60 aktuálních témat - HJT Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

60 aktuálních témat - HJT  Vyřešeno

Příspěvekod Arha » 29 zář 2013 10:23

Dobrý den,

mám v hlavě již delší dobu jeden návrh. Jde o 60 aktuálních témat. Jelikož se přihlašuji na forum docela často a sleduji nejčastěji právě těch 60 aktuálních témat, docela mne štve, když je na jedné stránce 3/4 témat jen z HJT, kterému zde rozumí jen pár jedinců. Ostatní témata, která obsahují jiné dotazy než log z HJT, (ať už je to rada se hrou, HW, SW atp.) pak zapadají do "zapomnění".

Můj návrh spočíva v tom, že by se povolila viditelnost témat s logem z HJT jen těm jedincům, kteří na to jsou specializováni. Samozřejmě netuším, jak by to bylo náročné.

Je to jen návrh, tak mne prosím neukamenujte!
Děkuji :)
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 60 aktuálních témat - HJT

Příspěvekod ITCrowd » 29 zář 2013 10:34

Logy z HJT tu mají jednu z největších důležitostí, rozhodně větší, než stupidní dotazy ke hrám. Žádné téma neupadá v zapomnění, když už se octne na 4. straně, tak ho převezme někdo ze starších jako já, nebo BS a odpoví neutrálně s tím, že někdo zkušenější si dotaz převezme. Kdybys sem chodil docela často, jak píšeš a sledoval jak to tu chodí, pak bys to věděl. Kromě toho, pokud na nějaké téma přispěješ, pak se ti toto téma vždy zobrazí ve vlastních příspěvcích i s označením, pokud se objeví příspěvek nový.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 60 aktuálních témat - HJT

Příspěvekod Arha » 29 zář 2013 10:41

Já přece nehaním důležitost těchto témat. Jen se stává, že se ocitnu na foru a vidím témata, v kterých nemohu poradit a ani v nich nenajdu radu.. Mezi nimi občas nějaké, kde mohu. Co se týká důležitosti, pro někoho je důležžité dostat odpověď na dotaz o hře, jinému na log z HJT. Říkám, byl to návrh, ne rozkaz :-)
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 60 aktuálních témat - HJT

Příspěvekod Žbeky » 29 zář 2013 10:47

S trochou vlastni snahy tomu muzes predejit. Staci si zobrazit sekci HJT, oznacit vsechna temata jako prectena a pak si nechat zobrazit jen neprectena temata

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 4
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: 60 aktuálních témat - HJT

Příspěvekod Ltb » 29 zář 2013 11:09

Diky za navrh, krome osob specializovanych na hjt by to jeste museli byt samotni autori, kteri hjt potrebuji v top xx videt. Technicky by to bylo dost tezko resitelne.

Pokud nekoho HJT v top xx obtezuje, je zde moznost pozadat o clenstvi ve skupine 'no hjt', mrkni do skupin... Pro cleny teto skupiny pak prestane hjt sekce existovat ;-)

zdravi

-Ltb-

Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 60 aktuálních témat - HJT

Příspěvekod Arha » 29 zář 2013 11:13

Děkuji za odpověď!
Zamykám :)
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host