Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod guest » 03 srp 2014 16:43

Poměrně často dostávám SZ s žádostí o radu, ostatně asi jako všichni co mají pár hvězdiček. Nicméně přicházejí i konkrétní dotazy od nováčků, na které já neumím odpovědět a odkazuji je na Admina.

Zde je jeden z posledních:
Já mám dojem, že z admina i z moderátorů přímo čiší nechuť zabývat se jinými problémy, než těmi, které souvisí s technickým chodem fóra. Pojmy jako Spravedlnost, Objektivita, Korektní vztahy a ostatní jsou jim buď úplně cizí anebo se jimi z principu odmítají zabývat.
Ti mlaďoši, z nichž bohužel někteří nedosahují úrovní myšlení žáka první třídy ZŠ, to tady nespasí. Naopak zanedbáváním jejich usměrňování dochází k prohlubování znechucení některých dlouholetých členů a kvalitních rádců, kteří na činnost ve fóru rezignují.

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod mmmartin » 03 srp 2014 17:27

Je to jenom jeho dojem, z pozice moderátora můžu prohlásit, že je to dojem mylný. A jen tak mimochodem: opravdu si myslíš, že tímto tématem jsi přispěl k zklidnění situace?
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod guest » 03 srp 2014 17:39

No já to zatím nehodnotím, nicméně jsem tu před lety měl zanedbatelný konflikt se Žbekym a ten mi na otázku proč se na mne zlobí odpověděl doslova "chemie funguje i přes dráty".

Tenkrát jsem nevěděl, zda je to smutná nebo veselá odpověď.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod ITCrowd » 03 srp 2014 17:58

To mi připadá jako ukřivděný názor od wattmetra.
Nicméně:
Všichni, co jsou ze starší doby zvyklí, že kecat do všeho může kdokoli, kdo má díru do ... ať si laskavě zvyknou na to, že se situace změnila. Kdo byl někdy admin, a to kdekoli mi dá jasně za pravdu že:
1. Rozhodnutí admina je vždy správné
2. Pokud by správné nebylo, platí bod 1.
Co se týče "mlaďochů", myslím, že ti co umí a chtějí pomoci zde zůstávají. Ti co neumí postupně odpadnou. Pokud přirozenému výběru nechávají admin a modi volnou cestu, je to tak v pořádku. Pokud by do toho zasahovali, je to taky v pořádku.
A pokud to někdo nemůže překousnout, nechť se odebere jinam.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod Pic » 03 srp 2014 18:39

Nevím co tímto myslíš,
[quote]Pojmy jako Spravedlnost, Objektivita, Korektní vztahy a ostatní jsou jim buď úplně cizí anebo se jimi z principu odmítají zabývat.[quote]
ale pokud jsi to ještě nezjistil, toto je technické fórum.
Pro témata, která uvádíš jsou na netu další fóra. Pokud máš na mysli na př. spravedlnost podle Tvých představ, tak tady platí docela jasná pravidla, která si má každý přečíst a také je dodržovat. Pravidla platí všude ve společnosti a tak třeba ve hře mariáš a když je nebudeš dodržovat, tak zaplatíš rundu, nebo pokud bude mezi hráči pruďas dostaneš "přes držku". Toto fórum se vždy vyznačovalo korektními vztahy a pamětníci mi potvrdí, že zde nikdo druhým nenadával, neurážel je, radil věcně a nespamoval, natož diskutoval úplně mimo téma v cizím topicu. Bohužel si noví návštěvníci a s nimi i někteří starší chtějí tady léčit svoje ego. A k pojmu korektní vztahy - většina návštěvníků je dodržuje. Pod pojmem objektivita jen skrýváš své názory, které nejsou v souladu s náplní tohoto fóra a navíc se snažíš zaštítit, jak píšeš, údajnými nespokojenci, jež Ti píší SZ. Stavíš se do role mluvčího nespokojených. Když se mi někde nelíbí, jak vyplývá z textu Tvého příspěvku, tak tam nelezu. Spokojenost drtivé většiny návštěvníků ovšem odpovídá něčemu jinému, než a čem hovoříš. Můj příspěvek se Ti nebude asi zamlouvat, ale je to můj názor.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod Žbeky » 03 srp 2014 21:10

Toto je jedno z dalších témat "jedna paní povídala", které absolutně nic nevyřeší. Pokud má někdo s naší činností problém, nechť napíše Ltb soukromovu zprávu s KONKRÉTNÍM případem našeho selhání. Výroky, jakože jsme nespravedliví, neobjektivní, či snad podporujeme vzájemnou zášť mezi uživateli je třeba něčím podložit a ne plácnout do vzduchu a čekat, jak zareagujeme.

Fórum je soukromým majetkem Ltb a je jen na něm, jak s ním naloží. Pokud by ale dělal principiálně něco špatně, fórum by nefungovalo takovou dobu a už vůbec ne v takové podobě. Vzhledem k tomu, kolik se tu za den vystřídá lidí samozřejmě nelze počítat s tím, že bychom se zavděčili všem. Každá akce s sebou nese reakci a málo kdy lze vyhovět oběma stranám. Je přirozené, že se pak jedna strana cítí poškozená, protože věci nedopadly v její prospěch. Nedává jí to ale právo tady rozhlašovat polopravdy či úplné lži.

Za sebe přiznám, že se odmítám zabývat pojmy "Spravedlnost, Objektivita a Korektní vztahy" s někým, s kým jsem se na to téma bavil už 5x a vždy si ten člověk akorát mlel svou pravdu a začal se hádat. Na spočítání takových lidí mi tu stačí prsty jedné ruky. S ostatními si o tom klidně podebatuju, ale ti dosud nikdy neměli potřebu mi napsat. Čím to asi bude? (Řečnická otázka, není třeba reagovat)

Zakončil bych to přirovnáním, že moderátoři jsou jako policie - dohlíží na dodržování pravidel a pořádku. Stejně jako policie nejsme neomylní a ani všudypřítomní, ale dělám vše pro to, aby se bezúhonný člověk cítil dobře. A pokud je někdo chycen při činu a začne místo spolupráce vyřvávat a napadat nás, nemůže čekat zacházení jak v rukavičkách...
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod wattmetr » 03 srp 2014 21:13

ITCrowd píše:To mi připadá jako ukřivděný názor od wattmetra.

Laskavě si mě přestaň brát neustále do úst.

K věci: S tímto problémem nemám nic společného a mrzí mě, že jsem rozpoutal svými dotazy vlnu dalších dotazů, se kterými jsem neoprávněně spojován. Přesto si myslím, že na názoru, který zde Blue Spirit citoval, něco je a stojí za zamyšlení. Nic mi do toho však není a dále se k tomu nebudu vyjadřovat, nemám to zapotřebí.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

DeNNI85
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1580
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod DeNNI85 » 03 srp 2014 21:38

Myslim, ze ..............

//Ltb: cenzurováno...buď tak laskav a neurážej ostatní členy fóra, na takové názory tu opravdu není nikdo zvědavý, je úplně jedno, jestli slušným či neslušným způsobem...
Intel i3 6320, Gigabyte GA-Z170 Gaming K3, NZXT Kraken X31, 8GB DDR4 Crucial 2666MHz, Eurocase ECO+90 700w, MSI GTX1060 6GB OCV1, 1TB WD raid edition, monitor BenQ 24" FullHD LED

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod mmmartin » 03 srp 2014 22:14

DeNNI85: Tvoje označení pisatele je na hranici žluté karty.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

DeNNI85
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1580
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod DeNNI85 » 03 srp 2014 22:18

Jojo, tady se davaji zlute karty i za to, kdyz napises nejake tema a admin ti ho zamkne protoze je dle nej nezajimave. Uz jsem si zvykn :-)

Jen jsem vyjadril svuj nazor, myslim ze celkem slusnym zpusobem.
Intel i3 6320, Gigabyte GA-Z170 Gaming K3, NZXT Kraken X31, 8GB DDR4 Crucial 2666MHz, Eurocase ECO+90 700w, MSI GTX1060 6GB OCV1, 1TB WD raid edition, monitor BenQ 24" FullHD LED

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod Žbeky » 03 srp 2014 22:28

Tezko jsi mohl dostat zlutou za to, ze to modearator zamkl. Dostal jsi ji za zalozeni toho sameho tematu potreti, potom, co jsem ti jej 2x zamkl s tim, ze tu nebudeme mit tema o "vtipnych" aukro inzeratech a oznacovat prodejce za debily. A to se tu chces bavit v tematu o korektnich vztazich...

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

DeNNI85
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1580
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Názor který možná /ne/stojí za zamyšlení

Příspěvekod DeNNI85 » 03 srp 2014 22:34

Kdepak, napsal jsi, ze je to nezajimave tema, ktere nikomu nic neprinese. Coz dle meho neni relevantni duvod k uzamceni. Navic ma nej reagovali dalsi. Jsou tu i temata, ktera nejsou zamerena na reseni problemu nebo rady.
Intel i3 6320, Gigabyte GA-Z170 Gaming K3, NZXT Kraken X31, 8GB DDR4 Crucial 2666MHz, Eurocase ECO+90 700w, MSI GTX1060 6GB OCV1, 1TB WD raid edition, monitor BenQ 24" FullHD LED


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Názor na 49" monitor
    od Downylol » 24 lis 2023 14:17 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    888
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 21:15
  • Názor na herní sestavu
    od ashx » 27 kvě 2023 14:09 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    589
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    28 kvě 2023 10:32
  • Názor na nový notebook
    od pompeus50 » 06 dub 2023 21:37 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5
    868
    od pompeus50 Zobrazit poslední příspěvek
    07 dub 2023 15:08

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti