Oficiální poděkování Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod Žbeky » 01 bře 2014 21:53

Osobně mi to nepříjde jako dobrý nápad. Tedy ne to poděkovat rádcům, ale děkovat konkrétně

a) Všichni stálí uživatelé ví, kdo si tady uznání zaslouží a ti, co tu zavítají jednou za uherský rok stejně téma s oficiálním poděkováním číst nebudou
b) Tebou jmenovaným rádcům byla podpora ze strany Ltb několikrát vyjádřena v jejich sekcích (Moderátoři nebo Security sekce)
A hlavně za c) jak objektivně rozlišit, že se rádce angažuje natolik, aby byl jmenován? Jasně, jaro, MiliNess apod., tam je to jasné. Pak tu je ale několik uživatelů, kteří možná nejsou tolik vidět, ale jejich rady rozhodně nejsou méněcenné. Nerad bych, abychom někomu udělali radost jeho jménem na "děkovné listině" a naopak druhému ukřivdili, protože se na něj prostě zapomene.

Jako příklad na ukázku vezmu uživatele beather. Aktivně na fóru radí teprve čtvrt roku, přesto už napsal dva velmi pěkné a obsáhlé články. Co teď? Na aktivitu jara nebo Miliho nemá, ale na druhou stranu udělal víc, než mnozí za několik let. A takových lidí tu jsou i desítky.

Stejně tak jsi vzpomněl Honzu Paška. Má tu několik návodů s neuvěřitelným rozsahem, ale dnes již aktivní není. Samozřejmě to nic nemění na tom, že si poděkování zaslouží, v tom případě ale i ostatní členové, kteří jsou dnes již sice neaktivní, přesto prakticky fórum budovali. Co samotarrk, zao, mike007, Mikel, Mijaja? Do jaké historie až jít?

Podle mě si poděkování a uznání zaslouží každý, kdo si najde ve svém volném čase skulinku pro jiné, nezištně jim pomůže v nesnázích a jehož rady mají hlavu a patu, ať už se jmenuje Franta, Pepa nebo Božena ;)
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod faraon » 01 bře 2014 22:08

A co takhle jedno speciální téma "Pamětní deska"? Něco podobného jako je to o triku.
Nebo by někdo z veteránů mohl zavzpomínat a napsat článek "O fóru", kde by byl i nějaký seznam zasloužilých členů. Já bych si ho rád přečetl, jsem tu teprve tři roky a zajímalo by mě jak tohle fórum vlastně vznikalo a vyvíjelo se v počátcích.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
Andrew98
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2516
Registrován: duben 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod Andrew98 » 01 bře 2014 22:09

To je docela zajímavý nápad a bylo by to lehce uskutečnitelné.
Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Fera 2
ASUS B85-PRO GAMER
Sapphire R9 270X Toxic Boost
Kingston HyperX Savage 16GB CL9 1600Mhz
Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Intel 520 120 GB + Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
iiyama ProLite X2483HSU-B1

Uživatelský avatar
jerabina
člen Security týmu
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3647
Registrován: březen 13
Bydliště: Litoměřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod jerabina » 01 bře 2014 22:12

K nápadu faraona se přidávám. Také bych rád věděl, jak se to tady vyvíjelo v začátcích, kdo má tady na tom rozvinu zásluhu apod.
Když nevíš jak dál, přichází na řadu prostudovat manuál!
HJT návod

Pokud neodpovídám do vašich témat v sekci HJT když jsem online, tak je to jen proto, že jsem na mobilu kde je studování logů a psaní skriptů nemožné. Neberte to tedy prosím jako ignoraci.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod ITCrowd » 01 bře 2014 22:18

to farao: taky mě to napadlo. Předběhl jsi mě a souhlasím.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Oficiální poděkování

Příspěvekod beather » 02 bře 2014 02:45

taky si myslim, ze napad faraona je super

PS: dekuji moc zbeky, snazim se


Sent from my iPhone using Tapatalk
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod jaojao » 02 bře 2014 07:51

Jenom technikus,
Blue Spirit píše:....Neumí pochopit že v ČR jsou fóra, kde v podstatě jeden radí druhému a zdarma. Oni tam jenom zavolají servis a laciné to na naše poměry, vlastně ani na jejich není.....

měl jsi jí též uvědomit o tom, že pokud se díky "rádci" něco tazateli následně "vyvrbí" tak ho k odpovědnosti za radu nedostane...
Kdežto spacká-li jí něco servis tak ho požene k nápravě, anžto si nechal zaplatit a tudíš se na dotyčný úkon/opravu může vztahovat reklamace,
není-liš pravda? ;)
-----------
A viz nadpis,
dle mne tyhle dva pánové > jaro3, MiliNess < jsou Mistři :clap: - nosné pilíře, na kterých bych se nebál stavět (třeba takovou novou sekci) :-)
a jsou jistě i další, kteří nezklamou ( memphisto, karlos, Marfy, Pic, El Diablo, Damned, ......), jen je všechny záměrně neuvedu, abych se někoho náhodou nějak nedotkl...
-------------------------
Tak jsem to stihnul a teď už to můžeš klidně locknout . . . . . :banana:
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod tux » 02 bře 2014 09:02

Myslím že tohle je zbytečný. Každej kdo tu tráví nějakou dobu ví kdo je jak fóru prospěšnej.
A druhá věc.. představ si že sem zavítá nováček, koukne na seznam uživatelů, a začne otravovat soukromejma zprávama. Co by se otravoval s fórem, když může přímo kontaktovat ty "kteří něco věděj".
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod ITCrowd » 02 bře 2014 09:12

Ad druhá věc: toho bych se vůbec nebál. Mě do SZ píší normálně. A to i přesto, že mám v podpisu výrazně uvedeno, že v SZ neradím.
Naposledy upravil(a) ITCrowd dne 02 bře 2014 09:26, celkem upraveno 1 x.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Oficiální poděkování

Příspěvekod guest » 02 bře 2014 09:23

No, netušil jsem jakou to rozpoutá diskuzi. Je pravda co píše Žbeky, to rozlišování by bylo opravdu obtížné. Ale myslel jsem to dobře!

Nápad faraona vypadá dobře.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Oficiální poděkování  Vyřešeno

Příspěvekod Ltb » 02 bře 2014 14:39

V podstatě souhlasím, ale s výhradami, které zcela přesně popsal již Žbeky.

Je to jako když jde herec na pódium převzít si cenu za roli ve filmu...musí během několika desítek vteřin poděkovat všem lidem, díky kterým té ceny dosáhnul a je téměř jisté, že mnoho klíčových lidí nezmíní...ať už z nedostatku času nebo prostě proto, že si na ně zrovna nevzpomněl. Tak třeba už jen tohle téma, zmínili jste tu mnoho jmen, nicméně další spousta tu chybí..co třeba d1amond, Marfy, El Diablo...nebo úplně z počátků Miras, fredik, Baron Prášil atd. atd. Prostě děkovat veřejně a jmenovitě je tenký led... Není to tak, že bychom si odhodlání a nasazení "našich" rádců nevážili, naopak...říkám to pokaždé, bez jejich pomoci a pomoci ostatních by fórum nebylo fórem.

Nicméně to co píše faraon by smysl mít mohlo - tedy veřejně poděkovat v nějakém speciálním tématu zařazením na "pamětní" seznam rádců a dalších aktivních členů fóra.

Dokážu si taky představit, že čas od času provedme nějaké slosování a jednoho oceníme trikem PC-HELP nebo nějakou jinou cenou v podobné hodnotě....všem dárek bohužel dát nemůžeme (ano, až tolik máme schopných rádců a věrných uživatelů, co pomáhají ostatním.. ;-) ).

//EDIT: něco málo k historii PC-HELPu bylo popsáno zde: viewtopic.php?f=33&t=104013


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Oficiální HP produkt vs China Market?
    od ahcym » 20 pro 2023 11:57 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    722
    od ahcym Zobrazit poslední příspěvek
    20 pro 2023 18:21

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů