Odporúčaný internetový prehladač Vyřešeno

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod richchie » 31 led 2014 16:43

Máš problém být konkrétní?Stačí si ho nastavit.Má totiž stejné ovládání.

Reklama
Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod tux » 31 led 2014 16:44

Nedá se jednoznačně říct kterej prohlížeč je nejlepší, kdyby to tak šlo tak by existoval jen jeden a ostatní už by dávno skončily.
Každýmu vyhovuje něco jinýho, takže musíš vyzkoušet, a pak se rozhodnout co vyhovuje tobě.
To je ta samá blbost jako by ses ptal jaký auto je nejlepší.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod X » 31 led 2014 16:53

Z mého pohledu ti nemohu doporučit žádný prohlížeč :lol: Před časem byl dobrý Net prohlížeč Firefox, bohužel ho v nových verzích poněkud podělali a vydávají verze jako šílenci, navíc se blbě snaží vypadat jako Chrome. Jedu na Firefoxu 3.6.x, mám ho vypiplaný, ale je jasný, že zastarává a na některých stránkách dostávám hlášky o zastaralosti, ale jinak je zcela funkční.

Internet Explorer je takový základ, ale na spoustu věcí nešikovný. Navíc se dost brání při změně třeba tvého výběru vyhledávače.

Opera byla kdysi dobrá, možná až do verze 11 - 12 (moc jsem to nesledoval), ale pak jí zcela zmrvili, funkce zničili a přešli na jiné jádro, proto nyní neumí skoro nic a snaží se také vypadat jako Chrome.

Chrome za moc nestojí, moc toho neumí a když nějakou funkci dodělají, je z toho velká sláva a hned je o verzi (pokud ne o 2) výš. Tím že je primitivní a moc neumí je oblíbený u začátečníků, na pokročilých službách ale často ztroskotá, někdy i u přehrávání videa či hudby.
Naposledy upravil(a) X dne 31 led 2014 18:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod SamerLP » 31 led 2014 17:24

Aha tak aký teda používaš ked žiadny sa ti nepáči? :D

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod tux » 31 led 2014 17:30

Neumíš číst? Kdyť to napsal.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod Pic » 31 led 2014 17:31

Používám již dlouhá léta FF a nemám s ním žádné problémy. Aktualizuji vždy a tak mám stále aktuální verzi. Nejčastější problém velké většiny prohlížečů, že si jej uživatelé zase... různými doplňky, rozšířeními, lištami a nevím čím ještě a pak se diví problémům. Největší problémy při užívání PC dělá obecně sám uživatel.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod dvorakj » 31 led 2014 17:33

samer, proste co ti sedne, to pouzivej, +- umi vsechny to same

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod X » 31 led 2014 18:10

Můj vypiplaný Firefox 3.6.x. Nahoře lišta tabů (také skrývatelná, pokud potřebuji), na boku Firefox Sidebar lišta (i ji je možné skrýt), na ní v horní části mám tlačítka a přepínače pro všechny ostatní lišty (kromě toho mám 2 nejspodnější tlačítka pro manipulaci s dolní stavovou lištou) - to mi umožňuje zapínat a vypínat libovolnou lištu, i tu Win titulní (okna). Menu lištu mám automaticky vyjíždějící, při přiblížení kurzoru myši - na ní je kromě menu i pár ikon + adresová lišta + vyhledávací lišta, která se prodlužuje automaticky podle délky hledaného textu (přepínám z desítek vyhledávačů, mám ale i možnost na stránce obtáhnout text a ten přenést nad zjevícími se boxy různých vyhledávačů, upuštěním textu se mi vyhledá ...).

Na tabové liště se mi www stránky zobrazují svými favicony, automaticky se mi člení do skupin a podskupin (výškově odskočením), které se mi automaticky seskupují, takže se mi na tabovou lištu vejde desítky i stovky www stránek. Samozřejmě se mi při přiblížení k faviconu stránky na tabové liště zobrazí menší náhled. Stránky které nemají favicony se mi automaticky náhodně vygenerují, abych měl lepší přehled. Místo základní startovací stránky používám Fast Dial náhledy s mými oblíbenými / fav stránkami. Jsou členěny i do adresářů, podadresářů (s neomezenou hloubkou), takže jich mám tisíce (od roku 1999), adresáře mám často zobrazené přehlednými obrázky / ikonami ...

Vypiplaný Firefox 3.6.x - toto je celé! okno mého Firefoxu, nic nechybí!
Obrázek

Detail na lišty s ikonami
Obrázek

Fast Dial startovací stránka
Obrázek

Fast Dial
Obrázek

Fast Dial
Obrázek

Seskupování a odskakování tabů (automatické naznačení skupiny a podřízenosti = otevření stránky z minulé nadřazené (dřívější)), zde obrázek bez minimalizace tabů pouze do favicon ikon
Obrázek

Jiná pozice tab lišty - na boku (za Sidebar lištou) - také ukázka skupin a podřízenosti (odskočení)
Obrázek
Naposledy upravil(a) X dne 31 led 2014 18:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod SamerLP » 31 led 2014 18:32

a to je verzia 3.6.x tak sa volá či jak lebo nnevyzerá tento FF zle

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod X » 31 led 2014 18:34

Je to Firefox 3.6.x + desítky pluginů, takže celkově je drobet pomalejší, ale mohu za sebe říct, že super! Abys dostal podobný Firefox, musel bys ho také obohatit jako já. Máš ale možnost si ho upravit dle sebe, stačí kliknout na můj podpis a pročíst Firefox plug-iny ...

P.S.: upřesňuji verzi, na které je to postavené: Firefox 3.6.28+CZ
Naposledy upravil(a) X dne 31 led 2014 18:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod Pic » 31 led 2014 18:38

Asi jsi to špatně pochopil, to je úprava autora FF v 3.6, ne originál. Jinými slovy co zde X prezentuje není ke stažení a asi již ani samotná verze 3.6.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Odporúčaný internetový prehladač

Příspěvekod SamerLP » 31 led 2014 18:39

Aha a jakú teda verziu odporúčate FF?


Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti