Win XP Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

RZ
Pohlaví: Nespecifikováno

Win XP  Vyřešeno

Příspěvekod RZ » 07 lis 2003 13:19

Zdravim Vas. Som tu novy a mam dotaz.Mam doma PC Duron 1200 a 128 RAM.V nom mam grafiku manli n-Vidia Ge Force 64M. Mam problem pri vypinani Windovsu. Vypinanie trva to dost dlho. Taktiez som mal problem s DVDckom nesli mi na nom DVD filmy iba CD. Tak som preinstaloval Win 98 na Win XP. Uz to funguje az na to vypinanie.

Reklama
Uživatelský avatar
DeusEx
Level 1
Level 1
Příspěvky: 95
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

RAMRAM

Příspěvekod DeusEx » 07 lis 2003 21:21

Ahoj, pomalé vypínání může být z důvodu nedostatku operační paměti. Osobně si myslím, že 128 RAM je pro provoz Win XP nedostačující. Spíše bych to označil jako minimum. Proto neváhej a kup alespoň ještě jeden slot s 128 Ram. Určitě budeš sám překvapený, jak ti systém bude najednou hezky "šlapat"....áá vypínání bude taky rychlejší.
DeusEx

RZ
Pohlaví: Nespecifikováno

Win XP

Příspěvekod RZ » 10 lis 2003 11:32

No rad to najblizsie urobim ale tie pamate nie a nie zlacniet.Mam tam len SDRAM.A uz dlhsie sa chystam dokupit dalsich 128MB ale zatial som nenasiel volne financne zdroje.Ale nieco som pocul aj o grafike ze nejake nastavenia v grafike spomaluju cely pocitac a ze sa to tyka prave grafik od nVidie? Nepoculi ste nieco o tom?

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

pomluva

Příspěvekod Ltb » 11 lis 2003 11:04

Ahoj, co se týče "nějakého" nastavení grafiky, které by případně mohlo výrazně ovlivnit rychlost vypínání počítače, tak to se (myslím si) netýká pouze grafických karet od nVidie, ale VŠECH graf. karet. Abych to vysvětlil, vždycky totiž můžeš něco zkazit - špatně nastavit a poté se PC může chovat hodně divně - např. je znatelně pomalejší. To že by se to mělo týkat nVidie si myslím je jen nějaká pomluva. Neslyšel jsem nic podobného...

Uživatelský avatar
malkomx
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 03
Bydliště: Opava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod malkomx » 12 lis 2003 15:43

mám 256DDR a ATI Radeon9000 a vypínání není zrovna na můj vkus rychlé...podle mého je pomalé vypínání způsobeno programy které se ukončují (prog.na pozadi, resident prog., atd.) a postupem času "zapráskání" počítače (po půl roce používání a neustáleho instalování a odinstalování soft.)


U druhého počítace s 256DIMM, integrovanou sis a základní deskou PCCHIPS810 která podle mého nepatří mezi ty lepší mi vypínání pc trvá oproti prvnímu jen par sekund a to doslova...


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti