Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod Funstorm007 » 01 říj 2012 21:16

Tak už zase nemám na co vejrat. Co se jako děje v tom Stav beztíže? Teď jsem dokoukal Once upon a time a vzhledem k tématu se mi to docela i líbilo... Ale zatím je jen první a možná i poslední série takže nic na dlouho. Nějaké další nápady?

Reklama
Uživatelský avatar
satam
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2347
Registrován: červen 12
Bydliště: Cheb
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod satam » 01 říj 2012 21:19

Děláš taky něco jiného? Nic ve zlém, jen mě zajímá náplň tvého času, pokud teda mi to můžeš sdělit.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod Romaine » 01 říj 2012 21:55

Ale zatím je jen první a možná i poslední série takže nic na dlouho.


Tys mě pobavil teda, ještě přesně v den vysílání premiéry 2. série!!! Dokonce jsou už i slovenské titulky.

Stav beztíže není regulérně ukončený seriál. Stopli ho po první sérii.

PS: Souhlasím se Satam. Tvoje problémy bych chtěla mít!
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Uživatelský avatar
FIDLIK
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1710
Registrován: květen 08
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod FIDLIK » 01 říj 2012 22:39

co takhle Ghost hunters ? :)
i7-2700K, GB Z77M-D3H, MSI R9 380 Gaming 4G, 1x4GB 1x8GB 1600 Kingstone, 256GB SSD (Intel), 1TB 2,5" WD Black, NZXT S340 + Be Quiet! Pure Power L8-530W + 6xF12 LS

Uživatelský avatar
akem
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4440
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod akem » 01 říj 2012 22:41

nebo Návštěvníci??? :) a ještě Bambinot ten stojí za to!
Říkám co si myslím a myslím si co chci...

ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod Funstorm007 » 01 říj 2012 23:10

Mno inu ikdyž je to OT, rád vám odpovím. Jsem normální pracující člověk co platí daně, chodí do práce a dělá 100% stejných věcí jako všichni ostatní. To, že si najdu čas na nějaký ten seriál je věc uspořádání času. Já zase třeba nepotřebuju spát 10 hodin denně, koukat na TV, hrát hry a tak dále. Chtěl bych vidět tvé problémy Romaine abych ti tu iluzi o těch mít rychle vyhnal z hlavy. Víš, možná kdyby jsi si neděla těžkou hlavinku s problémy ostatních, sama bys jich měla míň. Podobně satam ač ten to alespoň nepodal tak povýšeně. Toť vám doufám k mému časovému rozvrhu stačí a teď zase k tématu.

To, že moje informace ohledně pokráčování Once upon a time je očividně zastaralá mě zase až tak netrápí a to obzvlášť v případě, že premiéra je zrovna dnes. Stejně si počkám až bude venku pár dílů. Ghost hunters mě zatím moc nelákají ale kdo ví, možná jednou. Visitors jsem už viděl a Bambinot už je na mě moc "oldschool" pokud tedy oba myslíme totéž. Ale teď už se asi konečně vrhnu na to Game of Thrones když to všichni tak vychvalují...

PS: Pokud by měl někdo ještě něco, co se netýká tématu, prosím SZ nebo si to nejlépe nechte pro sebe. Děkuji za pochopení.

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod Romaine » 02 říj 2012 08:49

Tvoje problémy řešit nehodlám, zvlášť ten se seriály, protože si tu vynucuješ co chvíla další a další. O stylu, kterým si o ně říkáš raději pomlčím. Přitom stejně většinu nápadů zavrhneš. Od toho je CSFD, kde máš komenty ke všem seriálům, stejně tak si můžeš vyjet žebříčky seriálů dle žánrů. Ovšem to by vyžadovalo trochu vlastního přičinění a ne tu jen zakřičet "dokoukáno, co mám dělat dál". A stejně pak jen odpovídat "to je moc staré, to jsem viděl, hm, to zatím nechci,...". Taky mám ráda seriály, taky na ně dost koukám. Nic zvláštního, to dělá dost lidí a kdo chce, ten si čas najde. Je to dobré odreagování.

Píšeš tu, žes viděl první sérii OUT a že celkem dobrý. Cos mohl jednoduše udělat? GOOGLE, zadat název seriálu a už tam máš, že zrovna je druhá sezóna. Ale ty tu raději zakřičíš, že nemáš na co koukat. Tak ti napíšu, že teda v tento den zrovna ta druhá série začala, když už je ti tak zatěžko si to zjistit sám během 30 s. A ty zas křičíš, že stejně na to koukat nebudeš dokud nebude víc dílů. Tož asi tolik k tomu, co se tvé potřebě, aby ti lidi furt předhazovali seriály, týče. Já ti to napsala slušně. Jen jsem napsala, že jsi mě tím fakt pobavil, což není nic urážlivého. Stejně tak jsem ti odpověděla na tvůj dotaz ohledně seriálu Stav beztíže, který sem též viděla. Celkem fajn by bylo alespoň DĚKUJI a ne si stěžovat.
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Uživatelský avatar
FIDLIK
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1710
Registrován: květen 08
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod FIDLIK » 02 říj 2012 10:06

Romaine: Podle mě zbytečný OT, pokud mu nechceš radit jednoduše mu neraď.

Jinak to ghost hunters je solidní hardcore, občas sem z toho nemohl ani spát ;D.
i7-2700K, GB Z77M-D3H, MSI R9 380 Gaming 4G, 1x4GB 1x8GB 1600 Kingstone, 256GB SSD (Intel), 1TB 2,5" WD Black, NZXT S340 + Be Quiet! Pure Power L8-530W + 6xF12 LS

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod Romaine » 02 říj 2012 10:32

Já mu poradila a ani jsem se nedočkala blbého děkuji jako nikdo, kdo se mu snaží něco navrhnout. Takže ne, radit už mu opravdu nebudu.
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod Funstorm007 » 02 říj 2012 15:29

Mno, definice rady může být občas zajímavá, že? Jak jsem řekl, One upon a time jsem ani řešit nechtěl a to z důvodu opět už uvedeného, počkal bych si, až by bylo venku pár dílů. Pak bych si toho jistě všimnul a příslušně reagoval. Nakonec, moje otázka ani nesměřovala tím směrem jako "Kdy bude další sezóna?". A co se toho blbého děkuji týče, toho jsem se zde nedočkal kolikrát ani já a také jsem nikomu nebrečel do tématu ALE abych jen tak neplácal, čtení ti jde sřejmě velmi obtížně takže:

Předem díky za typy.


Ano, je to citace z mého úvodního příspěvku, jejíž podstatu ti snad ani nemusím vysvětlovat! Nebo?

A k tomu CSFD. CSFD samosřejmě znám, používám a taktéž většinu seriálů jsem si našel tam. To je potom to "to už jsem viděl" a podobně na čemž se ti také něco nelíbilo. Víš, možná by tě po chvilce přemýšlení mohlo nadadnout, že mě zajímá nejen názvy seriálů ale i názor zdejších uživatelů což se nakonec i vyplatilo, páč u některých seriálů s nižším hodnocení se mi na CSFD opravdu nechce procházet několik stovek řádků dlouhý seznam abych je našel. A ke komentářům na CSFD se ani raději vyjadřovat nebudu. A co se stáří týče, opět kdyby jsi četla, je to zmíněno na první stránce tohoto topicu. A když sem někdo dá seriál mimo, slušně napíšu, že ne, že je to moc staré což jsem ostatně i udělal! Mám pocit, že už to bereš moc osobně ačkoliv nevím proč. Takže speciálně pro Romaine, děkuji za tvé příspěvky. Pokud máš nějaký tip, sem s ním, pokud ne, víš co dělat, respektive nedělat...

Uživatelský avatar
metropolisCZ
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 305
Registrován: srpen 12
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučte kvalitní Sci-Fi či Fantasy film / seriál

Příspěvekod metropolisCZ » 05 říj 2012 11:37

Seriál Invaze je hodně kvalitní, naopak naposledy zmiňovaná Terra Nova mě osobně nenadchla.
ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II | AMD Ryzen 5 5600 | Endorfy Fera 5 ARGB | SAPPHIRE PULSE Radeon RX 6700 XT | Kingston FURY 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Beast RGB | Samsung 980 PRO 1TB + Samsung 970 EVO PLUS 2TB | Fractal Design Pop Mini Air RGB Black | GIGABYTE UD750GM | 24" ASUS TUF Gaming VG249Q | W11


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaký kvalitní utp kabel cat7 (25m)
    od Ondras66 » 04 dub 2023 16:34 » v Sítě - hardware
    11
    2213
    od Ondras66 Zobrazit poslední příspěvek
    11 dub 2023 20:41
  • Jak poznat kvalitní už použitou LP desku?
    od p3v4x » 05 úno 2024 21:03 » v Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)
    9
    1592
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    06 úno 2024 16:46
  • Kde sehnat film?
    od atari » 06 zář 2023 12:56 » v Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)
    11
    6232
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    06 zář 2023 18:14
  • Doporučte ip kameru
    od mtc » 14 říj 2023 20:41 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1214
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 říj 2023 20:46
  • XBOX X - doporučte hru pro deti Příloha(y)
    od michal84 » 04 pro 2023 18:08 » v Herní konzole
    27
    8490
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 18:10

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti