Modrá smrt

Sekce pro řešení potíží s BSOD (tedy pády Windows do tzv. modré smrti)

Moderátoři: Mods_senior, BSOD team

newim
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Modrá smrt

Příspěvekod newim » 14 dub 2016 20:06

Dobrý den měl bych dotaz mám aktuálně tuto sestavu: cpu amd athlon 64 3000+ 1,8ghz, základní deska gigabyte nforce 550, gpu gigabyte geforce gt 730 2gb ddr5, ram 2*4gb 1600mhz, zdroj crono 500w. A rozhodl jsem se jí vylepšit novým procesorem amd athlon 64 x2 5600 2,9ghz procesor jsem si zkontroloval jestli je kompatibilní s mojí zakl. deskou všechno v pohodě tak jsem cpu koupil dal do pc chvíli se zdálo být vše v pohodě ale po asi zhruba půl hodině se mi objevila modrá orazovka a pc se restartoval. Řešil jsem to tím že jsem koupil nový výkonnější zdroj ale nepomohlo dál jsem aktualizoval bios taky nepomohlo teplota cpu v době restartování se pohybovala okolo 50stupňů takže teplotou to taky není když dám do pc zpátky původní cpu tak vše běží v pořádku blbne to jen s novým cpu takže jinými komponenty to taky není vůbec už nevím čím by to mohlo být, byl bych rád za každou radu protože já to už vzdal že by to mohlo jít :D

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Modrá smrt

Příspěvekod ITCrowd » 14 dub 2016 20:52

Vítej na PC-HELP!
Pro modrou obrazovku smrti (Blue Screen Of Death) zde existuje sekce BSOD. Dobře si pročti první téma, kde se dočteš jak vytvořit dump log a co s ním.

//přesunuto

//mmm
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

newim
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Modrá smrt

Příspěvekod newim » 16 dub 2016 11:57


Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Modrá smrt

Příspěvekod Oxxid » 18 dub 2016 18:08

Na tomhle peklostroji provozujes VMWare jo? Docela odvaha:-)

No vzhledem k popisu zavady to vypada na CPU... Muzes prosimte overit ten BIOS? V tom poslednim minidumpu mas verzi F3.

Kód: Vybrat vše

BiosVersion = F3


To jest verze z 2006/09/15, k mani je vsak F12 z 2008/03/07. Koukni na to.

newim
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Modrá smrt

Příspěvekod newim » 18 dub 2016 20:18

No tak to je divné protože tam mam verzi f12 je to i v tom biosu napsané f12
a padá to právě i stou f12
ale jinak pc s tím starým cpu je spolehlivý nikdy neselhal ještě ale s jednojádrovou 1,8ghz cpu dneska už je to slabé :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “BSOD (Blue Screen Of Death)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti