Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Jaký na to máte názor?

Chci to.
38
79%
Nechci to.
10
21%
 
Celkem hlasů: 48

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod Myloš » 21 úno 2014 12:25

zeus píše:Panove, na to je tu skupina 'Registrovaní_no_hjt', jejiz jsem clenem a do HJT sekce se nedostanu ani pres primy link. Chapu ale, ze pro moderatora fora toto nemusi byt zadouci.

O té skupině vím, ale takhle to nechci. Nepotřebuji se zbavit HJT (ani žádné jiné) – chci mít možnost se do nich dostat přímo, když budu sám potřebovat kontrolu logu, když do té sekce budu přesouvat téma, které tam patří a bylo založené mimo… jen z ní nepotřebuji sledovat nové příspěvky, které mi v TOP „zaclánějí“.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10918
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod zeus » 21 úno 2014 12:27

tux píše:To je sice pravda, taky jsem členem, ale co když potom máš problém a potřebuješ poradit? Tak musíš otravovat Ltb aby tě z tej sekce vyřadil, ty sis vyřešil svý problémy, a pak zase otravovat aby tě tam zařadil.

Netreba, od toho tu mame i sekci 'Viry, antiviry, firewally...' - ostatne byla doporucovana i v minule diskuzi na podobne tema.

Misto Top60 pouzivam 'Zobrazit neprectene prispevky', prijde mi to sikovnejsi. A pro nezajimave sekce 'Oznacit vsechna temata jako prectena'.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod tux » 21 úno 2014 12:33

Jo, ale potom budu mít zase zaprasený TOP60 hjt tématama z Viry, antiviry, firewally.

Shodneme se na tom že každej má svůj názor, jeden by to uvítal a říká jak by to bylo skvělý, druhej to nepotřebuje a říká jak je to zbytečný.
Mě na tom ani nezáleží, buď to nebude a nebudu to používat, nebo to bude a budu to používat. Ale že bych bez toho nemohl žít, to fakt ne. Já jsem rád že tu máme konečně dynamickej prosilver, a jsem na pár let spokojenej :-D
Just Fucking Google It!

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10918
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod zeus » 21 úno 2014 12:43

tux píše:Jo, ale potom budu mít zase zaprasený TOP60 hjt tématama z Viry, antiviry, firewally.
Shodneme se na tom že každej má svůj názor...

Zase tolik nas v te skupine neni, takze zadne 'praseni' nehrozi. Kdy jsi naposledy neco kontroloval?
Shodneme, ale ja pouzivam xProDark ;)

Myloš píše:O té skupině vím, ale takhle to nechci.

Viz.
Chapu ale, ze pro moderatora fora toto nemusi byt zadouci.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod Ltb » 21 úno 2014 13:01

tux píše:Ltb: Nepočítal jsem s tím že samotný TOP60 je mod, myslel jsem že je to interní funkce phpBB, v tom případě by to mohlo bejt těžší než jsem čekal.

Maxard99: Co myslíš? PC-Help není žádná firma, jsou to jen stránky který vydělávaj na reklamě a na darech uživatelů. Možnost zaplatit si za tohle programátora je nereálná.


Ano, o zobrazení TOPxx se stará MOD, phpBB v základu nic takového nemá. A úprava MODu svépomocí není jenom o penězích (ikdyž máš pravdu v tom, že profi programátora si těžko můžeme dlouhodobě dovolit), je to rovněž i o možnosti snadného upgradu na vyšší verze phpBB.

Ve fóru máme instalovaných přes 20 různých MODů a i přesto ho jsme schopni poměrně snadno aktualizovat na nejnovější phpBB verzi. Jsem přesvědčený, že je to hlavně díky tomu, že se striktně držíme pravidla "žádný kód svépomocí neupravovat". Veškeré úpravy pocházejí od tvůrců MODů (kteří většinou vědí co dělají)...naprosté minimum pak od nás - většinou jen změny kosmetického rázu. Díky tomu, že do kódu fóra zasahujeme minimálně, je PC-HELP stabilnější a bezpečnější.

Volba co vidět v TOPxx je už dnes možná, nicméně na úrovni fóra....jak jsem psal dříve, spojím se s autorem modu a položím dotaz. Pokud by byl ochoten tohle vyvinout, mohli bychom aplikovat i u nás.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dobrý nápad od TUXE

Příspěvekod Myloš » 25 úno 2014 10:23

Blue Spirit píše:Posunou se o řádek nebo dva níže je složité?

Kdyby jen o řádek – často dojde k něčemu takovému:
PCH-HJT.png
V takovém případě je pro mě výpis TOP 15 úplně zbytečný, bezcenný.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod guest » 25 úno 2014 10:31

Tak ano, je to věc každého z nás. Já třeba koukám a čtu i HjT, něco se tam naučím, vidím jak a které programy se v současné době používají a také občas někdo neví ani podle návodu jak ten log vygenerovat. Když mu v tom poradím, ušetřím mu často i několik hodin čekání.

Mne do jisté míry zajímají všechna témata, vyjma kancelářských balíků.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod guest » 01 bře 2014 19:24

Miloši, když si to takto ořízneš, jak můžeš vykonávat funkci moderátora? To jako že budeš moderovat něco, něco co vidíš a co vidět chceš?

Uživatelský avatar
Orcus
člen Security týmu
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10645
Registrován: duben 10
Bydliště: Okolo rostou 3 růže =o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod Orcus » 01 bře 2014 19:45

Myloš si ořízne jen HJT sekci, kterou si víceméně s jarem moderujeme sami. Co se týká funkce filtrování, určitě jí ocení vícero lidí, chápu, že příjit večer na fórum a vidět tam oranžovýho nebo zelenýho hada člověka moc nepotěší. :smile:
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí. :fire:



Log z HJT vkládejte do HJT sekce. Je-li moc dlouhý, rozděl jej do více zpráv.

Pár rad k bezpečnosti PC.

Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto, jaro3 a Diallix

Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše fórum.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod X » 01 bře 2014 22:18

Mělo by to jít už nyní vhodným formátováním v hledání, kde již také nyní můžete definovat filtr sekcí, skloubit to s mým: http://www.pc-help.cz/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=topics&search_id=unsolved_topics&start=0 - na to skočit máte možnost z mého podpisu, kde máte můj TOP50 vysoce přesahující hranice úvodního TOPu. To celé pak pověsit na tlačítko, navíc by tam musela být možnost volby té vlastní filtrace (definice) sekcí.

http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=93&t=43183&p=290575
Naposledy upravil(a) X dne 01 bře 2014 22:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod Myloš » 01 bře 2014 22:33

Blue Spirit píše:Miloši, když si to takto ořízneš, jak můžeš vykonávat funkci moderátora? To jako že budeš moderovat něco, něco co vidíš a co vidět chceš?

Přesně jak to napsal Orcus – pokud jde o sekci HJT, jsou s Jarem soběstační.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Možnost volby fór zobrazených v TOPxx

Příspěvekod X » 02 bře 2014 02:05

TOP50*20 s filtrem:
Viry, antiviry, firewally… = fid[]=47


Dáno do code kvůli problému s []

Kód: Vybrat vše

http://www.pc-help.cz/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=topics&fid[]=47&search_id=unsolved_topics&start=0


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Možnosť zrýchlenia downloadu
    od krakenus600 » 23 črc 2023 18:11 » v Sítě - hardware
    5
    1401
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    24 črc 2023 07:11

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 3 hosti