Oficiální poděkování Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Oficiální poděkování

Příspěvekod guest » 01 bře 2014 15:04

Já vím že zase někoho pobouřím "hloupou" otázkou, ale ve svém věku už se nezměním.

Máme tady žlutou, možná i červenou kartu, anebo i ban. To jsou taková negativní "poděkování", ale máme tady poděkování šikovným a pracovitým uživatelům? Jestli ano, nevím o něm.

Co mne k otázce přivedlo. To už mne napadlo dříve, ale dnes se to zase oživilo. Hledal jsem jednu maličkost v FAQ a projížděl nápovědu kterou před lety napsal Jenda Pašek. Kdo měl "sílu" to pročíst, protože je to docela obsáhlé a co informací se týče, pak i vyčerpávající, mě dá za pravdu že je to výborně zpracované.

Nevím, nejsem si vědom zda Jenda nějakou office pochvalu dostal, ale jistě by si ji zasloužil. Třeba "Honzo díky, dostáváš triko s logem PC-Help".

Ale myslím to obecně, takových borců je tu více, namátkou jaro3, MiliNess, mmartin ad.

Předem děkuji za odpověď!

Reklama
Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod wattmetr » 01 bře 2014 15:09

Je pravda, že admin + moderátoři už dají dohromady docela slušnou a objektivní "komisi", která by občas dlouhodobě aktivním a pro fórum přínosným členům takovou "pochvalu" ve smyslu návrhu BS udělila, třeba i jako "protiváhu" těm žlutým a červeným kartám.
Tedy s návrhem BS docela souhlasím.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod guest » 01 bře 2014 15:21

Já snad ani nemyslím "dlouhodobým" spíše nějak více zasloužilým a to třeba Honza Pašek je, protože odvedl kus velké a pěkné práce v tom Návodu. Stejně jako jaro3, ráno zapnu PC a už ho vidím v mnoha příspěvcích, jak řeší logy.
Tady je opravdový kus práce vidět. A já si fakt myslím, že to poděkování je na místě.

Já malinko odbočím, ale nechápejte to špatně. Moje přítelkyně bydlí v Salzburgu; a ta když viděla že ráno sedám k PC a k PC-Help a něco píšu jenom kroutila hlavou.
Neumí pochopit že v ČR jsou fóra, kde v podstatě jeden radí druhému a zdarma. Oni tam jenom zavolají servis a laciné to na naše poměry, vlastně ani na jejich není.

Proto si myslím, že to poděkování by být mělo!

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod mmmartin » 01 bře 2014 16:02

wattmetr píše:Je pravda, že admin + moderátoři už dají dohromady docela slušnou a objektivní "komisi", ....

Kdyby komise hlasovala maximálně jednou / dvakrát do roka, neměl bych asi problém se hlasování zúčastnit. Pokud by ale měl výběr oceněného probíhat formou všelidového referenda, jsem zcela zásadně proti.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod wattmetr » 01 bře 2014 16:05

Na fóru nemá všelidové referendum co dělat. Jen bych se případně přimlouval za tu "komisi" tak 4x do roka - 1x za čtvrtletí.
Jinak jsi mě trochu nepochopil - ta komise je admin + moderátoři :P :P .
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod guest » 01 bře 2014 16:11

Všelidové referendum je pitomost!

Nedělejte z toho prosím bramboračku, nebo zase bude důvod to zamknout.

Snad je tu někdo, kdo tu práci vidí a umí i ohodnotit! /...i když?/

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod ITCrowd » 01 bře 2014 16:14

Já si nestěžuju. Mě třeba ltb za články veřejně poděkuje. A děkovat za rady mají především tazatelé.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod beather » 01 bře 2014 16:15

ITCrowd píše:Já si nestěžuju. Mě třeba ltb za články veřejně poděkuje. A děkovat za rady mají především tazatelé.

:thumbup:
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod wattmetr » 01 bře 2014 16:18

ITCrowd píše:Já si nestěžuju. Mě třeba ltb za články veřejně poděkuje. A děkovat za rady mají především tazatelé.

Máš pravdu, jen si myslím, že se tu najdou lidé, kteří by si opravdu za dlouhodobou kvalitní práci zasloužili i jakési veřejné poděkování.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod ITCrowd » 01 bře 2014 16:20

No to je jednoduché. BS má u mě za dlouholetou práci flašku a já u tebe pivo :D
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod guest » 01 bře 2014 16:22

wattmetr mne předešel. Přesně to si myslím. Je tu pár lidí kteří tomu věnují mnoho času a energie a ti by si to veřejné poděkování, ba i to triko zasloužili.

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod wattmetr » 01 bře 2014 16:23

Jo, Ty máš u mě pivo minimálně za ten HDD a já mám u Tebe pořádnou flašku za - promiň - "soustavné napadání" :lol: :lol: :lol:
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Oficiální HP produkt vs China Market?
    od ahcym » 20 pro 2023 11:57 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    736
    od ahcym Zobrazit poslední příspěvek
    20 pro 2023 18:21

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů