Nehrajte CS:GO sami. Nikdy. Vyřešeno

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Madara
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1123
Registrován: červenec 11
Bydliště: Nechceš klíče od domu ?
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod Madara » 17 říj 2015 15:58

Nedělám blbosti - hraju normálně. Když se řekne rush B, tak jdu normálně směrem na B, ne na A. S nima nechodím, většinou proběhnu katy. To ale není důvod ke kicku a banu.

Reklama
Uživatelský avatar
dominpb
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 355
Registrován: červenec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod dominpb » 17 říj 2015 16:02

A faceit dobrý není, lidi se tam nesnaží, do týmu dostane náhodně jakýkoliv rank. Proti vám taky můžou být samí GE.
Jediné využití vidím pokud si hcete zahrát s kamarádem který je malý rank tak faceit. Jinak v normálním MM dostanete soupeře na stejné úrovni.

Dodatečně přidáno po 1 minutě 44 vteřinách:
Hraješ normálně, jo, ale sám si to napsal s něma nechodíš, když se řekne rush B tak musí vyběhnout všichni protože se počitá s tím že první dva umřou, CTckám dojdou náboje a ti tři vzadu co to přežijí je vyrashujou a zabijou, no, jenže oni ti dva umřou CT přebijí, ale ty si v katách...

Uživatelský avatar
Madara
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1123
Registrován: červenec 11
Bydliště: Nechceš klíče od domu ?
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod Madara » 17 říj 2015 16:08

Ano, a to je po prvním kole důvod pro kick. Ale to, že většinou sám zabiju zbylé tři, to je přeci jedno.

Uživatelský avatar
dominpb
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 355
Registrován: červenec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod dominpb » 17 říj 2015 16:11

Určitě tě nekickujou všichni bezdůvodně. A to v každé hře. Prostě, kdyby tě kickli z jedné hry to chápu . Ale ve VŠECH? to nemůže být náhoda a něco děláš špatně. Nekřičíš do mikrofonu? Nebo nezníš v mikrofonu jak bys letěl v helikoptéře? Nenadáváš hned po prvním kole jak je tvůj tým špatný? Nepíšeš nebo neřikáš po třech kolech GG? (btw, to miluju nejvíc :D )

Uživatelský avatar
Madara
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1123
Registrován: červenec 11
Bydliště: Nechceš klíče od domu ?
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod Madara » 17 říj 2015 16:20

Někdy si zanadávám. Ale jako když vlítnou tři naši do kat a nepodívají na stranu a jeden nepřítel všechny tři zabije.

Ve všech ne. Dejme tomu každý čtvrtý zápas kick. Když mám normální tým, který komunikuje a hraje normálně, tak ok. Ale po chvilce se připojím k týmu rusáků nebo poláků a v půlce nebo ke konci kick.

Uživatelský avatar
Karlik
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1007
Registrován: červenec 13
Bydliště: továrna na čokoládu
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod Karlik » 17 říj 2015 16:27

Mě teda v G4 nikdo nekickuje, sice jsem asi 3/4 ze svejch 200 her hrál s někym domluvenej nebo v týmu, ale aby mě vyhodili opravdu BEZdůvodně se mi stalo snad jednou.
PC:
CPU: Intel Core i3-4150 Processor + Cooler Master TPC 600 pasivně
MB: GIGABYTE GA-B85M-D3H rev 1.1,
RAM: Kingston HyperX Fury white 4GB DDR3 1866 (2x)
GPU: MSI GTX 750Ti Gaming
HDD: Samsung 320GB, Seagate Barracuda 1TB, Kingston V300 120GB
Case: Sama Carbon Cube
PSU: Chieftec 500W
Windows 8.1

Uživatelský avatar
TheEffectex
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1116
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod TheEffectex » 17 říj 2015 16:37

