Je zde dostatek moderátorů? Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod guest » 17 čer 2013 19:59

Já vím, ale nekopejte do mne, je to naprosto relevantní otázka.

Dle mého názoru není. Jediní moderátoři kteří se tomu věnují jsou mmmartin a memphisto. Ti ostatní sem víceméně zabloudí a je to škoda, je třeba to udržovat.

Stačí se na tu stránku párkrát denně podívat a je vidět ten binec. Konec hlášení.

//Ano, jistžě někdo namítne, že to není moje věc - no malinko ano. Moderátora fakt dělat nechci, to si ušetřete!//

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod Ltb » 17 čer 2013 21:29

Dobrých moderátorů není nikdy dost ;-) Podívám-li se do moderátorského logu (historie akcí modů), tak je vidět, že to není jen o těch 2 jménech, která jsi zmínil. Ale je pravda, že u některých moderátorů je aktivita občas menší, než bychom si přáli. Mají i jiné "povinnosti", než je naše fórum, to je myslím nutné respektovat...

O nějaké nové posile se dá uvažovat, konkrétní jména/osoby bychom jako vždy probrali mezi sebou v moderátorské sekci.

//EDIT: dopředu píši, že pokud se bude toto téma ubírat špatným směrem, bude uzamknuto.

Uživatelský avatar
unnamedic
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 313
Registrován: leden 11
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod unnamedic » 17 čer 2013 21:35

Já bych řek že i ŽBeky a Karlos se tomu dost věnují, ale moje věc to taky není :D A když se podíváš i po jiných forech tak i tam je větěinou tak cca 10 moderátoru a stačí to, a tady se nemusí aspon moderátoři tak hodně zabývat věcma co kam patří atd, spíše chovaním jinych uživatelu tím samozřejmě naraýím i na sebe občas mi taky ta huba ujede... Buzd rád že nedeláš jako ja moderátora na zakazaném foru třidit filmy podle kvality není žádna prdel :D sry za chyby su napitý.
Základní Deska: GIGABYTE GA​-990FXA​-UD3 Revize 1.0
Ram: Kingsto​n Value 4GB DDR3 1333 - 2x
Procesor: AMD Phenom II X4 955 Black Editio​n
Grafická Karta: Asus EAH 5770 Cu core 1024 GDDR5,128 Ram
Pevný Disk: Seagate Barracuda 7200.12 - 500GB
Zdroj: Fortron Black Power 550W

Uživatelský avatar
divine
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2788
Registrován: červenec 12
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod divine » 17 čer 2013 21:45

Na zdravi. Ale ano, jeden nebo 2 moderatori by se hodili. Chapu, ze moderatori maji i svoji praci a jednoduse nemuzou stihat.
Pokud píši bez diakritiky, tak jsem na mobilu!

Návod na základní diagnostiku počítače

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod Marfy » 17 čer 2013 22:03

Jsem tu skoro každý den.To,že nic neradím nebo podobně je způsobeno tím,že si kolikrát jen přečtu příspěvěk a pokud někdo třeba nahodí dobrou sestavu,tak se k tomu již nepotřebuji vyjadřovat,takže nic nepíšu.
Navíc je sezona motorek,takže vyjíždím.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod guest » 17 čer 2013 22:06

Určitě nechci aby se to ubíralo jiným směrem. Ale buďto moderuji, anebo ne. Pokud nemám čas je přece možné mne vyměnit za jiného který si ty "povinnosti" nějak rozdělí a ohlídá.

Přijde mi přinejmenším hloupé, když je to všechno zaneřáděné hloupými dotazy a nikdo to neřeší. Jenom mmmartin a memphisto.

Možná jsem blbej, ale když jsem moderátor pak moderuji.

To Marfy, předeběhl si mne, ale to není moderátorství.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod Žbeky » 17 čer 2013 22:25

K počtu se vyjadřovat nebudu. Ltb se myslím vyjádřil dost jasně

Zajímalo by mě ale, podle čeho soudíš, kdo moderuje a kdo ne. Moderovat totiž jde i bez toho, aby se člověk někde stále podepisoval nebo psal barevně. K tomu máme moderátorský panel, kde je vidět kdo, co a kdy dělal. A jen pro zajímavost z dnešních 21 moderátorských zásahů patří 11 mně. Tím nechci poukazovat na sebe, ale na to, že moderování lze dělat i tak, že lidé ani zásah nepostřehnou, přesto není pouze kosmetický ;) Samozřejmě někdo má času víc, někdo míň, někdo raději poradí než řeší administrativní věci atd.

Stačí se na tu stránku párkrát denně podívat a je vidět ten binec. Konec hlášení.

K tomuto lze jen zopakovat, že není nic jednoduššího než "ten binec" nahlásit, ať to má moderátor na očích a může to hned řešit bez hledání problémů. To už jsem tu ale psal mnohokrát, pořád se ale nic nemění. Konkrétně třeba ty tu jsi dost často, vidíš ty prohřešky, ale nahlásíš tak jeden za měsíc. Raději místo toho pak založíš téma o počtu moderátorů.
Přirovnal bych to k situaci nadávání na strážníky-pochůzkáře, že mají malou efektivitu, přitom je denně tolik přestupků. No jo, ty je ale nikdy nezavoláš na místo činu
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
pulsik
člen BSOD týmu
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1654
Registrován: červen 13
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod pulsik » 17 čer 2013 22:31

Hezky napsaný Žbeky :-)

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Je zde dostatek moderátorů?  Vyřešeno

Příspěvekod Ltb » 17 čer 2013 22:50

Téma v rámci zachování klidu ve fóru uzamykám. Kvality jednotlivých moderátorů není nic, co bych chtěl, aby bylo probíráno veřejně. Nestojím o žádné hádky...rád si tyto věci s každým proberu v soukromí, díky za pochopení a za respektování zámku.

P.S. Co se počtu moderátorů týče, každé fórum to má podle svého. Někde jsou moderátoři lokální a jsou jich tam desítky...někde jsou moderátoři globální a je jich tam méně. My jsme spíše ten druhý případ. Případné další dotazy jsem ochoten zodpovědět přes SZ.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Je zde dostatek moderátorů?

Příspěvekod memphisto » 17 čer 2013 22:54

S mou aktivitou to posledních par dni také není valné... Stěhují se jsem bez netu a zabrousim sem jen přes Tapatalk, ale tam nejsou všechny moderatorske funkce a taky to není na čisté prohlížení ale spíše náhledy. Zařizuje se teď net, tak doufám, ze se tu dostanu už více...

Jak psal ltb a ostatní. Ty nevidíš logy se zásahy moderátorů. Tam je jasné vidět i aktivita druhých, ale bohužel není tak vidět jako když ti ja napisu SZ :-)


Sent from my iPad using Tapatalk
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti