PowerCUBE probíjí

Všeobecná sekce pro témata a příspěvky z oblasti IT či témata z blízkých oborů. Sekce pro uživatele, kteří nenalezli pro svůj IT dotaz tu správnou sekci.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

PowerCUBE probíjí

Příspěvekod tux » 23 srp 2017 21:05

Čau, koupil jsem si powercube prodlužovák s USB nabíječkou, a konektor na konci USB kabelu probíjí. Není to nějak extra moc, třeba na prstech to vůbec cítit není, ale kdekoliv jinde na těle kde je slabší kůže to trochu brní. Může to nějak poškodit telefon nebo zařízení který na tom nabíjím? Předevčírem mi začalo zlobit dobíjení v telefonu, tak mě napadlo jestli to s tím nemůže mít nějakou souvislost. Je tohle právoplatný důvod k reklamaci?
Just Fucking Google It!

Reklama
Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9595
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PowerCUBE probíjí

Příspěvekod Karrex » 23 srp 2017 21:28

Jsou to kšunty. Mám 2 a obě fungují prapodivně. U jedné jde proud až po chvíli, v noci se taky stalo, že na chvíli do jedné zdířky nešel vůbec a pak zase ano (je v ní větrák).

Do druhé zase nejde do jedné zásuvky nic zasunout, asi je to nějaké zaseklé ty chrániče proti šťourání se prstem.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PowerCUBE probíjí

Příspěvekod tux » 23 srp 2017 22:05

Tak teda za sedm stovek jsem doufal v něco trochu kvalitnějšího. Ale což, otázka zněla jinak. Může mi to poškodit nabíjený zařízení?
Just Fucking Google It!


Zpět na “Vše ostatní (z oblasti IT)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti