Promazávání příspěvků - obecně Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Promazávání příspěvků - obecně  Vyřešeno

Příspěvekod Ltb » 27 led 2014 19:51

Dotaz je položen na vedení fóra, zde tedy zamykám a dodatečně připojím i podrobnou odpověď na původní dotaz BS.

Veškerý OT bez milosti promažu. Nevím proč se poslední dobou stává ze sekce "Připomínky k fóru" oblíbené místo spammerů...

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Promazávání příspěvků - obecně

Příspěvekod Ltb » 27 led 2014 20:22

Blue Spirit píše:Poslední dobou se často stává, že moderátor "promázne" příspěvky s odůvodněním, že toto či ono tazatele nezajímá.

Nechci polemizovat o tom, co moderátor může, nebo nemůže - to je mi celkem jasné, jenom mi nějak nedochází, jak moderátor ví z čeho a co si tazatel vezme.
Já bych to opravdu nechal na tom tazateli.

Druhá věc které nerozumím je to, že když ltb uzamkne téma, pak si ho moderátor otevře a dopíše svůj příspěvek aniž by se předchozí pisatel mohl nějak bránit.

Tady bych našel několik příkladů, ale jeden za všechny je ten od Žbekyho a jeho trapné ankety. Také byla uzavřena, ale on si tam klidně názor dopsal.


Moderátor je ve fóru od toho, aby moderoval diskuzi dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Chápu, že se jeho zásah nemusí líbit všem a ani to při počtu uživateů, kteří sem denně chodí, nejde. Pokud máte kdokoliv nějaký konkrétní příklad špatného zásahu moderátora, zašlete mi informaci do SZ. Pokud se bude opravdu jednat o špatný zásah moderátora, rád s ním celou věc proberu a dohodneme se do budoucna na jiném postupu. Pokud se téma ubírá jiným směrem než tím, které by vyplývalo z původního dotazu tazatele, jedná se o OT a ty každé pořádné fórum prostě maže... Pokud bude fórum plné OT, nikdo se v něm nevyzná...krásným příkladem budiž tohle téma. Než jsem se dostal k odpovědi, musel jsem ho promazat a očistit od OT - odpovědí bych zabral býval cca 5 minut. Bohužel jsem dalších asi 7 minut muset mazat OT!?

Moderátoři mohou vkládat odpovědi i do uzamknutých témat.

A k tomu příkladu...opravdu bylo zapotřebí psát to slovo "trapné"? Mně spíš přijde trapné Žbekyho pořád v tomto světle zmiňovat. Příště smažu i tohle - opravdu zde nechci veřejně probírat to, že někdo nemá rád toho či onoho moderátora... :wtf:

Zámek v tomto tématu prosím respektuj - nezakládej další, děkuji.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Reklamy uvnitř příspěvků Příloha(y)
    od Grander » 01 dub 2024 23:33 » v PC-HELP - připomínky k fóru
    8
    2744
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    15 dub 2024 21:47

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti