Vysoká odezva

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod AngelikaB » 02 říj 2016 00:34

A vidím to již z obrázku tak mi ještě najeď do Ovládací panely -> Hardware a Zvuk ->Správce zařízení a rozklikni mi potom Síťové adaptéry. Adaptér se vůbec nezobrazuje což je divné

Reklama
IndexQQ
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod IndexQQ » 02 říj 2016 00:39

Je to divný no
Přílohy
Bez názvu.png

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod AngelikaB » 02 říj 2016 00:42

Dobře Dobře. Takže to bude chyba fakt asi poskytovatele. Protože si nám neřekl že jedeš po Optickém Kabelu. Máš napojený kabel z Wi-Fi do počítače je to tak. A na ostatních zařízení máš velký MS (ping) ?

IndexQQ
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod IndexQQ » 02 říj 2016 00:47

Psal jsem, že jsem připojený kabelem od PC k routeru, a že kdokoliv se další připojí na wifi, tak začne být odezva hrozně vysoká u všech, ale když jsem já sám připojený, s tím PC, tak je vše v pořádku, no dělal jsem test, a když jsem byl s mobilem připojený sám na wifi, tak to bylo 13ms, ale jakmile jsem zapnul PC, tak už to bylo okolo 53ms

Dám příklad: Hraji online hru mám stabilně ve hře 28ms, připojím se na mobil, a pustím si například na yt písničky, a ping jde hned nahoru třeba až ke 200ms

A jak jsem už psal, tenhle internet máme něco už přes rok a půl, a nikdy takový problém nebyl, až teď poslední dva týdny to tak je.
Jinak ještě teda dodám, že Router je TL-WR740N
Naposledy upravil(a) IndexQQ dne 02 říj 2016 00:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod AngelikaB » 02 říj 2016 00:53

Dobře. Ale také záleží jakou máš rychlost internetu. Já mám 120/40 a když uploaduji a hraji Team Fortress 2 Servery tak se to docela seká. Tak samo když jsem byla na starším internetu. Hrála jsem TF 2 a pustila youtube okamžitě MS vzletěli nahoru. řekni jakou máš rychlost internetu. Udělej ten krok co jsi řekl a když to začne dělat překontroluj to pomocí tohodle: http://www.speedtest.net/ Prosila bych ještě teď abys mi hodil screen z testů. V testu bude Download Speed, Ping, A Upload speed. Všechny screeny sem pošli a pak zkus ten krok udělat co jsi povídal :-)

_vcn
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2420
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod _vcn » 02 říj 2016 01:07

AngelikaB: Vždyť přes počítač je připojen kabelem a nemá v něm žádný WiFi adaptér. Jak by teda mohl v počítači zjistit, na kterém kanálu jeho WiFi pracuje?

Pro tazatele: Danou aplikaci musíš samozřejmě stáhnout a spustit na zařízení s WiFi! Pro zařízení s Androidem je nejlepší tato aplikace: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer&hl=cs. Taky vidím, že máš WiFi router TP-LINK TL-WR740N. Můžeš se teda dostat do té webové administrace? Pokud se do ní nedostaneš přes IP adresu výchozí brány, tak je TP-Link zapojen jako switch a jeho IP budeš muset zkusit zjistit nějakým Device Discovery či Network Scanner nástrojem (TP-LINK svůj vlastní bohužel nemá).
Naposledy upravil(a) _vcn dne 02 říj 2016 01:14, celkem upraveno 2 x.
PC: AMD Vishera FX-6300|GA-970A-DS3|8 GB RAM|ASUS STRIX GTX 950 2G|Transcend SSD370S 256 GB & ST Bar. 7200.14 1TB|Seasonic SS-500ET-T3|W10 Pro 64b÷

IndexQQ
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod IndexQQ » 02 říj 2016 01:07

No, bydlíme v takové hrozně malé vesnici, a lepší internet se tu sehnat nedá, ale opravdu s tím nikdy nebyl problém vždy byl stabilní, opravdu na něm bylo připojeno klidně i 7 zařízení, a ping byl maximálně, tak 30-35ms

Samotný PC: http://www.speedtest.net/my-result/5679918648
A tady je test když už jsem připojil mobil, a tablet a zapnul nějaké random videa na yt .. : http://www.speedtest.net/my-result/5679926067

Uživatelský avatar
AngelikaB
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3135
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod AngelikaB » 02 říj 2016 01:09

VCN není co řešit . Koukni se na připojení.. Je strašně slabé bohužel. ostatní počítače či zařízení si taky z toho vezmou. A tím se zvyšuje MS. To máš jak u mého internetu od O2 3 počítače už pomalu utahoval. Ale přišel do toho tablet a 3 telefony. A internet byl nehorázně špatný.
Naposledy upravil(a) AngelikaB dne 02 říj 2016 01:12, celkem upraveno 1 x.

IndexQQ
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod IndexQQ » 02 říj 2016 01:10

Přes moje ip se tam nedostanu, ale přes administraci, že vlastně napíšu ID:Admin Heslo: Admin, to ano dostanu, a děkuji za tu aplikaci hned stáhnu.

_vcn
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2420
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod _vcn » 02 říj 2016 01:13

Zvedání odezvy na bezdrátovém připojení při zátěži je normální. Obzvlášť, pokud je síť poskytovatele nějakým způsobem "na hraně" (na vysílači mnoho klientů, nedostatečná kapacita spoje, ...). Avšak ten tvůj router je prostě slabý stroj, který nemusí stíhat. Nejlepší bude použít PingPlotter. Až bude odezva zase skákat, proveď následující:
Stáhni https://www.pingplotter.com/freeware.html, nainstaluj a spusť. Do pole Target Name napiš http://www.seznam.cz, Trace Interval zvol 2,5 second a klikni na zelené tlačítko "play".
Program nech běžet tak 10 minut a pak sem vlož do přílohy screenshot z programu.
PC: AMD Vishera FX-6300|GA-970A-DS3|8 GB RAM|ASUS STRIX GTX 950 2G|Transcend SSD370S 256 GB & ST Bar. 7200.14 1TB|Seasonic SS-500ET-T3|W10 Pro 64b÷

IndexQQ
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod IndexQQ » 02 říj 2016 01:13

Dobře, ale tak proč mi tohle za poslední jeden a půl roku nedělalo? Vím že stahování je slabé i upload, ale to že mi skáčou pingy jen, tak to mi opravdu nikdy nedělalo.

_vcn
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2420
Registrován: duben 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vysoká odezva

Příspěvekod _vcn » 02 říj 2016 01:20

Proto použij PingPlotter, ať máme představu, kde k problému dochází. Univerzální odpovědí na otázky typu "proč to dřív nedělalo a teď jo" je, že za všechno může čas. Čas plyne, věci se rozbíjejí, podmínky se zhoršují, poskytovatel nabírá zákazníky, v oblasti se objevuje konkurence, ...

Pravý důvod, pokud je na straně poskytovatele, lze jen těžko odhadnout bez prověření jeho infrastruktury. Lze akorát střílet od boku a ptát se: máte od antény na vysílač poskytovatele stále přímou viditelnost? Nebylo s anténou hnuto? Pokud na ní jsou indikátory síly signálu, tak svítí všechny? Prostě vlastním pozorováním toho tolik zjistit nelze.
PC: AMD Vishera FX-6300|GA-970A-DS3|8 GB RAM|ASUS STRIX GTX 950 2G|Transcend SSD370S 256 GB & ST Bar. 7200.14 1TB|Seasonic SS-500ET-T3|W10 Pro 64b÷


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • vysoka teplota CPU Příloha(y)
    od symetrala » 02 pro 2023 13:05 » v Vše ostatní (hw)
    8
    1328
    od symetrala Zobrazit poslední příspěvek
    02 pro 2023 16:54
  • Teplota CPU - Vysoká nebo optimální ?
    od rg999 » 18 zář 2023 19:34 » v Problémy s hardwarem
    4
    2132
    od rg999 Zobrazit poslední příspěvek
    19 zář 2023 11:11
  • vysoka teplota procesoru Ryzen 9 3900X Příloha(y)
    od pelekardo » 20 říj 2023 16:22 » v Problémy s hardwarem
    28
    3293
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 23:33

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti