Moderátoři (Vyřešeno)

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 19 dub 2007 07:39

To se nám debata docela (ne)hezky rozjela :cry:
Dovolil bych si pár poznámek.
Petr.s, alespoň v debatě o modech by nebylo od věci příliš diskusi nenatahovat vkládáním X příspěvků po jedné větě (působí to dojmem "honičství mléčné dráhy"), používej tlačítko upravit. Odpovědi na víc otázek se dají v jednom příspěvku oddělit volnou řádkou, jméno toho, komu odpovídáš se dá zvýraznit tučným, či barevným písmem. Osobní antipatie by bylo vhodnější řešit formou SZ, debatě nepřispívají a navíc se v očích jiných, můžeš stát nadlouho hlupákem, byť by tvé úmysly byly sebečistější. A neměň každou chvíli svůj "identikit", je to matoucí :wink:

Všichni, Blue Spirit napsal:
Osobně si myslím, že fórum funguje bezvadně a nějaké nepatřičnosti se zde až na malé výjimky nevyskytují a případná časová tíseň moderátorů se tu nijak zvlášť neprojevuje.
Tato věta přesně vystihuje, co mám na srdci od prvního příspěvku tohoto topicu. V podstatě zde všichni fungují, jako jeden velký moderátor. Přirovnal bych to k mraveništi, nebo včelímu roji, kde má všechno svůj řád, aniž by vladař udílel pokyny a kdo se nepřizpůsobí je kolektivním vědomím umravněn, nebo v nejhorším případě vyhoštěn. Když půjdu ve svých úvahách dále, pak tři současní moderátoři, jsou ve světle tohoto poznatku povýšeni na VIP. Tak. A vlci se nažrali a kozy zůstaly celý :wink: :lol:

Je ráno, nový den. Ukončeme tuto debatu, podejme si ruce, usmějme se na sebe a pojďme radit lidem v tísni. Potřebují to...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Reklama
Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 19 dub 2007 07:52

:D Tak teda jak říká Karlos,můžeme to tu asi ukončit,jak vidím tak se v nejbližší době počet moderátorů nebude zvedat. :bigups:
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Radix » 19 dub 2007 09:14

Co kdyby to tu moderoval moderátor z nejpovolanějších - Petr Novotný.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 19 dub 2007 14:26

Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 19 dub 2007 14:34

Já myslím že Honza to pěkně shrnul a má vpodstatě pravdu.
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Damned » 19 dub 2007 19:22

Ještě Technická: Teď jsou Modi mijaja,jake a mikel. Mě nevadí,byť je neznám. Beru je tak,že to jsou kluci znalí a to jim nebudu vyvracet. Bo na to ani ně nemám
Ale znám Dášu Veškrňú,může být MóD???????????????????????


Ale ten můj příspěvek byl o zodpovědnosti,ne o gerojství
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6763
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 19 dub 2007 23:49

Diskuze na téma moderátor opravdu rozkvetla. Především mě potěšilo vyjádření se ve smyslu, že fórum vlastně moderuje většina z nás, taky mám nědy ten pocit a je to fajn.

Abych uzavřel diskuzi (vzhledem k tomu, že hned vedle běží už hlasování), přikláněl bych se k variantě "přijmout" 1-2 moderátory, kteří budou odpovídat zhruba tomu, co tu bylo napsáno Mikelem, s tímto plně souhlasím. Rozhodně ne více a asi ani více hodností. V jednoduchosti je krása, struktura Admin >> Moderátor >> Registrovaní návštěvníci fóra mi 100% vyhovuje a myslím si, že tohle funguje.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 20 dub 2007 11:05

....Ještě do toho vstoupím....

Vážení přátelé

Musím Vám bohužel sdělit pro mne dosti smutnou zprávu. I když jsem si na tohle fórum docela zvykl a jsem tu rád, nastala nepředvídaná situace. Bohužel mi pracovní vytížení a zčásti i rodinné problémy už neumožňuje, abych tady byl denně. A pokud se mi sem podaří sporadicky dostat, je naprosto nemožné jen přečíst to ohromné množství příspěvků, natož se ještě ke každému (nebo aspoň k těm pro mne zajímavým) vyjadřovat. Nechci tvrdit, že tato situace je konečná a je možné, že později se to zase otočí zpět a opět budu mezi vámi. Pro tuto chvíli je to ale dost dobře nemožné. Jsem ale rád, že je zde množství lidí, kteří mne beze zbytku nahradí. Proto se omlouvám všem, kteří (snad) čekají, že jim pomohu a všechny odkazuji na takové kapacity, jako Karlos, Baron Prášil, Damned, Fredik, Sakiri, El Diablo, Weslo, Pic a mnoho dalších. K tématu nových moderátorů bych plně souhlasil s Mikelem. Navíc musíme mít na paměti, že pokud se sem člověk dostane na hodinu i dvě za týden, tak pokud začne pročítat nejstarší příspěvky (momentálně je jich 1688!!!!), nemá šanci se dočíst k těm nejnovějším a tyto už mu po odhlášení zmizí v dáli... A o tom, že bych snad měl i někomu poradit, si už můžu jen nechat zdát. Osobně si myslím, že na tak rozsáhlé fórum, v jaké se nyní PC-Help proměnilo (a snad jsem k tomu i trochu přispěl), jsou tři hodně vytížení moderátoři žalostně málo. Můj názor je tak 5 - 6 modů. Popřípadě každá sekce svého moderátora. A to i s tím, že já bych na tento post rezignoval, aby tu místo mne mohl být někdo momentálně stálejší. Takže všem novým moderátorům přeji velmi pevné nervy, kursy rychločtení a rychlopsaní, protože to vše budou opravdu potřebovat.

Pro Ltb:
No je mi dost líto, ale asi jsem v tomto nesplnil tvé představy. Bohožel, okolnosti jsou nyní silnější než já...

mijaja

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 20 dub 2007 12:21

To mijaja: Přeji Ti ať se problémy brzo vyřeší, protože jako dobrá duše tohoto fóra a trpělivý rádce zde chybíš. Zdraví Pic.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 20 dub 2007 13:00

Připojuji se k Pic (nějak nevím kterak ho oslovit ve 3. p.) a doufám, že se brzy budeme potkávat opět pravidelně. Každopádně dík za obrovskou školu trpělivosti, kterou jsem u tebe absolvoval.
Doufám, že se stavíš na plánovaném srazu. 8)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 20 dub 2007 16:42

Tedy nezlobte se na mne ,ale ani ve snu mne nenapadlo pozastavit nad tím jestli tu je mod nebo ne.Tak nějak si myslím ,že toto fórum oplývá jakousi samočistící schopností.

Nevím proč ,ale nejvíce si toho všímají novější ročníky (datum registrace) a k mému zklamání docela čísla.Mám ještě v živé paměti a asi nejen já "majkll" s jeho nekonečnou ságou nazvanou přetaktování.Popřípadě chlouba nového fóra pro MT ,které když bych jen tušil že tak rychle zanikne asi bych si hi stáhl a uchoval jako ukázku.Nebo "petr.s" tvoje schopnost lovce hvězdiček je úžásná.Jen v tématu "Moderátoři" jsem napočítal 26 tvých příspěvků což mě osobně přijde neskutečný už jen proto ,že jsi defakto krom toho že si myslíš že je potřeba mód nic neřekl.Úžasná je také tvoje neschopnost požít tlačítko "Upravit" .A není to jednou nebo sem tam.Zde je to několikrát tady také a je jich spousta.Přitom vím že tě "fredik" už upozorňoval.A je toho spousta.

Osobně si myslím že mód podle počtu příspěvků je více méně na nic protože ,když to dáte někomu kdo se tady stará o nás nevědoucí tak mu uberete akorát čas ,který věnuje nám aby pomohl.A že toho času nemá nikdo mnoho to si nemusíme povídat.

Přeji Ltb i modum šťastnou ruku ,jasnou mysl a pevné nervy. :bigups:
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6763
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 07 kvě 2007 00:43

Nové posily viz. článek zde.


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů