl tak ucpaný že se pomalu nemohl točit. Poté co jsem ho vyčistil vše 4 dny fungovalo bez problemu ale pak se zas vypl. Vypína se stylem že se postupně vypnou všechny programy, naskočí napis vypínaní a vypne se..po chvilce se zas zapne ale většinou zas za 30 vteřin vypne, tohle se opakuje tak 4x než se chytne a nevypne se dříve než se stihnu nalogovat do windows. Dal jsem ho do opravny, tam mi řekli že byl zničený větrák na procesoru a že mi ho vyměnili, po přivezení z opravny pc fungoval +- 4 dny normalně než se zas začal vypínat/restartovat a problem je stale stejný. NEví někdo v čem by mohl být problem? Za každou pomoc děkuji.

Btw: Můj pc procesor:Intel core2 quad Q6600 2,4 ghz, 3 Gb ram, grafická karta ati 256 mb přesný nazev bohužel nemohu dohledat, HDD 2x 500gb a operační systém Vista Home 32 bit.

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Semovolné vypínání PC

Příspěvekod guest » 20 úno 2014 13:53

Takže se nevypíná, ale restartuje. Obsah složky z C/Windows/minidump upni na Leteckou poštu a někdo ze znalců se ti na to podívá http://leteckaposta.cz/

rezz1
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Semovolné vypínání PC

Příspěvekod rezz1 » 20 úno 2014 13:58

http://leteckaposta.cz/328353392

je tam pouze jeden soubor který když otevřu v poznámkovem bloku, tak jsou tam pouze klikyhákay ale snad to k něčemu bude.

Uživatelský avatar
pulsik
člen BSOD týmu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1654
Registrován: červen 13
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Semovolné vypínání PC

Příspěvekod pulsik » 20 úno 2014 15:46

Zdravím,

1. Pád byl způsoben neúspěšným resetováním grafického jádra. Stáhni si ulitu CPU-Z a v záložce "Graphics" najdeš typ tvojí grafické karty, nebo se můžeš podívat do správce zařízení - grafické adaptéry. Na stránkách výrobce GK najdeš aktuální ovladače, které stáhneš a nainstaluješ.
2. Stáhni, nainstaluj a spusť HWMonitor a HeavyLoad. V HeavyLoad spusť zátěžový test, po 10 min udělej screenshot HWMonitoru a dej ho sem jako přílohu.

//

[OT] Stejně ty dnešní servisy jsou k nezaplacení :-))))

rezz1
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Semovolné vypínání PC

Příspěvekod rezz1 » 22 úno 2014 15:40

Zdravím, omlouvám se že jsem se již neozval ale muj pc se vypl a tentokrát již zapnout nešel, vzal sem ho znovu do opravny a řekl jim to s tim grafickým jadrem...grafiku mi vyměnili a vše ok. Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
pulsik
člen BSOD týmu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1654
Registrován: červen 13
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Semovolné vypínání PC  Vyřešeno

Příspěvekod pulsik » 22 úno 2014 15:42

Nemáš zač, ať to šlape ;-). Toto téma můžeš označit jako vyřešené kliknutím na zelenou fajfku.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “BSOD (Blue Screen Of Death)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti