Jak zvýšit renomé a kvalitu fóra. Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Jak zvýšit renomé a kvalitu fóra.

Příspěvekod guest » 16 říj 2014 22:32

V poslední době se zde zvýšil počet reklam, Občas někde nechám myš a vyběhne video s reklamou. Nic proti tomu, AdBlock nepoužívám.

A jelikož těch reklam je přehršel, pak asi vydělávají nějaké koruny.

A tak se ptám: "Nebylo by možné nějak, třeba stokorunou odměnit tvůrce kvalitního článku?"


Přece jen sepsat ten článek vyžaduje nějaké úsilí, železo se opotřebovává a žere proud.

Pokud to nebude zase smazáno, pak děkuji za odpověď.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zvýšit renomé a kvalitu fóra.

Příspěvekod ITCrowd » 16 říj 2014 22:41

Sám jsi tvůrce článků. Tak víš, že se odměňují. Jen musíš častěji psát.
Kromě toho, kdyby to bylo tak, že dostaneš 100,- za každý článek, pak by to bylo fórum patlalů a to bych opravdu nerad viděl. Já sem jako články dávám jen to, co uznám, že má cenu (a taky je to češtinářsky bez chyby). Teď už asi měsíc dávám dohromady diagnostiku sítě, jenže se mi to rozrostlo na několik stran, tak se s tím pořád nějak rovnám.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak zvýšit renomé a kvalitu fóra.

Příspěvekod Ltb » 16 říj 2014 23:10

Blue Spirit píše:V poslední době se zde zvýšil počet reklam, Občas někde nechám myš a vyběhne video s reklamou. Nic proti tomu, AdBlock nepoužívám.

A jelikož těch reklam je přehršel, pak asi vydělávají nějaké koruny.

A tak se ptám: "Nebylo by možné nějak, třeba stokorunou odměnit tvůrce kvalitního článku?"

V tvém dotazu je mnoho nepřesností...např. počet reklam se v našem fóru nezvýšil již min. 2 roky (to naopak nemohu říci o nákladech na "provoz" fóra, kam mj. patří serverhosting, copywriter, soutěže atd.). Reklama vychází z GoogleAdsense - tedy každému zobrazuje něco jiného.

Kvalitní autory článků rádi odměníme, ostatně o tom jsem už psal 2 roky zpátky v tomto tématu. Tedy odměňovali bychom rádi, nicméně není příliš koho...a když to děláme, nechlubíme se o tom ve fóru...jinými slovy, může se zdát, že nic takového neděláme..

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zvýšit renomé a kvalitu fóra.

Příspěvekod Žbeky » 17 říj 2014 08:43

Před pár dny tu skončila soutěž o ceny v hodnotě cca 2300Kč, přičemž registrace byla zdarma. To znamená, že byla zaplacená z reklam, potažmo kapsy Ltb... Pořád někomu příjde, že tu někdo něco syslí?

Navíc reklamy tu jsou co si já pamatuju vždy na stejných místech. Banner nahoře, vpravo, pod prvním příspěvkem a textový úplně dole. Žádný nebliká, nehraje, není tu žádný pop-up (pokud sám tuto akci nevyvoláš). Za mě naprosto ok.

A k odpovědi na otázku jak zvýšit renomé a kvalitu fóra - třeba nezakládat téma, kde poplácáš po rameni 5 lidí, ale dalších 50 zklameš/urazíš
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Jak zvýšit renomé a kvalitu fóra.  Vyřešeno

Příspěvekod guest » 17 říj 2014 13:03

Díky za info. Nikoho jsem urazit nechtěl a snad ani neurazil. Sám si uvědomují že je tu mnoho lidí kterým se jako samouk zdaleka nemohu rovnat a pokud je někdo pochválí, je to jenom dobře.

Tím to pokládám za uzavřené a až budu na pc tak to zamknu.

Odesláno z mého MT15i
Naposledy upravil(a) Ltb dne 17 říj 2014 13:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: označeno jako vyřešeno


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host