Sekce zde na fóru, ve které by byla možná diskuze mezi dlouhodobými členy fóra

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Karlik
Level 4
Level 4
Pohlaví: Muž

Sekce zde na fóru, ve které by byla možná diskuze mezi dlouhodobými členy fóra

Příspěvekod Karlik » 24 úno 2016 17:49

PC-HELP mám z českých fór nejradši, protože to tu je dobře zorganizované, takže tu není zmatek a zároveň je tu slušnej počet uživatelů, což se o jinejch českejch fórech říct nedá. Jediný co je podle mě škoda, že tu díky důrazu na přehlednost fóra pro občasný návštěvníky není moc prostor pro diskuzi mezi lidma co se o počítače a věci okolo zajímají. To mě přivedlo k myšlence, že by se tu mohla být sekce, která by nesloužila k pomoci ostatním, ale právě pro diskuzi mezi "místními". Sekce by se asi nemusela zobrazovat v TOPxx nebo by se zobrazovala jen lidem co by si to nastavili. (jestli to jde zařídit?).

Jen abych to ještě upřesnil a nedošlo k nedorozumnění, sekcí jsem myslel skupinu podsekcí (teď tu jsou např. HARDWARE, SOFTWARE), takže by se to také dalo rozdělit na jendotlivé okruhy témat a udržovat v tom pořádek. Do nové sekce by mohly patřit i témata typu Porovnejte výkon s ostatními v..., Co jsme si koupili... a podobně.

PC:
CPU: Intel Core i3-4150 Processor + Cooler Master TPC 600 pasivně
MB: GIGABYTE GA-B85M-D3H rev 1.1,
RAM: Kingston HyperX Fury white 4GB DDR3 1866 (2x)
GPU: MSI GTX 750Ti Gaming
HDD: Samsung 320GB, Seagate Barracuda 1TB, Kingston V300 120GB
Case: Sama Carbon Cube
PSU: Chieftec 500W
Windows 8.1

Reklama
jerabina
člen Security týmu
Level 6
Level 6

Re: Sekce zde na fóru, ve které by byla možná diskuze mezi dlouhodobými členy fóra

Příspěvekod jerabina » 24 úno 2016 18:30

Souhlasím, určitě by to chtělo něco i pro normální pokec, nejen pro problémy a pokud by pro to byla vlastní sekce, tak by to bylo super :-)
Proto podporuji :thumbup:
Když nevíš jak dál, přichází na řadu prostudovat manuál!
HJT návod

Pokud neodpovídám do vašich témat v sekci HJT když jsem online, tak je to jen proto, že jsem na mobilu kde je studování logů a psaní skriptů nemožné. Neberte to tedy prosím jako ignoraci.

Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13

Re: Sekce zde na fóru, ve které by byla možná diskuze mezi dlouhodobými členy fóra

Příspěvekod Pic » 24 úno 2016 21:37

Takové návrhy tady už několikrát byly a vždy byly zamítnuty. Hlavním důvodem bylo, že na takových místech se soustředí chroničtí diskutéři, kteří musí mít vždy "pravdu" (tu svoji) a dochází k hádkách a vzájemnému urážení a vulgaritám. To si každý může odzkoušet na dalších fórech. Toto fórem je poradní a ne diskuzní. Takže nesouhlasím a jsem proti. Nakonec se to stává i tady, ale takové členy, kteří nerespektují pravidla tohoto fóra, zde nechceme a chtít nebudeme.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Roidoc
Level 5
Level 5

Příspěvekod Roidoc » 24 úno 2016 21:50

S9GU.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5

Příspěvekod Clorky » 24 úno 2016 21:55

To je slovíčkaření. Diskuzní fórum jsme, ovšem diskutuje se zejména k problémům, které se zde řeší. Volnou diskuzi je možno provozovat na Maxifóru, tady to tak není a ani nikdy nebude, taková je realita. Pravděpodobnost, že Ltb bude pro něco jako sekci určenou k diskutováni, offtopicu a odklánění se od podstaty existence tohoto fóra je velmi mizivá.
Pravidla fóra | Jak se správně zeptat | Rozcestník srovnávacích testů PC-HELP | Mé PC
Odpovídám na SZ jakéhokoli druhu, pište však jen v případě nutnosti.

Roidoc
Level 5
Level 5

Příspěvekod Roidoc » 24 úno 2016 21:59

Já tento návrh nepodporuji, ber to jako reakci na
Pic píše:Toto fórem je poradní a ne diskuzní.

protože pokud to tak, zamkněte téma jako Co jsme si koupili, Porovnejte výkon apod.
- jelikož se jedná o diskuzi, která se netýká žádného problému.

Clorky
Moderátor / člen HW týmu
Master Level 8.5
Master Level 8.5

Příspěvekod Clorky » 24 úno 2016 22:03

Ano, tvou reakci jsem pochopil. K té druhé části postu netřeba nic dodávat, snad jen známé rčení - výjimka potvrzuje pravidlo. Doba, kdy zde fungovalo určité 300 stránkové vlákno je pryč z přesně toho důvodu, který uvedl Pic. Zkus jej najít, někde bude. :)

PS.: od kdy se z tohoto subfóra Připomínky k fóru stala volná debata? Návrh byl předložen, argumenty obou stran vyměněny (už bez toho bychom se obešli). Zamykám. Počkejte si, co vám na to řekne Ltb.
Pravidla fóra | Jak se správně zeptat | Rozcestník srovnávacích testů PC-HELP | Mé PC
Odpovídám na SZ jakéhokoli druhu, pište však jen v případě nutnosti.

Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13

Příspěvekod Pic » 24 úno 2016 22:55

No ta bene co mimo jiné požaduje autor dotazu, již zde na fóru funguje. Např. Co jsme si koupili... a podobně.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

• Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak zjistit IP někoho jiného zde na foru?
    od atari » 01 úno 2018 09:04 » v Komunikace na internetu
    3
    383
    od Pic
    01 úno 2018 17:28
  • "Škodlivá" reklama zde na fóru
    od Karrex » 02 led 2018 21:01 » v PC-HELP - připomínky k fóru
    6
    561
    od flowem
    21 led 2018 10:14
  • Samsung Galaxy J5 (2016) - obecná diskuze
    od johnsmith1212 » 31 kvě 2017 12:06 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    344
    od johnsmith1212
    31 kvě 2017 12:06
  • CSGO nejde se připojit do sekce najít hru
    od Ondřej123 » 03 črc 2017 11:38 » v Hry
    26
    816
    od maxXx
    07 črc 2017 08:50
  • Možná oprava GK
    od Hanzoff » 05 úno 2018 18:11 » v Problémy s hardwarem