Přesunutí tlačítka odpovědět Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod mike007 » 24 kvě 2013 02:28

Modrásku, mám na tebe dotaz - proč ti najednou po tolika letech vadí umístění tlačítek? A vlastně nejen to. Když tu tak pročítám tvoje dotazy zde na fóru, vadí ti snad všechno.
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Reklama
cmuch
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1544
Registrován: březen 11
Bydliště: Drsná Vysočina :D
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod cmuch » 24 kvě 2013 07:26

Blue Spirit píše:Dám konkrétní případ. Předevčírem jsem dal odkaz kamarádovi, že se mu zde poradí. On to po pár minutách zamítl, jelikož zde na něj vybafla laciná podprsenka.

Tak to si myslím, že toto fórum nemá zas tak strašné reklamy.
Koukni na nějaké warfora, tam jsou aspoň reklamy.
Proti nim je "laciná podprsenka" hadr :D

Uživatelský avatar
fatalfanatic
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod fatalfanatic » 24 kvě 2013 07:37

Spíš jde o to že po tolika letech klikání na tlačítko, které není červeně zvýrazněné si snad člověk navolí klikat na šedé tlačítko. Určitě jsi každý den nebo každý tvůj napsáný příspěvek neklikal na to červené nebo snad ano ? Představ si, červené tlačítko je jako červený drátek-spustí bombu a šedé tlačítko jako šedý drátek- deaktivuje bombu. Rekneš si že červená aktivuje a šedá deaktivuje bombu. A máš to pokud tedy nejsi nějaký fanatik, který by tu bombu klíídas spustil :D
[spoiler=Files]Moje tvorba

>> Here <<

Soubory, jsou bezpečné bez virů a ostatní havěti. Pamětní místo se nachazí na DropBox. Otázky,info případně SZ.[/spoiler]

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod Žbeky » 24 kvě 2013 07:48

My reklamy neurčujeme, je tu Google AdSense. Ten ve zkratce funguje tak, že co si vyhledáváš v googlu, pravděpodobně chceš a tak ti to v reklamě nabídne. Ty jsi většinou rád, že nemusíš hledat a cílová stránka má relevantního návštěvníka. Prostě klasický princip cílené reklamy. Ty tam pravděpodobně budeš mít reklamy na internetové stránky s IT. Určitě chápeš, že nemůžeme za to, že někdo na jeho počítači (a myslím že stačí i jen IP -> mnohem víc uživatelů pokud je sdílená s dalšími domácnostmi) hledal na googlu spodní prádlo.
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod karlos » 24 kvě 2013 07:55

BS. Poslední dobou začínáš být kousavý a jízlivý, jako aligátor. Když máš "své dny" útočíš na vše, co se jen vzdáleně podobá moderátorům, nebo adminovi. Již před časem jsem ti psal, že jsi svými neodůvodněnými ataky poplival naše dlouholeté virtuální přátelství a určitou generační spřízněnost. Bláhově jsem se domníval, že se podrbeš za uchem a ubereš plyn. Nestalo se tak. Bohužel, pro nás všechny. Nyní bych tě o totéž rád poprosil takto veřejně. Ze tvých příspěvků je možné vyčíst, kterak ti bytostně hýbají žlučí Žbeky a Petr22. Buď od té dobroty a přenes se přes svou zášť. Svěřil ses nám se svou zkušenností s komunistickým kriminálem, vezmi si prosím příklad z duchovních, kteří byli věznění v mnohem krutějších podmínkách v bolševických lágrech let padesátých. Ti nejenže se nemstili, ale oni se přes to všechno dokázali povznést a odpustili.

Nebudu ti zastírat, že jsi zde učitou VIP. Jsi letitým členem, skoro inventářem, máš mraky příspěvků a komentářů, které přispívají k úspěšnosti fóra, jsi pravidelným sponzorem fóra. Bohužel máš i pár takových příspěvků, za které by jakýkoliv jiný člen fóra nafasoval žlutou kartu a nikdo z moderátorů, ani admin by o tom nediskutoval. O tobě diskutujeme a sbíráme odvahu, kdo to vezme na sebe...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod ITCrowd » 24 kvě 2013 08:30

Když veřejně, tak předpokládám, že se můžu vyjádřit i já.
to karlos: A ty se divíš? Když sem naklape spousta mlaďochů, jsou největší mistři, píší zde bláboly a ještě ke všemu neumí psát česky? A tyhle spratky tolerujete? Já třeba petra taky nemusím, ale co se týče odborných rad, pak patří mezi ty lepší (v ostatním je podle mého hodně mimo). Návrhy na změny přichází proto, že poslední dobou to tu není jak bývalo. Spratci veřejně požadují tvoje! odvolání pro nekompetentnost (aniž by vůbec věděli, co to slovo vlastně znamená) a nic? Já být tebou, tak za toto bych jim hned našil ještě žlutou.
A co se týče BS - v knize džunglí bylo volání - "Mějte v úctě starce!". Možná se k životním problémům přidala ještě znechucenost z fóra. Pak se nediv, že se může cítit ukřivděný.
A že to zde poslední dobou opravdu skřípe, to víš jako mod určitě nejlíp.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod memphisto » 24 kvě 2013 09:28

Nezlob se na mě, ale co má společného "znechucenost z fóra" s tím, že z ničeho nic někdo napíše, že můžeme číst SZ a ani vyjádření každého móda a dokonce ani admina není dostatečné? Tlačítko, které je roky stejně najednou vadí? To není znechucenost... Já jsem byl s BS taky za dobře a měli jsme na sebe ICQ i FB, ale sám BS ví, proč vše padlo... Poslední dobou ses opravdu změnil. Chápu, že máš určité problémy a mrzí mě to...
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
fatalfanatic
Level 3
Level 3
Příspěvky: 635
Registrován: srpen 12
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod fatalfanatic » 24 kvě 2013 09:30

ITCrowd: Připadá mi, že chceš vykopat mladý ven a naopak starší sem přitáhnout. Vím nemyslíš to tak, píšu protože mezi ty mladý patřím plnoletý jsem, ale pořád mám ta svá léta před sebou.. Za svoji češtinu se stydím :-| jenže pokud to jde při nejlepším přečíst tak si myslím až taková tragédie to není toto fórum není český kroužek nebo snad ano ? Netvrdím teď ty nejhorší případy, ale pořád to máš lepší než nějaký nesmyslný slova, která vypadají zhruba takle: pt forus namísto Pc fórum. Našli by se i horší slova určitě chyby dělají všichni a ne každý dokáže napsat příspěvek bez jakékoli chybky, taktéž někdo není dokonalý aby zvládl český jazyk ( také máš své mouchy a nikdo je to nezveřejňuje ) Nic proti tobě moje čeština je hrůza už na pohled, nepovažuju se za spratka a to ani když ze sebe dělám menšího mistra přeci vím co si můžu a nemůžu dovolit. Ještě bych dodal: povaha taky nedělá z člověka spratka jak ty tvrdíš. Pokud se v něčem milým dodej k tomu svůj názor :wink:
[spoiler=Files]Moje tvorba

>> Here <<

Soubory, jsou bezpečné bez virů a ostatní havěti. Pamětní místo se nachazí na DropBox. Otázky,info případně SZ.[/spoiler]

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod ITCrowd » 24 kvě 2013 10:21

to fatal: Pleteš se, na tom věku nezáleží. Vykopal bych odtud ale všechny rádoby rádce, kteří dělají svými radami více škody, než užitku. A co se týče češtiny, nejde mi ani tak o to, aby byly příspěvky gramaticky absolutně správně. Ani já nepíši absolutně bez chyb, navíc překlep lze bez obav tolerovat. Jde spíše o problém se vyjádřit, prostě ho nějak popsat. A používat interpunkci. My třeba měli takový příklad: Král pošle Plaváčka domů s dopisem "Oženit ne popravit". Co si s toho vybereš? "Oženit ne, popravit", nebo "Oženit, ne popravit". (Kua, teď mě napadá, že v životě je to vlastně jedno :lol:). Stačí to k pochopení smyslu interpunkce?
A dál - z některých lidí musím informace doslova páčit. I tak mi pak napíšou úplně něco jiného než chci. Viz poslední dvě témata:
viewtopic.php?f=35&t=109339
viewtopic.php?f=44&t=109423 - a to v tomhle tématu když klikneš na odkaz tazatele, tak dole uvidíš že je to pro IBM a serie jsou tam vyjmenované! Kromě toho odkaz na kompatibilitu!
Za něco takového bych měl dostat mimořádnou cenu za trpělivost. A k tobě si neodpustím aspoň toto:
Pokud se v něčem milým
Nedává smysl. Předpokládám, že jsi měl na mysli výraz:"Pokud se v něčem mýlím".
To všechno mi dost vadí, věnoval jsem tomuto fóru dost práce a času a myslím, že proto mám právo se vyjádřit k tomu co mi vadí. A stejně tak to cítí asi i BS.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

LaB
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 842
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod LaB » 24 kvě 2013 10:45

OT
Jen pro případ, že by někdo nevěděl, kdo může být nazván SPRATKEM:
spratek – nemanželský syn, též parchant, levoboček

Zdroj cs.wikipedia

Uživatelský avatar
akem
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4440
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunití tlačítka odpovědět

Příspěvekod akem » 24 kvě 2013 10:45

ITCrowd píše:
akem píše:já bych BS nezatracoval, viděl bych to nějak takto... aby v tom byl pořádek

► Zobrazit spoiler

myslím, že něco takového tě není hodno. zamysli se nad sebou chlape.


Tak jsem si to vzal k srdci a omlouvám se, myslel jsem si, že to bude vtipné (měl sem 3. Bernarda svátečního :| ), ale nebylo.
Říkám co si myslím a myslím si co chci...

ASUS ROG G751JT-T7009H / i7-4710HQ 2.5Ghz / 8GB / 256 GB SSD + 1TB HDD / GeForce GTX 970M
Apple MacBook Air M1

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53610
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přesunutí tlačítka odpovědět

Příspěvekod petr22 » 24 kvě 2013 10:46

Obavam se ze tohle nevyresis. Jako clovek pracujici roky na podpore uzivatelu si dokonce troufam tvrdit, ze clovek ktery je schopen napsat prispevek do diskusniho fora urcite patri mezi ty, kteri aspon dokazi popsat co maji za problem.

Situaci, kdy problem je v naprosto necem uplne jinem jez clovek popisuje taktez povazuji za normalni, je treba pocitat s tim, ze naprosta vetsina lidi vi o pocitaci pouze to, kde se to zapina a jak se klika na ikony, coz je ale presne to co potrebuji ke sve praci. Od reseni problemu maji podporu, u pocitacu jsou to ajtaci a tady je to tohle forum.

Co se tyce prvniho dotazu, me pripada ze se jedna o zastupny problem, ze o tu tlacitko zase tak nejde.

Nema cenu se hadat, i kdyz ona je to asi nejaka specialita ceske spolecnosti se neustale hadat o ptakovinach. Klasickym prikladem je politicka scena, kde mame desitky politickych stran, kde nejvetsim problemem spoluprace jsou osobni antipatie.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 24 kvě 2013 10:48, celkem upraveno 1 x.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Přesunutí sms do nového android telefonu
    od Petr98 » 21 říj 2023 16:10 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1816
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    21 říj 2023 21:45
  • WIN 10 přesunutí složek users na jiný disk
    od Richard_ZZR » 10 úno 2024 11:30 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    841
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    10 úno 2024 13:26
  • Lenovo G510 problém tlačítka power
    od Bary-Jan » 30 pro 2023 15:28 » v Problémy s hardwarem
    6
    775
    od Bary-Jan Zobrazit poslední příspěvek
    31 pro 2023 18:47
  • Jak na joystitku předefinovat tlačítka a jak ho zprovoznit v různých hrách
    od Speed_dead » 24 bře 2024 11:25 » v Vše ostatní (hw)
    3
    814
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    25 bře 2024 07:15
  • Novy PC se zapne hned po privodu energie bez tlacitka power on Příloha(y)
    od Dizzy66 » 11 kvě 2023 11:34 » v Problémy s hardwarem
    8
    1541
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    24 kvě 2023 09:22

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host