MP3 do audio CD, problem preskakovani, nenacteni.

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Vaclavka
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

MP3 do audio CD, problem preskakovani, nenacteni.

Příspěvekod Vaclavka » 29 pro 2005 19:40

Uz sice delsi dobu vypaluji sve mp3 jako audio CD, abych si je mohl prehrat na sve vezi, ale nekdy se mi stava, ze se CD ve vezi nenacte, ci jen precte pocet pisnicek, ale odmita prehravat. Ovsem toto cd na jinem prehravaci funguje bezproblemove. Nekdy zase cd jede, ale zacne preskakovat. Casem jsem vystridal radu mechanik a tusim ze problem nejspis bude v prehravaci, jelikoz moje vez je uz dosti stara a stolni prehravac ktery je novy, vsechny palena cd zvlada a take ve vhodne volbe media. Proto by me zajimalo, proc tenhle problem vznika, popripade jake medium zvolit. diky

edit: Palim v NERU 6.3.1.25

Reklama
Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 29 pro 2005 19:56

Možná by stačilo jen vyčistit optiku na té staré věži, nebo by to chtělo ubrat rychlost vypalování cd, některé staré přehrávače měli problém s načtením, nebo přehráním CD vypáleným větší rychlostí než 16x
a taky záleží na tom v jakém programu převádíš mp3 na vaw,nero to moc kvalitně nezvládá

Uživatelský avatar
T3NK
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 396
Registrován: duben 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod T3NK » 29 pro 2005 19:59

starý věže a stolní přehrávače nemajíá tak kvalitní laser a proto mu dělá problém přečíst vypalovaný CD. někdy pomáhá vypalovat tou nejnižší rychlostí ale u některých výrobků to prostě už ani timhle nezachráníš. viděl jsem i problém opačnýo rázu, kdy vypalovaný CD přehrál levnej discman a bylo mu jedno jak je to vypaleny ale kvalitni stolní přehrávač si s tim CDčkem neporadil, kvůli tomu že jeho laser je právě citlivej až příliš. a k té tvé druhé otázce jaký jsou kvalitní média tak mě se nejvíc označila značka Verbatim, popřípadě TDK
Jan Werich : Kde blb, tam nebezpečno.

Vaclavka
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Vaclavka » 29 pro 2005 21:03

Palim vzdycky na nejnizsi rychlost a to 4x, zkusim vycistit optiku. Jeste by me zajimalo, jestli jsou na tohle vhodnejsi media oznacena jako audio a jestli existuje nejaky program na vypalovani audio cd, lepsi nez nero.

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 29 pro 2005 22:53

Existují i média určena přímo na zálohování audia, ale rozdíl mezi nimi a datovými mi doposud nikdo nevysvětlil
a nero patří mezi špičku, tím to určitě nebude, ikdyž už máš trošku starší vydání, poslední u 6 řady je 6.6.0.18

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 30 pro 2005 18:42

Mě se na vytváření audio CD z mp3ojek osvědčil program Acoustica MP3 CD Burner. Převede ti vybrané mp3ojky a vypálí CD. Nevím jaká je nejnovější verze, ale v té starší, se kterou pracuju jsem vytvářel audio CD bez problémů, jak muziku, tak např. i Cimrmana.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů