"zrychleny" divx

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
yonderboy
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

"zrychleny" divx

Příspěvekod yonderboy » 12 bře 2003 10:53

mam tenhle problem - prehravani videa v divx 3 a xvid bezi zrychlene. a to vcetne zvuku - postavy ve filmech mluvi jak smoulove:) open divx a divx 5 funguje normalne. zkousel jsem uz vsechno mozne - preinstalovat kodeky, nahrat stare kodeky, preinstalovat direct x... nic nepomaha
(pouzivam win98)

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: "zrychleny" divx

Příspěvekod Ltb » 12 bře 2003 20:37

yonderboy píše:mam tenhle problem - prehravani videa v divx 3 a xvid bezi zrychlene. a to vcetne zvuku - postavy ve filmech mluvi jak smoulove:) open divx a divx 5 funguje normalne. zkousel jsem uz vsechno mozne - preinstalovat kodeky, nahrat stare kodeky, preinstalovat direct x... nic nepomaha
(pouzivam win98)

nedá mi to, abych se nezeptal...proč přehráváš filmy na divx3?? když tu máme divx5? nerozumím...je to snad kvůli výkonu?? Je možné, že právě ten "zastaralý" divX3 dělá ty problémy....
do filmů moc nedělám, je to jen logická úvaha:) moje..

Uživatelský avatar
yonderboy
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: "zrychleny" divx

Příspěvekod yonderboy » 13 bře 2003 11:28

Ltb píše:nedá mi to, abych se nezeptal...proč přehráváš filmy na divx3??


asi jsem se spatne vyjadril - filmy kodovane v divx3 tohle delaji (a to jsou skoro vsechny)

Uživatelský avatar
kuris
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: březen 03
Bydliště: Daleko
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kuris » 13 bře 2003 15:37

Taky jsem s tim mel problemy a vetsinou na starsich pocitacich, ale vse se dalo vyresit vetsinou preinstalovanim kodeku.
Neinstalovat zadny pochybny kodeky postupne,ale stahnout si kodekovy balicek Nemo codecs a z toho vse nainstalovat (jak divx3,4,5,XviD a podobne).
Je to tam vsechno hezky udelane a jsou tam i kodeky na zvuk,automaticky prehravace titulku apod.
Kdyby jsi to na netu nemohl najit,tak dej vedet a ja sem hodim odkaz (ted si ho z hlavy nepamatuju,jinak bych ho sem dal hned).
AMD (AGOIA 0212) 1700+@2300+ (169*11, 1,75V), ASUS A7N8X Deluxe, Leadtek GeForce 4 4200Ti 128MB 250/513@310/610, 256MB OCZ PC 2700 CL 2. Case Chieftec Dragon Silver.

Uživatelský avatar
yonderboy
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

nemo codecs

Příspěvekod yonderboy » 17 bře 2003 19:39

tak jsem hledal a hledal a zadny nemo nenasel...
ale nasel jsem NIMO CODEC PACK. neni to ono?

Uživatelský avatar
kuris
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: březen 03
Bydliště: Daleko
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kuris » 18 bře 2003 08:56

Jo je to ono.Ja moc koukam na pohadky, tak jsem byl ovlivnen kapitanem NEMO :lol: . Jmenuje se to NIMO COCECS PACK.
AMD (AGOIA 0212) 1700+@2300+ (169*11, 1,75V), ASUS A7N8X Deluxe, Leadtek GeForce 4 4200Ti 128MB 250/513@310/610, 256MB OCZ PC 2700 CL 2. Case Chieftec Dragon Silver.

Uživatelský avatar
yonderboy
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod yonderboy » 18 bře 2003 20:11

hmm tak nimo nepomohlo.

nicmene posilal jsem dotaz jeste na tvfreak.cz a tak mi nejakej clovek odpovedel, jestli nemam zvukovku yamaha. ze mu to delalo to samy. yamahu mam:) takze se zda, ze je po zahade.

taky mi radil koupit nejakou levnou zvukarnu, ze s tim nic jinyho delat nejde. a asi to bude nejjednodussi.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

kompatibilita

Příspěvekod Ltb » 19 bře 2003 00:04

Hmm, to je taky celkem zajímavý:) ...že by Yamaha takto zlobila?? zvláštní, zkus mi kdyžtak napsat přesný typ té Yamahy, dost by mne zajímalo jestli to je opravdu tak nebo není...
¨diq

Uživatelský avatar
yonderboy
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod yonderboy » 12 kvě 2003 18:57

tak opravdu. koupil jsem novou zvukovku a pohoda...

co to je za typ ti nereknu. proste nejaka stara isova yamaha. nemam naladu to zkoumat, uz ji nechci ani videt:)


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti