Likvidace témat Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Likvidace témat

Příspěvekod wattmetr » 05 led 2015 19:33

Prosím, aby následující dotaz byl brán jako pouhý fakt.
Zajímá mě, proč byla témata ohledně dotazu na stažení filmu New Yorku, miluji tě! úplně odstraněna a jsou nedostupná a ani nevíme, jak bylo naloženo s "drzou" tazatelkou.
Myslím, že pouhé uzamčení by spíš mohlo fungovat jako odstrašující případ a předešlo by se jakýmkoli dohadům a nakonec i takovým dotazům, jako jsem teď napsal já.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Likvidace témat

Příspěvekod guest » 05 led 2015 19:36

Já to pochopil jako ban a v tomto případě bez výjimky souhlasím. Slečna, či kdo to byl si jenom dělala srandu.

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Likvidace témat

Příspěvekod wattmetr » 05 led 2015 19:38

Pochopit se to snad tak dá, ale kdyby to bylo jasné v zamčeném tématu, tak není co řešit.
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Likvidace témat

Příspěvekod petr22 » 05 led 2015 19:41

Odstrasujici pripad v podobe zamceneho vlakna na strane 257 se obavam nebude moc odstrasujici, protoze ho tam nikdo nenajde.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Likvidace témat

Příspěvekod guest » 05 led 2015 19:42

Ano a to je to co tady dlouho kritizuji. Je to systém totalitních režimů, které všechny chyby smažou a tváří se, že k žádným chybám nedošlo. :-)

Uživatelský avatar
wattmetr
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5744
Registrován: duben 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Likvidace témat

Příspěvekod wattmetr » 05 led 2015 19:43

No pravda, to je mi také jasné, že zítra, co zítra, za 2 hodiny po tom neštěkne pes :P
Trvalý BAN za trolling a dlouhodobé nerespektování pravidel fóra, duplicitní účty tohoto uživatele: satam, peyrac10, wattmetr, gracia (vydávání se za ženu), jamesbond, jamesbond1...

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Likvidace témat

Příspěvekod petr22 » 05 led 2015 19:49

Je potreba to brat z pohledu ucelu diskusniho fora.

Jako databaze zkusenosti nebo reseni je takovy dotaz bezcenny. Kdyby se takovehle blbiny rozmohly, tak by kazda cast fora byla plna zamcenych zcela nesmyslnych provokaci a blabolu, ve kterych by se nikomu nechtelo nic hledat.

Chyba se da udelat jednou, ale zakladat to same stale dokola je cilena provokace. Smazat to je je nejlepsi zpusob, jak zaridit aby to dotycneho prestalo bavit. Nechat to tu je jen navod pro ostatni ze se to toleruje.

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Likvidace témat

Příspěvekod Oxxid » 05 led 2015 19:51

90% fora ma verejne pristupny kos, kde jsou takova temata skladovana. Smazat tema a nenechat po nem stopu proste neni spravy zpusob reseni. Samy nazor mam na neexistujici ban-list.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Likvidace témat

Příspěvekod guest » 05 led 2015 19:54

Petře souhlasím, nicméně já to myslel zcela jinak.

Jde mi o to, že zde se "gumuje" byť sebemenší kritika a zvenku to vypadá všechno růžové jako v KLDR. Tečka :-D

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Likvidace témat

Příspěvekod petr22 » 05 led 2015 19:58

Zvenku to vypada porad stejne - vetsina lidi koukne maximalne na prvni stranu a to co je od strany 3 dal je historie z doby dinosauru, takze je uplne jedno jestli to tam je nebo neni.

Co se bude dit s podobnumi tematy nezalezi na demokratickem hlasovani nebo vysledku voleb, ale na tom jak s tim nalozi moderatori.

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Likvidace témat

Příspěvekod Žbeky » 05 led 2015 20:00

a) Nebyla úplně odstraněna, byla jen zneviditelněna pro běžné uživatele. Je logické, že si nebudeme mazat předmět doličný
b) Myslím, že běžnému uživateli je zcela jedno, jak bylo naloženo s jiným uživatelem, který se tu registroval dnes a svým způsobem jen "prudil". Už zítra si ani nevzpomeneš, že tu někdo takový byl, protože s takovými lidmi příjdeš na internetu do kontaktu denně. Jiná situace by byla v případě dlouhodobě aktivního člena.
c) Právě zneviditelnění předchází mnoha dohadům a dotazům, protože o tom, že vůbec nějaké závadné téma bylo, ví jen hrstka lidí, kteří se stihli během 10 minut zúčastnit "diskuze". Kdybys nebyl v tu chvíli zrovna online, vůbec bys nepoznal, že se tu něco, byť tak marginálního, dělo.
d) Odstrašující případ to nebude pro tento typ lidí nikdy, protože místo hledání hned položí dotaz, takže "exemplární potrestání" se úplně mine účinkem. Navíc se ve většině případů jedná o nově registrované, kterým je úplný šumák, jestli tu chytí nějaký postih. Z jejich pohledu bylo nějak bez nás, bude i nadále...

Tu poznámku o tom, že to tu je totalita komentovat nemá smysl. Petr vystihl podstatu naprosto přesně.

Oxxid: 90% je silně přemrštěné číslo. První tři větší fóra, která mě napadala - androidforum, XDA, PCT - nic takového nemají. Navíc k čemu je běžnému uživateli procházet závadná témata nebo zabanované přezdívky? Chci radu, informaci, pomoc nebo si případně v některých fórech jen tak pokecat. A ne ztrácet čas nad projevy blbosti některých uživatelů...
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Likvidace témat

Příspěvekod tux » 05 led 2015 20:00

Já myslel že je to v sekci Připomínky k fóru, tj. dotaz určený pro administrátora, případně pro moderátora kterej tohle rozhodnutí udělal. Tak proč se do toho míchaj i ostatní? Počkejte si na odpověď toho komu je dotaz směřovaný!
Just Fucking Google It!


Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host