Diakritika na webovych strankach Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

George
Pohlaví: Nespecifikováno

Diakritika na webovych strankach  Vyřešeno

Příspěvekod George » 30 lis 2004 10:21

Ahoj vsichni, mam problem pri psani textu na webovych stranka, pokud chci psat text napr. do pole vyhledavani nabo do formularu, tak mi nejde psat diakritika. Dik za pomoc

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 30 lis 2004 13:30

Jestli je to stejnej problém jak tady(http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=1065), tak už seš tenhle tejden druhej... Zkoušel sem si hrát s národním nastavením a vším možným, ale pokud něco změním, nefunguje diakritika jak na webu, tak i při práci v textovým editoru. Jestli tvůj problém chápu dobře, tak tobě to diakritiku nepíše jen na webu? Začínám si myslet, že by to mohl bejt nějakej vir... Zkus to pořádně projet ad-awarem a spybotem...

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 01 pro 2004 00:14

Zajímavé...takže už druhej případ? 8)

Setkal jsem se s PC, na kterém nebylo možné vyplnit formulář. Jestli si dobře vzpomínám, vyřešil to update Internet Exploreru. Takže moje doporučení:
- nejdříve zkontrolovat jazyk / v nejlepším případě bude zobrazen vpravo dole (člověk nikdy neví ;o) )
- v internet exploreru kliknout na Zobrazit - Kódování a zkusit změnit na jiné., případně dát automatický výběr
- zkusit nainstalovat alternativní int. prohlížeč, změní se něco??
- (pokud ano) aktualizovat MSIE
Rimms

tom89
Pohlaví: Nespecifikováno

MSIE

Příspěvekod tom89 » 05 pro 2004 17:48

Uz jsem slysel názor ze se toto deje od stazení servispacku. Doma me to zlobi tejden a ted se mi podelal explorer i v praci. Rano mi jeste vse fungovalo, odpoledne uz nesly psat ceske znaky. Presel jsem na Operu, a je to vse v pohode. :lol:

PS.: Antivirus(Panda), Spybot, Ad-aware jsem zkousel jako prvni. To nic neresi.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 05 pro 2004 18:04

Takže přece jen virus... Jménem SP2 :D Je to sice divný, ale asi by se to tím dalo vysvětlit. Ale proč a co s tím, těžko říct. Osobně nemám s SP2 žádný problémy. A pokud to donutí uživatele přejít k alternativnímu prohlížeči, vlastně je to jen dobře :wink:

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 05 pro 2004 23:54

Problémy se SP2 jsou, ale že by SP2 způsoboval problém s diakritikou?? ...to se mi nezdá. Možná nějaká slabá chvilka MSIE.. To by nebyla žádná novinka.

Opera rulezz 8)

..jen to ještě chce nastavit IDENTIFY AS OPERA (Tools - Quick preferences)
Rimms

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 06 pro 2004 11:02

S tím identifikovat jako Operu je taky docela sranda... Jedna stránku, kterou používám docela často při otevření v Opeře zahlásí, že mám nepodporovanej prohlížeč a skončí. Když změním identifikaci na MSIE, šlape jak hodinky... Ale to mě za to stojí, pokaždý to kvůli týhle jedný stránce změnit :wink:


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti