80071a91 a registry

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Windows 7
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

80071a91 a registry

Příspěvekod Windows 7 » 28 srp 2015 08:27

Dobrý den prosím já mám takový problém kdyz instaluji aktualizace tak se mi tam objeví ze nebyly nainstalove a chyba 80071a91 tak se chci zeptat jak se tahle chyba dá vyřešit a ještě čím by ty mohlo být. (Ještě bych chtěla napsat ze obnovit systém nemůžu protože poslední bod obnovení je už a tou chybou a vrátit systém do továrního stavu bych udělala kdyby už nebývala opravdu žádná možnost jak to opravit )Jestli by to mohlo byt chybějícím registrem protože já jsem si stáhla ccleaner a myslím že to dělám od Te doby já jsem si na ccleaneru sice zálohu vytvořila ale pak jsem jí smazala tak kdyztak jestli by šla obnovit. Potom l tomu jak bych ty chybějící registry jinak mohla obnovit já jsem se dívala na jinci fóra a někde jsem vyčetla ze by jsem mohla z Windows/system32/confing/regback dat do složky Windows/system32/confing já jsem to slušela ale objevila jse mi tabulka ze soubor SOFTWARE je spuštěn v souborů SYSTÉM jestli chcete soubor skopirovat zavřete soubor a tak bych se chtěla zeptat jak by to šlo nebo jak ten soubor zavřít teď bych shrnula všechny otázky
1. Jak se dá vyřešit chyba 80081a91
2. Jestli může být ta chyba způsobená chybějícím registrem
3. Jestli se dá obnovit záloha regi ccleaneru
4. Jestli se daji obnovit smazané registry
5. Jak ty zálohy registru ze složky regback do confing ( jak to co jsem popisovala výše jak ten soubor zavřít )
Moc děkuju jestli mi někdo odpoví doufám že to není až tak dlouhé ale byla bych strašně moc ráda kdy mi někdo odpověděl a prosím myslete na to že nejsem žádný IT technik takže do nejakych složitějších věcí si moc netroufám. Děkuju jestli odpovíte.

Reklama
Windows 7
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: srpen 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: 80071a91 a registry

Příspěvekod Windows 7 » 28 srp 2015 08:29

Jo a mám Windows 7


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti