Vypalovačka + CD ROM

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

White Devil
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Vypalovačka + CD ROM

Příspěvekod White Devil » 15 kvě 2004 13:58

Mám vypalovačku Teac 50x.Kterou mi připojili přimo v prodejně.Potom jsem si nechala od kamaráda sestavit PC a zakoupila WinXP a při zapnutí mi to psalo,že XP mohou špatně pracovat a způsobuje to CD recorder.Tak jsem odinstalovala jeden program,ktery byl stary a aktualizaci jsem nikde nenašla..A ted jsem zjistila,že zde nemám E: a ani D:
Žádne CD nemám k instalaci.Co mám udělat,aby jsem zase měla k dispozici E: D:

Reklama
Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Cybercom » 15 kvě 2004 22:29

třeba je to špatně najumperovaný, laicky řečeno vzadu jsou takový kontakty, který je třeba nastavit. Jednu mechaniku na MASTER a druhou na SLAVE, pokud jsou na jednom řadiči (kabelu).
Jiří Škorec

Uživatelský avatar
Martin
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 255
Registrován: květen 04
Bydliště: Brno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Martin » 15 kvě 2004 22:36

Zkus pripojit vypalovacku na jeden IDE kabel s harddiskem a CDROM na druhej kabel.Ja sem mel vypalovacku s cdromkou na jednom kabelu a nevypalovala to.Prehodil jsem to a parada - zkus to taky, a nezapomen na jumpery!!!

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 16 kvě 2004 11:03

...odinstalování "nějakého" starého programu z PC by nemělo mít žádný vliv na CD-ROM mechaniky...čili souhlasím s ostatními, překontroluj zapojení CD-ROMů případně to nech překontrolovat tvému kamarádovi, který PC sestavoval..
Rimms


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti