U které banky máte účet? Vyřešeno

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod x-rated » 19 úno 2016 16:03

Obrázek
při aspoň pěti platbách kartou měsíčně dávaj do 100 tisíc úrok 1,2% :smile:
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

Reklama
Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod beather » 19 úno 2016 16:05

tyjo.. podporovat zrovna Kellnera.. nevím nevím :-D
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
strangereu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1719
Registrován: září 11
Bydliště: Vršovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod strangereu » 19 úno 2016 16:30

Equabank :-)

Mají pořád pravidelné údržby na internetovém bankovnictví a neustále se zlepšuje jejich ochrana. Pak taky spořící účet má +1,25% měsíčně, myslím... A jinak, vedení účtu je zdarma a výběr z jakéhokoliv bankomatu také.
Když by sis poslal peníze třeba z paypalu v eurech, tak se ti nestrhne nic za převod na jinou měnu. Skoro všechno je tam zdarma, teda úplně všechno, co běžný uživatel může využívat. :lol:

Plně doporučuji!
http://screenshare.cz/

carrypto
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 284
Registrován: leden 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod carrypto » 19 úno 2016 17:24

Taky bych doporučil Fio. Přecházel jsem z ČS a jsem rád, že jsem ji změnil. Jsem tam jen rok,ale zatím všechno v pohodě. Většina věcí zdarma, počet výběrů zdarma je 10/3 ( bankomat fio / jinej bankomat ). Jediná nevýhoda je jen ta, že v celý Mladý Boleslavi máme jen jeden bankomat a když tam chci jít vybrat nebo na pobočku tak se musim obrnit trpělivostí než najdu volný parkovací místo.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod X » 20 úno 2016 03:45

carrypto: to máš z toho, že musíš v rámci jednoho města jezdit autem :lol: Snad ještě pár kilásků zvládneš pěšky, ne?

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod vlazy » 10 bře 2016 17:02

beather píše:právě mě zajímá váš názor na mBank
MBank mám od téměř začátku co v Česku začali. Někdy od asi 2008 roku. Ze začátku to byla velmi dobrá banka a byl jsem s ní spokojený. Byla jedna z prvních co začaly nabízet mnohé základní a jiné bankovní služby zdarma a v té době ještě ani nebylo tolik bank na výběr jak je to nyní. Ze začátku aby nalákali co nejvíce nových klientů tak naslibovali kde co aby ty lidí tím nějak oblbli a pak mnoho z toho stejně nesplnili. Nyní už mBank zdaleka není taková jaká byla kdysi. Nejhorší věc kterou provedli a naštvali tím docela dost klientů byla změna IB a internetových stránek. Je to obrovský hnus který snad nikdo se zdravým rozumem nemohl vymyslet. Kdybych mBank neměl z minula, tak nyní bych si ji už určitě nezakládal.

Kromě již téměř nepoužívané mBank mám ještě FIO a Equa bank. Obě tyto banky považují za dobré. Základní bankovní služby mají obě zdarma. U FIO může být pro někoho dobré např. to, že mají plnohodnotné pobočky i s pokladnou kde jde zdarma vkládat a vybírat hotovost nebo, že dávají kartu i k spořícím účtům kterou jde platit a vybírat z bankomatu. U Equa bank chválím jejích IB které je nejlepší ze všech které jsem měl možnost poznat, výběry zdarma ze všech bankomatů v Česku a také není k zahození úrok na spořícím účtu 0,75% + bonus 0,5%.

beather píše:já bych kartou v obchodě asi ani neplatil
Zajímalo by mne proč? Podle mne je to dobrá a praktická věc.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod ITCrowd » 10 bře 2016 17:16

Já jsem teď přešel k unikredit.
Konto zdarma (nad 12.000), kontokorent zdarma (když nečerpáš), výběr ze všech bankomatů v EU zdarma. garance podmínek na 10 let. samozřejmě příkazy atd. zdarma.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod Pic » 10 bře 2016 17:30

To Iennonreloaded - informace z druhé ruky si laskavě nech pro sebe, obzvlášť pokud nejsou ověřené. Také vynech urážlivé výrazy - viz pravidla tohoto fóra. Pokud máš osobní zkušenosti s všemi bankami, které zmiňuješ, je to skutečně s podivem.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

lennonreloaded
Level 3
Level 3
Příspěvky: 477
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod lennonreloaded » 10 bře 2016 17:39

Pic: Nechápu........ Kde jsi na tu blbost o informacích z druhé ruky po třech týdnech, co tu téma visí, přišel?????? Stojím si za vším, co jsem tu napsal!
Sice seš moderátor, ale staráš se zbytečně o věci, které jsou v pohodě, a daleko důležitější, třeba tohle viewtopic.php?f=7&t=171718 poslední příspěvek, ti ňák unikají, neee??

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: U které banky máte účet?

Příspěvekod Pic » 10 bře 2016 17:58

Nic mi neuniklo. Neodkazuj na jiné a raději si přečti co jsi v tomto tématu napsal a též pravidla tohoto fóra a také se jimi řiď!

Dodatečně přidáno po 22 minutách 40 vteřinách:
Autor tématu se již od 19.2.2016 neozval tak předpokládám, že již vyřešeno.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Hacknutej suspendovanej účet na FB - obešel i dvoufázy přes tel
    od CrazyManer » 24 dub 2023 15:21 » v Vše ostatní (bezp)
    4
    1964
    od CrazyManer Zobrazit poslední příspěvek
    25 dub 2023 19:23

Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host