Prehranie mkv a mp4 na telke Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53645
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod petr22 » 28 črc 2015 13:52

Skatule se daji poridit i pod 100 Kc, ale nejsou hlinikove.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=Ra ... e&_sacat=0

Reklama
Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod SamerLP » 28 črc 2015 17:08

Tak dobre, tak som nakoniec kúpil ten Raspberry P2 zajtra by mi to malo prísť z alzy, uvidíme, tú case som pozeral na alze je za 10€ ale vidím nejaké recenzie že nepasuje a takto, tak asi skôr kúpim lacnejšiu napr na ebay či už aliexpress, oplatí sa aj s ventilátorom alebo to ani netreba?

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53645
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod petr22 » 28 črc 2015 17:11

Ja bych dal radsi s ventilatorem.

Ted mi tu jeste radi kolega, ze nebrat kovovvou - neco se pry o ten povrch zkratuje (Pi2 lezi pred nim na stole).

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod IDVert3X » 28 črc 2015 17:16

Raspberry Pi nepotrebuje aktivne chladenie...

SamerLP píše:Tak dobre, tak som nakoniec kúpil ten Raspberry P2 zajtra by mi to malo prísť z alzy, uvidíme, tú case som pozeral na alze je za 10€ ale vidím nejaké recenzie že nepasuje a takto, tak asi skôr kúpim lacnejšiu napr na ebay či už aliexpress, oplatí sa aj s ventilátorom alebo to ani netreba?

Hlavne nezabudni, že budeš potrebovať pamäťovú kartu, kde hodíš Linux a dáš to do Raspberry Pi a taktiež nejaké trafo... Ideálne 2A nabíjačku k mobilu.

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod SamerLP » 28 črc 2015 17:21

http://www.ebay.com/itm/Black-Enclosure ... 5b12c27351 mohlo by byť toto? Ako bez ventilátoru to výde len o pár euro lacnejšie, ale aj tak na ebay ma to výde menej ako len nejaká plastová z alzy. Inak dá sa aj na ebay niekde zmeniť mena s $ na €? alebo toto: http://www.aliexpress.com/item/High-qua ... 88605.html

RedMasterSK, viem nabíjačku to v pohode keď tak kúpim xD Pamätovú kartu som si kupoval naposledy 32GB od samsungu ale nejak som ju prestal používať takže nemusím ďalšiu kupovať.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod faraon » 28 črc 2015 17:23

Na Malinu existuje oficiální škatule, ale nevím jestli se tady v západní Asii už dá sehnat: https://www.raspberrypi.org/blog/raspbe ... cial-case/

Jinak kutilové si s tím hned od počátku žilky nedrásali, použili cokoliv co bylo po ruce, včetně papírového boxu ve kterém jim to přišlo, a ti lépe zásobení si postavili krabičku třeba z Lega :lol:
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod IDVert3X » 28 črc 2015 17:26

Alebo ako kamarát, prilepil to obojstrannou páskou zozadu k monitoru a prekryl listom papiera :D

@SamerLP: nepotrebuješ ventilátor :-)

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod SamerLP » 28 črc 2015 17:28

No na aliexpresse som našiel tú originálnu krabičku teraz akurát ale síce to je tiež len napodobenina a stojí to tak 8€...
RedMasterSK, okey :D no našiel som niečo: http://www.aliexpress.com/item/1pcs-Ras ... 21206.html ale hneď som to radšej zavrel keď som videl že 50€ je na slovensko poštové :D

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod IDVert3X » 28 črc 2015 17:38

Sprav si papierovú krabičku a máš ušetrené...
Vystužiť to môžeš napr. špajdlami.

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod SamerLP » 28 črc 2015 18:15

Už som objednal myslím že za 1,84€ dokým som ale našiel s poštovným zadarmo to trvalo ale tak čo síce to príde do 3 týždnov ale nevadí :D Lepšie ako z alzy za 10€ a ešte to aj nepasuje xD

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod IDVert3X » 28 črc 2015 19:23

Všetko pasuje, minimálne 1 krát :D

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prehranie mkv a mp4 na telke

Příspěvekod SamerLP » 28 črc 2015 19:52

Hm divné, na alze čo som čítal tak tam je čisto pre všetky modely žeby tá case mala pasovať ale čo som pozeral recenzie tak samé negatívne veci ohľadom veľkosti, a radšej dám 2€ a nech mi to príde aj do mesiaca, než 10€ síce by to prišlo hneď zajtra ako aj ten počítač rovno ale tak radšej ušetrím a počkám si keď to aj tak nesúri xD


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host