Upozornění na nové příspěvky (notifikace) Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Upozornění na nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod vlazy » 12 kvě 2016 12:56

Docela dost mi vadí to, že upozornění na nové příspěvky ve sledovaných tématech chodí na e-mail s docela dost velkým zpožděním. Vždy to není stejné, ale často je to i několik hodin. Takto to upozorňování nemá ani příliš smysl, protože mi často přijde upozornění na nový příspěvek který už mám dávno přečtený. Je to tak nějak nastavené záměrně nebo je to nějaká chyba tohoto fóra? Z jiných fór fungujících na phpBB mi ty upozornění chodí téměř okamžitě.
Naposledy upravil(a) vlazy dne 29 srp 2017 10:57, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod Ltb » 12 kvě 2016 21:49

viewtopic.php?p=1349410#p1349410

To, že upozornění na jiných fórech chodí okamžitě, může být i kvůli tomu, že to mají jinak nastaveno... Chystáme se na update fóra, pokud se věc nevyřeší ani poté, mám ještě jedno nouzové řešení, které by taktéž mělo pomoci, jen ho chci aplikovat až coby poslední možnost, jak problém vyřešit.

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod vlazy » 12 kvě 2016 23:13

Děkují za vysvětlení. Z toho vyplývá, že na vyřešení tohoto problému se v brzké době asi nedočkáme a nějakou dobu to ještě potrvá než se to možná vyřeší. Je ale dobré, že je snaha to řešit.
Děkují také za ten odkaz. Vím, že jsem už o tom tu někde četl, ale nyní jsem to nemohl nalézt a tak jsem ohledně toho založil nové téma. Tam se to stejně řeší spolu s jinými záležitostmi.

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod vlazy » 28 srp 2017 11:26

Tak po více jak roku tato záležitost bohužel stále není vyřešená a je to pořád stejné. Chápu, že řešení tohoto problému asi není snadné, ale příliš nemohu pochopit, že by ani po více jak roku se nějaké řešení nenašlo a nemohlo se to opravit, pokud se to jen tak tzv. nezametlo pod koberec, což by bylo mnohem jednodušší řešení. Příliš lidí se na to asi neztěžuje a nebo jsem pouze sám a tak možná ani není důvod se tím zabývat.
Nemám v úmyslu za to kohokoliv kritizovat, ale chci pouze připomenout, že to stále není vyřešené.

SpaceExplo
Level 3
Level 3
Příspěvky: 575
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod SpaceExplo » 28 srp 2017 12:34

vlazy píše:Tak po více jak roku tato záležitost bohužel stále není vyřešená a je to pořád stejné. Chápu, že řešení tohoto problému asi není snadné, ale příliš nemohu pochopit, že by ani po více jak roku se nějaké řešení nenašlo a nemohlo se to opravit, pokud se to jen tak tzv. nezametlo pod koberec, což by bylo mnohem jednodušší řešení. Příliš lidí se na to asi neztěžuje a nebo jsem pouze sám a tak možná ani není důvod se tím zabývat.
Nemám v úmyslu za to kohokoliv kritizovat, ale chci pouze připomenout, že to stále není vyřešené.

+1
Pozor: neumim cist myslenky (ani na dalku, ani po internetu) a nectu mezi radky.

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod vlazy » 28 srp 2017 20:14

SpaceExplo:
Pokud jsem to dobře pochopil tak asi nejsem sám komu to tak trochu vadí.

SpaceExplo
Level 3
Level 3
Příspěvky: 575
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod SpaceExplo » 28 srp 2017 21:05

vlazy píše:SpaceExplo:
Pokud jsem to dobře pochopil tak asi nejsem sám komu to tak trochu vadí.

Pochopil jsi to zcela spravne :-) A te "+1" jsem jen vyuzil k tomu, abych odsouhlasil tebou jiz napsane a pritom to zbytecne neopakoval.
Pozor: neumim cist myslenky (ani na dalku, ani po internetu) a nectu mezi radky.

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod vlazy » 28 srp 2017 23:46

SpaceExplo:
Tak teď by možná ještě stačilo aby to pochopil i někdo kdo má na starosti provoz tohoto fóra. :-)

Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod Fiba » 28 srp 2017 23:58

Musím se přidat... Taky mi chodí mail hrozně opožděně a docela to potom otravuje. Vždycky si myslím že mám třeba novou pm, přitom jsem už před půl hodinou, možná hodinou odpověděl. Stejně tak citace v tématech.
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C

SpaceExplo
Level 3
Level 3
Příspěvky: 575
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod SpaceExplo » 29 srp 2017 09:25

vlazy píše:SpaceExplo:
Tak teď by možná ještě stačilo aby to pochopil i někdo kdo má na starosti provoz tohoto fóra. :-)
Jsem si jisty, ze to chape.

Pochybuju ale, ze ma cas resit problemy pro 2 (nebo 3) lidi, kdyz ma (tipuju) jinou (dulezitejsi) praci - at uz jsou to problemy fora, ktere trapi vice lidi, nebo mimo forum.
A nebo na to zapomel. A nebo neni to reseni tak trivialni, ze by se dalo proste aplikovat.
Moznosti je mnoho. A tlacit nema moc smysl, obvykle to ma spise opacnej ucinek.
Pozor: neumim cist myslenky (ani na dalku, ani po internetu) a nectu mezi radky.

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění ma nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod Karrex » 29 srp 2017 10:22

Tak já na tohle upozorňoval také dávno. Nejde jen o pár lidí :-) .
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Upozornění na nové příspěvky (notifikace)

Příspěvekod vlazy » 29 srp 2017 10:49

SpaceExplo:
Ono samotné chápání něčeho je v některých případech trochu málo.
Předpokládám, že takových kterým tento problém s notifikacemi více či méně vadí bude více, ale ne každý se ohledně toho ozve. Je zde informace, že by tento problém mohlo vyřešit update fóra a že je také připravené i nějaké nouzové řešení, které by taktéž mělo pomoci, ale prozatím se ani po více jak roce asi nic z toho nevyzkoušelo a nebo ani toto nepomohlo. Nemám v úmyslu na to ani tak tlačit, protože to není nic co by vyžadovalo okamžitou opravu, ale spíše to tak trochu připomenout pokud se na to zapomnělo. Pokud to už ale bylo dávno zametené tzv. pod koberec tak pochybují, že by to ještě někdo byl z pod toho koberce ochoten vymetat a něco s tím dělat.
Naposledy upravil(a) vlazy dne 29 srp 2017 10:58, celkem upraveno 1 x.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nové PC
    od yaa » 21 úno 2024 18:38 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    913
    od yaa Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 14:18
  • Nové PC
    od lucaso84 » 16 pro 2023 08:29 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    723
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    16 pro 2023 17:54
  • Nové pc do 30 000 kč
    od mtc » 09 pro 2023 18:53 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5
    1575
    od mtc Zobrazit poslední příspěvek
    10 pro 2023 17:40
  • nové pc do 20 tis
    od sorykcz » 11 lis 2023 20:08 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    17
    1895
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    13 lis 2023 18:39
  • Nové PC Do 12000
    od scifi » 09 čer 2023 08:54 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    774
    od scifi Zobrazit poslední příspěvek
    10 čer 2023 07:24

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů