PC-Opakované restarty Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s BSOD (tedy pády Windows do tzv. modré smrti)

Moderátoři: Mods_senior, BSOD team

pajab-help
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

PC-Opakované restarty  Vyřešeno

Příspěvekod pajab-help » 01 srp 2014 10:32

Dobrý den,včera odpoledne jsem hledal vhodné ovladače pro svou graf.kartu(cca 4 hodiny pro hru fifa 14)pak jsem ji našel,stáhnul a přes
catalist nainstaloval,poté mě to požádalo o restart PC.Po restartu PC chvíli nabíhalo(běžné)objevila se plocha a tak po 1.minutě se PC
restartovalo.Dnes jsem v Tomto Počítači vypnul automatické restartování a po chvíli se objevila "modrá zpráva" a zní jsem vyčetl,že
potíže napáchal soubor:atiok3x2.dll.Prosím pomozte mi někdo.

Moje PC sestava:
Procesor:Intel Core i3 3.20 GHz
RAM:3,5GB
Graf.karta:ATI READON HD 5670
HDD:1TB
OS.Windows XP SP3 32-bit

Upraveno:je tenhle ovladač ok????:http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows%20XP%20-%20Professional/Home&RenderOnServer=true#amd-catalyst-packages

Upraven název! Piš laskavě velká písmena jen tam, kam podle českého pravopisu patří. Mimo to je nezdvořilé a hůře čitelné! Díky za pochopení! Pic

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: PC-OPAKOVANÉ RESTARTY

Příspěvekod guest » 01 srp 2014 12:46

Tvůj dotaz patří sem viewforum.php?f=118

A přeči si tam návod co máš udělat.

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC-OPAKOVANÉ RESTARTY

Příspěvekod Marfy » 01 srp 2014 13:00

Ovladač je správný.Ale pokud dělá potíže,tak si tam dej starší a nebo ovladač úplně odinstaluj a po restartu ti tam Windows nějaké hodí sám.Pak uvidíš jestli to půjde bez chyb.
A nebo zkus tyhle http://www.slunecnice.cz/sw/ati-catalys ... ol-center/
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC-Opakované restarty

Příspěvekod Pic » 01 srp 2014 13:35

To pajab-Help
Jen upozornění - toto je fórum, kde si vzájemně radí přihlášení účastníci a tedy snadno se stane,že to chvíli trvá,než někdo poradí. Navíc je právě období dovolených. Jako nováček si přečti pravidla tohoto fóra a příště si to nepleť s placeným servisem. Díky za pochopení.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC-Opakované restarty

Příspěvekod Marfy » 01 srp 2014 16:19

Vždyť jsem ti dal odkaz na starší verzi Catalyst 11.6. Tak si stáhni tu z té slunečnice a napiš jestli to jede.No a ještě si stáhni nejnovější DirectX.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

pajab-help
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC-Opakované restarty

Příspěvekod pajab-help » 01 srp 2014 16:24

Prozatím za vše děkuji,vyzkouším a když to nepůjde tak zavolám opraváře,aby si s tím poradil.Já už jsem ten příspěvek smazal,jinak ten DirectX už mám.

--- Doplnění předchozího příspěvku (01 Srp 2014 16:46) ---

Tak nakonec to nic nevyřešilo.Já brnknu tomu opraváři za 700,-.Jinak díky Marfynu za jeho ochotnou pomoc,myslím že tento problém je uzavřen.

Děkuji,nashledanou. :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “BSOD (Blue Screen Of Death)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti