Odesílání pošty Outlok Expres 6

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Milan Novák
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Odesílání pošty Outlok Expres 6

Příspěvekod Milan Novák » 14 pro 2004 15:13

Kamarádi, přátelé
Potřebuji poradit s problémem. Při odesílání pošty se mi objevuje tabulka na které je napsáno: Ze serveru SMTP nepřišla během 60 sekund žádná odezva. Chcete čekat na odezvu dalších 60 sekund? Nabídka je zde (počkat) nebo (zastavit). Pokud po šedesáti sekundách odklikávám počkat, pošta se odešle a to né vždy. Pokud odkliknu zastavit odesílání se přeruší. Příchozí pošta je vpořádku. Používám Win. XP Profesionál, patch 2 nastavení SMTP i POP3 je správné. Ativirový program mám Avast 4.5. Připojení k internetu mám vysokorychlostní né vytáčené modemem. Všem kteří mi mohou poradit předem děkuji. M:N:

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 16 pro 2004 10:22

Jen jako takovej pokus bys mohl zkusit zvětšit časovej limit serveru. Najdeš to v Nástrojích, položka Účty, u používanýho účtu si zobraz vlastnosti je to na kartě Upřesnit zhruba uprostřed. Klidně tam nastav ten nejdelší (5 minut) a zkus co to bude dělat...

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 16 pro 2004 11:06

Souhlas s Mirasem, zkus zvětšit časový limit.
Pokud se pošta někdy odešle a někdy ne, chyba pravděpodobně nebude u tebe (to by se neodeslala nikdy). Asi by bylo dobré si říci, co je to za SMTP? Jedná se o smtp server na nějakém webhostingu, co je to za společnost, není to nějaká malá společnost?
Mohlo by se klidně jednat o přetíženost jejich serveru. Není náhodou u té chybové hlášky i číslo chyby?
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Odesílání emailu bez mého vědomí
    od trudy557 » 20 led 2024 19:16 » v Komunikace na internetu
    1
    1555
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 led 2024 19:21

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti