Otravna reklama zabirajici cast obrazovky Vyřešeno

…aneb vzkazy pro Admina

Moderátoři: Ltb, Mods_senior

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod petr22 » 22 zář 2023 07:31

Ted se zobrazuje reklama na ROG ALLY, porad ta sama 15x dokola

Reklama
Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1378
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod šulda » 22 zář 2023 12:23

Pevné reklamy mi nevadí. Vyjižděcí už jsou už protivný a když vyjede jen prázdná, tak....
Screenshot_2023-09-22-12-17-55-448_com.opera.browser.jpg
Člověk se pořád učí.

martin.100
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 113
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod martin.100 » 22 zář 2023 14:52

Pevné reklamy mě taky nevadí, vyjížděcí lišta, která vadí do textu a musím ji stále zavírat je docela otravná. Nejhorší jsou skryté, které se objeví v textu. Je pak skvělé číst článek, když se zničehonic objeví reklama a část textu ujede bůhví kam a pak za chvíli se text vrátí zpět. To se pak článek čte skvěle...

Jedna a ta samá reklama nemusí být na stránce třeba 10x, jaký to má smysl ? To je to samý, když v TV dávají ty samé reklamní bloky co dvacet minut do zblbnutí. Pak se není čemu divit, že se reklamy v TV při zpětném shlédnutí přetáčejí....

Uživatelský avatar
pcmaker
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1250
Registrován: březen 18
Bydliště: Soukromý byt
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod pcmaker » 22 zář 2023 15:53

Tak v práci jsem vypnul blokování a horní a střední baner jsou na svém místě. Ovšem tu spodní vyjížděcí lištu se mi nepodařilo zprovoznit. Win10 a Opera.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod petr22 » 22 zář 2023 15:59

Ona nevyjizdi porad.

Nekdy vyjizdi stale dokola, nekdy vubec.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod Ltb » 23 zář 2023 23:59

K vyjizdeci reklame na desktopu (obraz >1000px) - zjistil jsem, ze GoogleAdsense spustil jakysi "experiment". Ten jsem vypnul a jestli to dobre chapu, melo by to tim byt vyresene. Jen pro info - dlouhodobe jsme tam meli zapnuto, aby vyjizdeci reklama na desktopech (obraz >1000px) nebyla.

Je mozne, ze to bude par hodin trvat, nez se zcela vypne - prosim o info, jestli se jiz prestala zobrazovat.

p.s. nad vysouvaci reklamou na mobilnich zarizenich se jeste zamyslim. Do budoucna bych sel rad cestou minimalniho obtezovani reklamou.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod ITCrowd » 24 zář 2023 11:34

Ahoj, u mě už se to chová slušně.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Baggy
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1588
Registrován: srpen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod Baggy » 24 zář 2023 13:04

Mě vyskočila teď na androidu i na desktopu

Dodatečně přidáno po 43 vteřinách:
Btw, občas se mís talo že vyjela zespodu j z vrchu na telefonu, stalo se to někomu také?
CPU:Ryzen 5 3600 @4,575GHz 1,32875V Cooler:Fera 2 1224 MB;ASUS B450M II K RAM:2x8GB OS DISK:Samsung 860 500gb SATA NVME:KINGSTON NV2 1TB HDD:TOSHIBA 750GB SATA HDD2: 1TB SEAGATE PSU:Seasonic 750GM GPU:MSI RX5700 TF7 CASE:CoolerMaster COSMOS Custom
MOUSE:Razer DeathAdder Chroma
AUDIO:Skytec SPL 400 + Tesla ARS 744
PH:SAMSUNG Galaxy Z Flip 4 128gb
NT:Dell Vostro 14 5471/Lenovo Yoga 720-15ikb

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1378
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod šulda » 24 zář 2023 13:46

Mě leze jen z vrchu jak sem dal screen a to sem chodím z cca 97% jen z telefonu.
Člověk se pořád učí.

Uživatelský avatar
kecalek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 603
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod kecalek » 24 zář 2023 14:04

Nebudem sa miešať s nejakým riešením, ale u mňa miesto reklamy zostáva len prázdny priestor. Pre upresnenie: používam MalwareBytes Premium (teda je platený, licenciu som si kúpil pred cca 10 rokmi a je doživotná), mám zapnuté všetky online filtre (celkom 4, vypnuté mám len nepodstatné hlásenia samotného MBAM). Takže sa mi žiadne reklamy nezobrazujú a o prácu MBAM sa už nestarám. Dokonca ani do prehliadača (Chrome) som nemusel dodávať žiadny doplnok od nich. To prázdne miesto je minimálne a neruší ma.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod petr22 » 24 zář 2023 14:55

Kdyby to takhle udelal kazdy, je prijem z reklamy nulovy.

Samozrejmne je jasne, ze 99,999% reklamy se zobrazuje bez efektu, protoze na ni nikdo neklika.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Otravna reklama zabirajici cast obrazovky

Příspěvekod Ltb » 25 zář 2023 15:18

Diky za zpetnou vazbu - takze to vypada dobre, na desktopu jiz reklama nevyjizdi, zobrazuje se pouze ta "staticka".
Na mobilnich pristorjich / tabletech reklama stale vyjizdi, tam to vypnuto neni.

Pro vasi info - reklamu se chystam ve foru v blizke dobe zrevidovat a jiste prijdou nejake zmeny. Zejmena se zamyslim nad tim, jestli ma smysl ponechat vyjizdeci reklamu - chapu, ze je zrejme ta nejvice obtezujici.

Pro uzivatele co blokuji reklamu zde na foru: pokud jde o uzivatele / radce, kteri travi hodiny sveho casu ve foru, aby poradili druhym, prijde mi to ok a je to jen jejich rozhodnuti, jestli chteji zaroven podporit forum i tim, ze si nechaji zobrazovat reklamu ci nikoliv.

Jestlize ale blokuje reklamu nekdo, kdo chodi do fora pro radu, zkuste se nad tim jeste jednou zamyslet a idealne to nedelejte - nepouzivejte blokator reklamy v nasem foru. V kratkodobem horizontu se nic nestane, v dlouhodobem forum jednoho dne prestane existovat, protoze jeho provoz neco stoji a prijem z reklamy zasadnim zpusobem prispiva k pokryti techto nakladu... :shifty:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “PC-HELP - připomínky k fóru”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů