čas na editaci vlastních příspěvků Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
x-rated
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2124
Registrován: říjen 14
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

čas na editaci vlastních příspěvků

Příspěvekod x-rated » 15 bře 2015 18:41

vzhledem k tomu, že čas od času se najde méně inteligentní uživatel, kterej má potřebu ze sebe po vyřešení problému udělat ještě většího blbečka než na začátku (např. tady), možná by nebylo od věci pouvažovat nad zavedením časovýho omezení pro úpravu vlastních příspěvků :smile: normální člověk většinou nemá potřebu ve svym příspěvku něco upravovat třeba po půlhodině od odeslání, tak toho to omezovat nebude, a zároveň by se tim zamezilo v počínání těhlech exoticky smýšlejících jedinců 8) v prvním příspěvku většinou bejvá to nejdůležitější a když někomu takhle rupne v bedně, je celý téma znehodnocený a úplně zbytečný, stejně jako čas lidí, co se tam dotyčnýmu věnovali

dá se to nastavit po přihlášení do administrace na záložce přispívání => submenu příspěvky => omezení času pro úpravu
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: čas na editaci vlastních příspěvků

Příspěvekod Pic » 15 bře 2015 18:52

Kdyby mělo být fórum "blbovzdorné" kvůli několika jedincům, bylo by za chvíli pěkně komplikované. Nicméně v uvedeném příkladě je z odpovědí dosti zřejmé o co šlo.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7032
Registrován: květen 10
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: čas na editaci vlastních příspěvků

Příspěvekod Clorky » 15 bře 2015 21:15

Nevidím důvod to kvůli jednomu uživateli řešit. V tomhle případě jde o výjimku, ani nepamatuji, že by někdo udělal něco podobného.

Uživatelský avatar
cervcek
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2241
Registrován: leden 12
Bydliště: Vrchlabí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: čas na editaci vlastních příspěvků

Příspěvekod cervcek » 15 bře 2015 21:39

A co třeba přidat pod upravené příspěvky možnost zobrazení předchozí verze příspěvku?
S tím, že normální člověk nemá potřebu nic upravovat nesouhlasím, já po sobě opravuji pravopisné chyby, abych vypadal jako menší blbec. :D
Děkuju za vaše názory a rady. :thumbup:

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: čas na editaci vlastních příspěvků

Příspěvekod Pic » 15 bře 2015 22:02

cervcek má recht - každý se občas "upíše" a chce to opravit a nevšimne si toho hned. Takže také s limitem nesouhlasím.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Michael850
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14681
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: čas na editaci vlastních příspěvků

Příspěvekod Michael850 » 15 bře 2015 22:16

Zakázaní úpravy příspěvků je nesmysl, každy někdy potřebuje třeba doplnit příspěvek apod. a potom by musel psát další příspěvky a nemohl by to dát do původního a vznikl by zmatek. Např. to navrácení zpět není podle mě vůbec špatný nápad, po pravdě už jsem se s takovýma lidma setkal, prostě se zeptají, já píšu odpověď na 5 řádků, odešlu a ta otázka tam najednou není, ale zas se to nestává tak často, ale prostě se najdou někdy taková inteligentní stvoření.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: čas na editaci vlastních příspěvků

Příspěvekod ITCrowd » 16 bře 2015 10:41

Kromě toho byste udělali pakárnu tvůrcům článků. Já klidně článek opravuji několikrát, než se mi líbí, nemluvě o tom, že občas přispěvatelé žádají doplnění do původního příspěvku. Takže bych to radši neřešil.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: čas na editaci vlastních příspěvků

Příspěvekod guest » 16 bře 2015 11:21

Tento konkrétní případ je opravdu ojedinělý, mě spíš vadí, když tazatel v průběhu řešení zedituje svoje příspěvky a nakonec to celé nedává smysl, ale tomu se zabránit nedá.
Lidé jsou prostě různí. :-D

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: čas na editaci vlastních příspěvků  Vyřešeno

Příspěvekod Ltb » 16 bře 2015 13:32

Podobných připadů je minimum, naštěstí, takže zanášet do fóra další restrikce či omezení by nemělo valného smyslu. Spíše by škodilo všem ostatním...

Dotaz s dovolením uzamykám, není již myslím třeba dále diskutovat a zvažovat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti