Žádost o smazání tématu Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

stracenyhonza
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Žádost o smazání tématu

Příspěvekod stracenyhonza » 29 led 2014 21:04

Dobrý večer,
omlouvám se že to píši i zde, ale psal jsem na email ltb@pc-help.cz a z něho mi nepřišla odpověď.
Bych to chtěl napsat i sem.

Žádám o smazání tématu Zpráva pro hlavního admina, protože je to poměrně dlouho co jsem byl takto nevychovaný a již jsem se poučil. Ale zpět k věci, nyní sháním praxi a věřte že i když není problém ji sehnat, ale pokud si vyjedou moji emailovou adresu a jako první je navede k tomu tématu tak je mi poměrně trapně. Napadlo mě změnit emailovou adresu, ale jelikož jsem ji všude porozdával a hlavně na ni mám licence zaplacené tak bych touto cestou Vás požádal o udělení vyjímky a smazání daného tématu. Velmi by jste mi pomohli.

Věřím v tom že tu bude vlna kritky, a počítám s tím že by téma nemuselo být smazáno (což by mi bylo líto), ale již neovlivním jak jsem se choval v dětství.

Dále bych se chtěl omluvit všem uraženým osobám jakou jsou Ltb, Romaine, Žbeky, samotarrk, Myloš ale hlavně velká omluva patří moderátoru memphisto se kterým jsem si ze začátku psal, a pak když jsem začal psát toto téma tak se mě snažil uklidnit a pak se obrátil proti mě - což mu samozdřejmě nevyčítám.

Opravdu je mi hamba číst takové téma, proto opět prosím zda-li by se téma nedalo smazat.

Děkuji,
l564

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod Žbeky » 29 led 2014 21:33

Sice mi za to asi budeš chtít vrazit, ale i Myloš jsme to říkali a tys nám nevěřil. Ony ty boží mlýny asi fakt melou ;)

Osobně nejsem proti smazání. Zaslouženou lekci jsi dostal a snad sis z toho (nejen ty) vzal ponaučení.

P.S. Na ten mail ti asi nikdo neodpoví, protože pokud si dobře pamatuju, na tvou adresu je dán blokovací filtr poté, co jsi po BANu dokázal psát i 5 mailů denně
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10896
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod zeus » 29 led 2014 21:50

Ja tam zadnou e-mailovou adresu nevidim, tak proc to mazat? Alespon jsem se po pernem dnu pobavil.
//Aha, podpisy a avatary mam vyple. Takze ano, staci upravit podpis.
Naposledy upravil(a) zeus dne 29 led 2014 21:58, celkem upraveno 1 x.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod Žbeky » 29 led 2014 21:53

zeus: Jsou v podpise. Ono by teda vlastně stačilo odstranit podpis
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

stracenyhonza
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod stracenyhonza » 29 led 2014 21:57

Žbeky, dříve jsem tomu nevěřil a nyní když se ucházím o praxi později možná i o stálé místo v IT struktuře, tak je mi opravdu trapně když si nějaký člověk který má nyní vést praxi rozklikne na google email a hned ho praští ty nadávky, co jsem psal. Je vidět že svět je malý a nyní jsem se opravdu již ze svého špatného poučil.
zeusi, emailová adresa je uvedena myslím jak v příspěvku tak hlavně je nastavena v podpisu u jména test123. Jsem rád, že jsi se pobavil, ale věř že kdybys byl v mé kůži tak by ti do srandy nebylo. Představ si že se ucházíš (sice jen o praxi) a píšeš jim pod svým emailem a když si zadají email na google a praští je do očí hned mé vulgarismy tak bych se ani nedivil že by mi praxi odmítnul.
Naposledy upravil(a) stracenyhonza dne 29 led 2014 22:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Babis
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1885
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod Babis » 29 led 2014 21:59

No já bych to dál nerozváděl. I tvoje gramatika by je mohla odradit. Bez urážky.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod petr22 » 29 led 2014 22:00

Nechci delat kverulanta, ale to ze se tady na foru neco smaze neznamena, ze to hned zmizi i z indexu Google.

stracenyhonza
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod stracenyhonza » 29 led 2014 22:03

petr22e, pokud se nemýlím tak stačí jen až Google přeindexuje robotem stávající stránky (což je 1x do měsíce) nebo bych podal ruční návrh na smazání stránky.

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod dvorakj » 29 led 2014 22:04

no tak si zaloz noveho maila:-)). jak budes pracovat, budes mit noveho kazdy rok:-)). sice nevim, o co jde, ale neres to a zrid si novy email, stary zrus

Uživatelský avatar
CZechBoY
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8813
Registrován: srpen 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod CZechBoY » 29 led 2014 22:06

Google indexuje klidně i několikrát za den.
PHP, Nette, MySQL, C#, TypeScript, Python
IntelliJ Idea, Docker, Opera browser, Linux Mint
iPhone XS
Raspberry PI 3 (KODI, Raspbian)
XBox One S, PS 4, nVidia GeForce NOW

Uživatelský avatar
Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7032
Registrován: květen 10
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod Clorky » 29 led 2014 22:06

O tomhle jsem ani nevěděl :-). To je opravdu radost číst.
Nemohu soudit, ale myslím si, že každému by časem mělo být odpuštěno. Není důvod odpouštět zcela, ale smáznout nějaké téma, které může někoho dosti ovlivnit časem ano. Neříkám uvítat jej s otevřenou náručí, ale vyhovět mu alespoň v něčem.

Každý byl jednou menší a méně rozumný.

Každopádně Google to v indexu mít bude, ale jen chvíli.

stracenyhonza
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: leden 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Žádost o smazání tématu

Příspěvekod stracenyhonza » 29 led 2014 22:07

dvorakj, přesně to bych udělal ale je tu problém že mám 3 zakoupené licence které se vazájí na email, a podopora byla tak ochotná že jejich odpověď zněla: Email pod kterým již je licence nelze změnit! Omlouváme se. Proto ho nemohu smazat, jinak bych to udělal ihned.


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host