Na těch rankách jako Gold, MG je to fakt hrozný, ne že ne, když hraju s low rank kámošema na smurfu kterýho už mám bohužel na G4 tak tam ty lidi ještě vůbec netuší která bije, neumí ani jednu z nejzákladnějších věcí a to je držení headshot levelu, mám 30+ killů každou hru na tomhle low ranku, musíš si tím projít a až pak na nějakým LE, LEMku začínají nějaký playe. Ale úplně nejlepší je si najít skupinu lidí, team, s kterýma budeš hrát, aby byli přibližně zkušenostně na tom jako ty a jděte hrát třeba faceit (i když ono ani na tom faceitu to někdy není tak slavný, ale furt lepší než MM) nebo zkoušet nějaký turnaje, night cupy třeba na playzone (i když to moc nedoporučuji pokud nemáš dost skillu), včera jsme s kámošema šli ten Night Cup na playzonu, první match jsme vyhráli 16:0 a druhej jsme dostali rekt, hráli jsme spolu všichni poprvé, šli jsme to čistě for fun, nečekali jsme, že něco zahrajeme, netrénovali jsme taktiky, nic :D prostě reg & play.
MB MSI B85-G43
GPU MSI GTX 960 2GB
CPU Intel Core i5 4460
RAM 8 GB Kingston HyperX Fury 1600 MHz
PSU Seasonic M12II-520W
SSD Samsung 850 EVO 120GB(System) HDD Seagate Barracuda 7200.14 1TB
LCD BenQ XL2411Z
MOUSE Razer Deathadder PAD Razer Goliathus
AUDIO Kingston HyperX® Cloud
KB: Corsair Strafe
OS Win 7 Ultimate 64bit

NobodyCZ
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod NobodyCZ » 17 říj 2015 22:41

Ten kluk má pravdu! Give that guy a cookie!

Uživatelský avatar
morik242
Level 3
Level 3
Příspěvky: 643
Registrován: srpen 14
Bydliště: České Budějovice (spíš kousek od nich)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod morik242 » 07 pro 2015 09:37

Ono mě osobně soloq. baví. Nikdy se tak nenasměješ jako když 3 rusáci začnou zpívat ruskou hymnu. Rank SMFC (TGE)
„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“
- Mark Twain

entuco
Level 1
Level 1
Příspěvky: 96
Registrován: srpen 15
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod entuco » 07 pro 2015 10:25

asi bych zacal hledat chybu spis v sobe kdyz se ti to kickovani stava tak casto ze sis prisel vylejt srdce na forum :-D
Projektant
GPU MSI GTX 970 GAMING 4G
CPU Intel Core i7-4790k
MB ASUS Z97 PRO GAMER RAM 8GB Kingston HyperX Savage
PSU Seasonic S12II 620W CASE NZXT H440
SSD Intel SSD 535 - 120GB MOUSE STEELSeries Kinzu v2
LCD BenQ XL2411Z AUDIO Audio-technica ATH-T500
KEYBOARD STEELSeries 6Gv2 MOUSEPAD STEELSeries Qck+ Heavy

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod beather » 07 pro 2015 10:32

já jsem hrál většinu času sám nebo občas se Satíkem. Nikdy jsem neměl se spoluhráči nějaký větší a stálý problém ;-)
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nehrajte CS:GO sami. Nikdy.

Příspěvekod satik » 07 pro 2015 11:21

Taky jsem nikdy neměl problémy při solo hraní, hlavní je snažit se bejt co nejvíc "friendly" - NIKDY na nikoho nekřičet, když něco pokazí, i kdyby udělal sebevětší blbost.
Pokud něco pokazí, buďto si to uvědomí pak sám a nebo mu to řekni, ale normálně v klidu, poraď mu, jak to udělat příště líp, ne jen "You are so bad, OMG!" a nevnucuj mu svoje rady, pokud o ně nestojí.

Snaž se aspoň trochu přizpůsobit jejich taktikám, dropuj spooluhráčům zbraně (pokud kupujete a oni na zbraň nemají), i kdyby to znamenalo, že si třeba místo M4 koupíš Famase.

CSko je teamová hra a dost lidí to hraje jako singleplayer, protože už předem berou spoluhráče spíš jako nechtěnou přítěž...

Další věc je nevzdávat hru, když začátek prohráváte, už jsem zažil i vyrovnání / otočení hry po půlce, která skončila 14:1.
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti