Jak zabít Yahoo? Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

beneva
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: září 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Jak zabít Yahoo?  Vyřešeno

Příspěvekod beneva » 25 úno 2017 12:42

Vím, že jsem si neměla pouštět ten film z toho webu, ale už se stalo a byla jsem potrestána.
Každé kliknutí vyvolá stránku search.yahoo.com. Zavřu ji, vrátím se, druhé kliknutí mě pustí dál. A tak pořád až do úplného zešílení...
Zkusila jsem
a) smazat v Chromu historii
b) smazat v Chromu všechny ostatní prohlížeče (search yahoo se vrací) ... effyj.2pg.xyz nebo uxhg.2pg.xyz
c) odinstalovat program, který by mohl souviset s Yahoo, ale žádný, co doporučovali na fórech jsem nenašla
d) zapsat adresu do hosts, nepustí mě správce (jsem to já) i když mám napřed otevřený jiný poznámkový blok přes pravé myšítko jako správce
e) ukončit yahoo ve Správci úloh

Víc nevymyslím... prosím, pomůžete staré osobě? Díky za pochopení.

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zabít Yahoo?

Příspěvekod richchie » 25 úno 2017 14:26

Vím, že jsem si neměla pouštět ten film z toho webu-a o jaký se jedná?Mě tam chodí videa bez problémů.Projdi nastavení prohlížeče a podívej se jestli tam nemáš záložku otevřít v novém okně a pokud ano tak jí změň podle možností.Další možností je udělat log do téhle sekce-
http://pc-help.cnews.cz/viewforum.php?f=70

beneva
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: září 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Jak zabít Yahoo?

Příspěvekod beneva » 25 úno 2017 16:00

Richchie, děkuji za odpověď, ale moc mi to nepomohlo.
Který to byl web, už nevím a ani ho nechci hledat. Jen vím, že měl v názvu něco s filmem a byl slovensky popsaný. Stahovala jsem první dva piloty Columba.
Nastavení prohlížeče jsem prošla, ale nic o záložce !otevřít v novém okně" jsem nenašla. To ale neznamená, že to tam není... jen nevím, kde.
No a udělat log do sekce,... to už vůbec nevím, co s tím...
Potřebovala bych víc polopaticky, už fakt nejsem nejmladší...

Uživatelský avatar
SuperGamer
Level 1
Level 1
Příspěvky: 71
Registrován: říjen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zabít Yahoo?

Příspěvekod SuperGamer » 25 úno 2017 18:54

Skus ADWCleaner... mne pomohol s Trotrux.com (virusova stranka) snaď ti to pomôźe...
SuperGamer
Zaujímajú ma počítače a všetko okolo nich.
______________________________________________________________________________________
Som Slovak!

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zabít Yahoo?

Příspěvekod richchie » 25 úno 2017 20:21

Log udělat do sekce s kontrolou a je tam i návod.
http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?p=24386#p24386

a co se týče seriálu tak stačí dát do vyhledávače col... online a můžeš se dívat. Na co stahovat.Další možnost sledování seriálů je program kodi a české doplňky.Pokud sleduješ na webu tak je občas problém s vyskakujícími okny reklamy ale není problém je zavřít.Existují různé blokovače reklam,ale pak ti s největší pravděpodobností nepůjde video a bude tam upozornění na vypnutí daného doplňku.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zabít Yahoo?

Příspěvekod Pic » 25 úno 2017 21:08

Nepoužívám Chrome a tak se ptám: Nejde v nastavení Chrome Yahoo vyhledávač zakázat? Používám Firefox a tam jej mám zakázaný.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

beneva
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: září 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Jak zabít Yahoo?

Příspěvekod beneva » 25 úno 2017 22:48

Zkusila jsem AWD Cleaner, našel spoustu bordelu, smazal ho, ale Yahoo přežil. Tak jsem celý Chrom odinstalovala a pak zase nainstalovala. A ta svině je tam zas. Takže jsem definitivně odinstalovala a vrátila se k IE.
A k tomu Colombovi, špatně jsem se vyjádřila. Nestahovala jsem ho k sobě do PC, jen jsem ho otevřela v prohlížeči. Samozřejmě přitom vyskákalo několik oken s reklamou nebo s hrami, které jsem pozavírala. Ale zřejmě při tom proklouznul Yahoo, chytil se jako klíště a drží teď Chrom jako rukojmí. Kdybych přišla na to, jak ho zakázat, už jsem to udělala, takže nevím, jestli to jde nebo nejde zakázat. Viz první popis mých zásahů...

Uživatelský avatar
Frank.burns
Level 2
Level 2
Příspěvky: 180
Registrován: leden 13
Bydliště: Kristiansand
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zabít Yahoo?

Příspěvekod Frank.burns » 26 úno 2017 00:20


beneva
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: září 10
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Jak zabít Yahoo?

Příspěvekod beneva » 26 úno 2017 06:35

Frank.burns píše:skusil by som toto https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/

Tak jsem to zkusila, naposledy. A ZABRALO TO! Děkuji, Franku! Yahoo je mrtvo! :clap:


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti