Lépe chráněný PC

Užitečné rady jak se chránit před škodlivými kódy..

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

Jirila
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Lépe chráněný PC

Příspěvekod Jirila » 28 říj 2017 22:18

Dobrý večer,

snad mi zde někdo z vás ujasní můj dotaz. Jsem pracující student, s né zrovna levným strojem a nikde jsem pořádné rady nedostal, využívam jej tedy k práci a i jiným věcem, nějaká ta hra, stažení filmů, apod. Mám win 10, ale defenderu moc nevěřím a tak jsem začal uvažovat o free antiviru, Avast a Avg jakožto jedna firma mě už neláká, Avast je údajně problémový, moc se zažírá a z dalších do češtiny přeložených nevím, našel jsem jeden, od Kaspersky https://www.kaspersky.com/free-antivirus - nejsem si zde jist ochrany a hlavně zda je v češtině, pokud není a nebyla by jiná varianta, tak jsem přemýšlel i o placeným, Kaspersky, Eset, Norton, z dalších placených od firem Avg, atd nevím, zda se chovají lépe, když jsou placený... Kaspersky si lidé chválí, ale přece jenom Norton i Eset dosahovaly lepších výsledků, je to stále pravda nebo se mílým? Kaspersky by taky cenově vycházel nejlepe a hlavně jak jsem ještě studentem, tak mám možnost využít zdarma licencí od školy ke Kaspersky, koukal jsem, že umí si pohrát i s adware, ale neznám tento antivir tak dobře, placený Eset vychází podstatně dráž, přes 2000 na 2/3roky a Norton také k vyšší hranici.

Děkuji těm, co zde vyjádří svůj názor a pokusí se mi pomoct, nepíšu sem kvůli tomu, abyste mi tvrdili, že mi stačí pouze defender, nejsem zrovna tak pozorný a tak zkušený uživatel a nechci si špatně vybrat.

Dodatečně přidáno po 25 vteřinách:
Snad píši do správného vlákna

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Lépe chráněný PC

Příspěvekod ITCrowd » 28 říj 2017 22:27

Vítej na PC-HELP!
Téma spíše spadá do "Viry, antiviry a firewally".
Osobně používám už léta Avast jako antivir, Zone Alarm jako firewall a Spybot proti malware a jiné havěti.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Lépe chráněný PC

Příspěvekod Pic » 28 říj 2017 22:35

Téma přesunuto do vhodnější sekce.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


Zpět na “Rady o bezpečnosti”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host