Nejde mi odesílat pošta z Outlooku (vyřešeno)

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nejde mi odesílat pošta z Outlooku (vyřešeno)

Příspěvekod liborek » 01 kvě 2007 22:22

Zatím mi to šlo všechno v pohodě a dnes konec:Nevím jestli je to u mě nebo mého providera.Jsem na Wi-Fi.
Podpora z jejich strana je nulová a tak se chci jen zeptat jestli to někdo náhodou nerozpozná.Poštu přijímám bez problémů.Jen nejde odesílat.Nastavení mám v pořádku.Mám víc účtů ale nejde to ani přes jiný účty.Takže je to buď u mě nebo na síti.
Tohle mi to hlásí: Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je ****.****@tiscali.cz. Předmět 'poprask', Účet: 'pop3.volny.cz', Server: 'smtp.nwt.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '550 relay not permitted', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 550, Číslo chyby: 0x800CCC79 Prosím pomooooc :cry:
Naposledy upravil(a) liborek dne 02 kvě 2007 20:30, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 02 kvě 2007 00:04

Mrkni do - Ovládací panely - Nastavení pošty- E-mailové účty - Nastavení e-mailových účtů a adresářů - označit Zobrazit nebo změnit existující e-mailové účty - Další - pal klik na příslušný účet a zkontrolovat nastavení a pak klik na Test nastavení účtů. Pokud test neproběhne správně, máš chybu v nastavení. Provést u všech účtů.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 02 kvě 2007 08:19

Tak nevím .Mám Outlook Express 6 anic takovýho jsem tam nenašel.Tedy Ovládací panely,takže tak nemůžu postupovat.v Ovládacích panelec Winů nic o účtech není.Ale řekl bych,že nastavení mám správné,už na něj jedu rok a nic jsem neměnil.

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 02 kvě 2007 08:23

asi to bude v Nástrojích

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 02 kvě 2007 08:38

To není :-( Já spíš myslel podle té hlášky jestli se nedá zjistit jestli je chyba u mě nebo na serveru poskytovatele.Ať se v tom zbytečně nenervuji.K čemu ty hlášky jsou když to nikdo neví?!

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 02 kvě 2007 09:48

tak si čísla těch chyb hoď do googlu-něco určitě najdeš Obrázek

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 02 kvě 2007 13:45

Psal jsi o Outloku a ne Outlok expressu a tak je odpověď k Outloku. Příště dotaz přesně formuluj a odpověď bude konkrétní.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 02 kvě 2007 13:54

Pokud dobře rozumím, tak pošťák nedonesl jedno psaníčko, na jednu adresu. Uvidíš, že chyba bude určitě na poštovním serveru adresáta a zmizí, jakmile si jí tamní správce všimne. Pro kontrolu použij nějakou svojí další adresu, aby sis poslal dopísek sám sobě. Já osobně mám několik účtů a myslím si, že nejsem ani ve smyku vyjímkou, že je to zkrátka normální, mít možnost psát sám sobě s různými identitami 8)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 02 kvě 2007 20:12

To není jedno psaníčko.Nejde nikomu,nikam na žádnou adresu a přes žádný účet/mám 4/.Ani mě ,ani nikomu jinému.Jinak v googlu a všude možně jsem nic nenašel a když tak tam byly ty chyby pohromadě s dalšími.
Tak právě jsem se dozvěděl,že je změněný nastavení smtp u odchozí pošty :evil: Přesně jak jsem se domníval na začátku.Ovšem zatím se nikdo od poskytovatele nehodlal ozvat.Napsal mi to někdo jiný.Už mě s...u.Není možný se k nim nijak dostat.Včera jsem jim dvakrát psal a žádná odezva.Chci si např. konečně udělat IP telefonování,ale k tomu je potřebuji,jelikož nemám vůbec žádné údaje o připojení.Alespoň,že už jede ta pošta :D :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Windows 11 - indexování Outlooku
    od czTANIScz » 19 bře 2024 11:58 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    1191
    od czTANIScz Zobrazit poslední příspěvek
    25 dub 2024 08:24
  • Záloha Outlooku z macbooku do Windows Příloha(y)
    od DeNNI85 » 02 dub 2024 15:53 » v Kancelářské balíky
    1
    781
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    02 dub 2024 18:21

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host