Scart kabely

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Meliorannis
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Scart kabely

Příspěvekod Meliorannis » 24 led 2018 18:14

Zdravím nevím jestli to vůbec patří na tohle fórum avšak zatim mi tu vždy ochotně lidé poradily ohledne PC a řekl bych že propojování TV a podobně není daleko od PC. Máám takový problém s O2TV propojením. Budu kupovat novou televizi a starou hodlám dát do jiné místnosti. O2Tv má výstup HDMI A SCART (tedy AV na 3x cinch a u toho je redukce na M scart)..takže jedna TV na HDMI a jedna na scart funguje( samozřejmě obě vysílají to samé. Jenže já mám právě problém s tou redukcí 3x cinch na M scart... je to kratoučký kabel. Mám doma scart 10m ale ten je M + M konce tudíž to na sebe nezapojím. A na internetu jsem našel jen 2m dlouhé kabely M+F na prodloužení, což je zas krítké. Je nějaká redukce kde strčím dovnitř 3x cinch a druhý konec bude F výstup na scart?

Reklama
Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Scart kabely

Příspěvekod Fox_25 » 24 led 2018 18:47

Tak si tu redukci udělej, vyjde to na pár kaček a budeš to mít přesně jak potřebuješ.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Scart kabely

Příspěvekod ITCrowd » 24 led 2018 19:03

Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Meliorannis
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: prosinec 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Scart kabely

Příspěvekod Meliorannis » 25 led 2018 19:27

ITCrowd píše:Myslíš něco takového? https://www.mironet.cz/gembird-redukce- ... #186576011


No něco takového ale tohle je Male výstup ne Female.. ty sem nenašel.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53530
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Scart kabely

Příspěvekod petr22 » 25 led 2018 19:36

Na co potrebujes SCART ?

Je rok 2018, analogovy PAL ktery ma 480 radku prokladane jsem uz dlooooooouho nevidel, nekdy v roce 1999.

Pokud ta druha TV neni nejaka prehistoricka CRT, porid HDMI splitter a zapoj oboje pres HDMI.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Scart kabely

Příspěvekod ITCrowd » 25 led 2018 19:38

No a když si k tomu koupíš tohle? https://www.tsbohemia.cz/kb-kabel-3x-ci ... gJ8zvD_BwE
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PS5 náhradní kabely
    od Myerina » 07 úno 2024 07:11 » v Sítě - hardware
    3
    656
    od nixxis Zobrazit poslední příspěvek
    07 úno 2024 11:28

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host