PC zatuhne a nereaguje

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

_Honza_
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

PC zatuhne a nereaguje

Příspěvekod _Honza_ » 22 led 2016 11:26

Zdravím, mám problém s PC. Zatuhává. Po nějaké době, co je spuštěné a pracuji na něm, tak PC z ničeho nic absolutně zatuhne a nereaguje vůbec na nic, řešením je jen tvrdý restart. Doba, za kterou zatuhne se liší. Někdy funguje bez problémů i pár dní, jindy zatuhne po 10 minutách, párkrát se mi stalo, že zatuhne i při startu systému. Navíc, zjistil jsem, že pokud PC zatížím ihned po startu (spustím aplikaci, která potřebuje asi víc RAMky - např. nějaká hra), zatuhne rychleji.

Plus mi po startu PC vyběhává tato hláška: "Can not connect to low level driver. Please reinstall ATI Tray Tools under administration rights with UAC dissabled." ale to s těmi záseky asi nesouvisí, ale nevím.

Zkoušel jsem nainstalovat nové ovladače ke grafice a nic, stále zatuhává.

Specifikace:
OS: Windows 7 (64bit)
RAM: 4 GB
CPU: Core 2 Duo E6850 3,00 GHz
GPU: Radeon HD 4800

Nevíte, prosím, co by mohlo pomoci? Budu rád za vaše rady.
Honza

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC zatuhne a nereaguje

Příspěvekod ITCrowd » 22 led 2016 16:45

Vítej na PC-HELP!
Začnu hláškou - máš přeinstalovat ovladače ke grafice pod admin právy s vypnutým UAC.
A co se týče toho padání - otestuj HW. Začal bych pamětmi - memtest, pak disk CrystalDiskInfo a HDTune.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • nereaguje Start
    od maathes » 01 led 2024 20:55 » v Windows 11, 10, 8...
    2
    776
    od 28nitro28 Zobrazit poslední příspěvek
    01 led 2024 21:58

Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů