''Chyba sítě'' při stahování..

Problémy s internetovými stránkami, internetovým prohlížečem atpod.

Moderátor: Mods_senior

derveyk
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: duben 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod derveyk » 17 pro 2016 20:03

Dobrý večer,poslední dobou pozoruji problémy s mojím internetem. Službu mám od O2,jsem připojenej normálně přes kabel od modemu do PC.
Internet samotně jako stránky atd..funguje dobře,koukání online na filmy a seriály také,ale jakmile začnu stahovat větší objem dat,vyhodí mi to chybu '' Chyba sítě '',například dnes při stahování nové aktualizace na grafickou kartu,která má cca 300mb a při 100 mb se to prostě zpomalí na 0 a vyhodí chybu. Také se snažím stáhnout,ehm,hru League of Legends a také mi to vyhazuje chybu tak si myslím,že to má co dočinění s internetem.
Nevím zda se jedná o virus..nebo jen je někde chyba,ale opravdu si nevím rady a už jsem toho zkoušel hodně. Omlouvám se zda píšu do správného tématu..Mockrát všem děkuji za rady!!

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod Pic » 18 pro 2016 15:24

Porušuješ pravidla tohoto fóra opakovaným zakládáním stejného problému. Přečti si laskavě tato pravidla. Duplikát bude odstraněn.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

derveyk
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: duben 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod derveyk » 18 pro 2016 15:57

Zdravím..je hezké,že umíte odkazovat na pravidla. Znám je. Ano založil jsem opakovaný problém,protože mi dva dny není nikdo schopný odpovědět a poradit. Jak jsem již psal..nevím zda se jedná o vir nebo problém internetu,proto jsem ''podobné'' a upravené téma vložil také do virů,zda mi tam někdo nedokáže poradit.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod Pic » 18 pro 2016 17:45

Jen pro informaci tady nejsi v servisu a rady poskytují jen dobrovolnici ve svém volnu a také zde nemusí být žádný věštec, kterému stačí jen povšechný nic neříkající popis. Neuvedl jsi nic o internetovém připojení ani nic dalšího. Tak se nediv, že nikdo neodpovídá. Zkoušel jsi třeba ping, nebo tracert na adresu, ze které stahuješ? Problém může být i v nastavení sítě providerem, nebo jeho omezením stahování dat. Pokud máš WiFi připojení může to být i rušení.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod petr22 » 18 pro 2016 17:53

"a už jsem toho zkoušel hodně."

To prvni co jsi mel zkusit - zavolat na podporu O2 - dopadlo jak?

Nabotij Live CD s Linuxem a skus neco stahnout - tim vyloucis vliv Windows a pripadnych viru.

derveyk
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: duben 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod derveyk » 18 pro 2016 18:08

Nepovídejte..jsem si vědom toho,že nejsem v servisu ale na dobrovolné stránce kde lidé dobrovolně radí.
Samozřejmě..nejsem také žádný vědec,jinak bych se zde neptal..proto jsem nevěděl jaké informace všechny dodat. Pouze jsem napsal,že internetové připojení mám od O2..kdybych také věděl kde je problém,dal bych vám také více informací ohledně toho.

Ano zkoušel jsem ping atd..také jsem volal na O2 a nikdo mi nic neporadil,jak znáte podpory,chyba u nich údajně není.
Ano mám wifi,dlouho,ale nikdy stím nebyl problém. Jak jsem již psal,do počítače jsem připojený přes kabel od modemu.

jájapája
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod jájapája » 18 pro 2016 18:15

Ale RELEVANTNÍ informace pořád žádný. To se pak nediv, že ti nikdo neporadí, když nevíme jak.

derveyk
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: duben 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod derveyk » 18 pro 2016 18:21

Pardon..ale já nevím jaké jsou pro vás relevantní informace! Nevím co zde chcete vypsat..

jájapája
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod jájapája » 18 pro 2016 18:28

Vše, co souvisí se sítí a stahováním. Co jsi vše vyzkoušel, s jakým výsledkem, detailní popisy chování PC při stahování a podobně.
Najdi si ITCrowda, v jeho podpisu najdeš mj. návod na diagnostiku sítě a další zajímavosti. Třeba ti i tohle může pomoct.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod faraon » 18 pro 2016 18:30

A řekli ti na té podpoře že O2 tvoje připojení cenzuruje a stahování z některých webů uměle zpomaluje? Buď rád že ti rovnou nepřišla složenka na pokutu jako v Německu!
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

derveyk
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: duben 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod derveyk » 18 pro 2016 18:48

jájapája vyzkouším ti diagnostiku a dodám potřebné informace. Děkuji.
faraon Co prosím? Proč by mi prosím vás chodila složenka na pokutu? Jste normální?
Nic mi o žádném cenzurování neřekli a žádné umělé zpomalování určitě nemám. Já nevím zda umíte číst nebo ne..ale psal jsem že jsem například stahoval Nvidii aktualizaci grafické karty,hru league of legends,nevidím v tom žádný problém v těchto webech.

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: ''Chyba sítě'' při stahování..

Příspěvekod faraon » 18 pro 2016 19:04

Já normální jsem, ale zákonodárci a jejich výtvory nejsou :lol:
Takže si doplň vzdělání, je to trochu starší a neúplné, dnes už jsou důkladnější:
http://web.archive.org/web/20160121145725/http://www.lupa.cz/clanky/telefonica-o2-potvrdila-filtrovani-stranek/
http://www.chip.cz/casopis-chip/earchiv/vydani/rocnik-2013/chip-08-2013/kdo-je-a-neni-pirat/

I tady na fóru se řešil případ kdy jednomu sosači došla v Německu složenka na stovky €, a protože ses zatím nepochlubil odkud a jakým způsobem stahuješ (možná se tím nechlubíš protože v pravidlech sis všiml že warez je tu zakázaný), je těžké něco bližšího odhadovat.
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Záhada internetové sítě Příloha(y)
    od Foidza » 03 říj 2023 15:22 » v Internet a internetové prohlížeče
    7
    3896
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 07:57
  • Výpadky připojení celé sítě Příloha(y)
    od Karrex » 21 kvě 2023 00:13 » v Vše ostatní (inet)
    6
    2646
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    25 kvě 2023 10:25
  • Nesprávný klíč k zabezpečení domácí sítě Příloha(y)
    od dedky » 16 dub 2024 12:12 » v Sítě - hardware
    4
    630
    od dedky Zobrazit poslední příspěvek
    17 dub 2024 15:16
  • Otevřené porty na IPv6, ale nedostupné z veřejné sítě. Proč? Příloha(y)
    od jxdm » 26 srp 2023 09:51 » v Sítě - hardware
    6
    1604
    od jxdm Zobrazit poslední příspěvek
    26 srp 2023 10:36
  • Přístup na domácí server (WebDAV) z lokální sítě i z internetu
    od remkren » 30 pro 2023 17:19 » v Administrace sítě
    5
    1294
    od Microsheep Zobrazit poslední příspěvek
    31 pro 2023 08:29

Zpět na “Internet a internetové prohlížeče”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů